.
חדשות

ברוכים הבאים לאמא אדמה

כל 4 שבועות, מתחילה סדנה חדשה.

סדנת ליווי התפתחותי - התפתחות ...

ביום שלישי בבוקר:
10:00 גילאי 6חד' ומעלה
11:15 הכנה להתהפכויות(3-6 חד)
12:30 סדנת מבוא לקטנטנים (עד 3 חודשים) - סדנה חדשה כל 5 שבועות.

שרי קרוכמל, פרט להיותה מנהלת אמא אדמה ומיילדת מוסמכת ופעילה בחדר לידה, היא גם מיילדת בית. לפרטים הקליקו מיילדת בית

פינוקי בוקר לאמהות ותינוקות

בכל יום רביעי בשעה 11:00 (חינם למשתתפות סדנת עיסוי המתקיימת לפני כן, 30 ש"ח לאורחות אחרות).

חובה לכל הורה! סדנאות חדשות כל שבועיים-שלושה. צפו בסרטון - סרטון וידיאו סדנה להחייאת תינוקות

יוגה לנשים בהריון

ראיתן כבר את סרטון וידיאו שיעור יוגה בהריון? לצפייה - סרטון וידיאו  יוגה לנשים בהריון

חדרי טיפולים ו/או אולם להשכרה ...

ניתן לשכור את חדרי הטיפולים (קליניקות) ואת האולמות במתחם המשופץ והמרהיב של אמא אדמה לסדנאות ופעילויות קבוצתיות.
שרון דרור או מנשא לופיקס? אולי מנשא יאמו? אנחנו נעזור לכם לבחור את המנשא הנכון לתינוק שלכם ולכם. אפשר לקבל ייעוץ והדרכה אצלנו, אפשר גם אצלכם בבית...

קורס דולות באמא אדמה

הכשרת דולות ונשות מקצוע בתחומי הריון ולידה באמא אדמה: קורסי דולות תומכות לידה, דולות פוסט פארטום (תומכות לאחר לידה), מדריכות הנקה, מדריכות עיסוי תינוקות, מטפלות ברפלקסולוגיה ועוד.
יצירת קשר
שם:
דוא"ל:
טלפון:
פרטים:
הרשמה לניוזלטר
יש להקליד את הספרות והאותיות כפי שמופיעות בתמונה

טיפולי רפואה משלימה כגון עיסוי, רפלקסולוגיה או שיאצו בהריון וגם זירוז לידה או היפוך עובר בעזרת רפואה סינית.

סרטון וידיאו יוגה לנשים בהריון
סרטון וידיאו יוגה לנשים בהריון
הטלפון של אמא אדמה
09-7408693
שעות הפתיחה של המרכז
ימים א', ב',ד',ה' 09:00-20:00
יום ג' 09:00-17:00
יום ו' 08:45-14:00
מועדי קורסים קרובים
ימי ו' בוקר 24.5.19
ימי ב' ערב 3.6.19
ימי ו' בוקר 28.6.19
ימי ב' בערב 8.7.19
יש כבר אלופירסט בתיק לידה שלך?

כאן תוכלו לקרוא על תרסיס אלופירסט המבוסס על אלוורה, המקל, מחטא ומסייע בהחלמה בעקבות קרעים או חתכים בלידה, או לאחר ניתוח קיסרי - ספריי אלופירסט 

פעמיים בשבוע:
יום שני 18:30
יום שישי 09:00
*יש להירשם מראש במשרד*
09-7408693

אהבתם? סמנו אהבתי... תודה.
שוברי מתנה
שוברי מתנה
 

כדור פיזיו togu

togu תוצרת גרמניה
יצרן:

כדורי פיזיו טוגו - togu תוצרת גרמניה

כן, עד לא מזמן גם אנחנו, במרכז אמא אדמה הוד השרון, הצענו למכירה כדורי פיזיו איכותיים תוצרת חברת TOGU גרמניה. למעשה כבר למעלה מ-10 שנים שאנחנו משתמשים בכדורי פיזיו גרמניים של טוגו, לכלל הפעילויות בתחומי ההריון של המרכז, תרגול מעשי בעזרת כדור פיזיו לקראת לידה במסגרת קורס הכנה ללידה, שימוש בכדורי פיזיו בשיעורי יוגה בהריון, בחוגי ליווי התפתחותי לתינוקות ועוד.

אנו גם ממליצים לזוגות בהריון לוודא כי יש כדור פיזיו בחדר לידה בו הם מתכוונים ללדת ולהורים לתינוקות קטנים ממליצים להחזיק בבית כדור פיזיו בין עם לשם הרגעת התינוק (לא בכדי ידוע כדור פיזיו גם בכינויו... כדור הרגעה) ע"י ישיבה עליו עם התינוק תוך ניעות קלות של הגוף ובין אם כדי לבצע תרגילים מהסוג שלומדים בשיעורי ליווי התפתחותי.

המלצנו מאד ואנחנו עדיין ממליצים בחום, כי לצרכי הריון ולידה נשים הרות או אמהות לתינוקות, ישתמשו בכדורי פיזיו אירופאים בלבד, כדורים המיוצרים לשימוש פיזיותרפי מקצועי ולא בכדורים מהמזרח הרחוק, סיניים או אחרים, המיוצרים ומוגדרים כצעצוע לילדים ועלולים להתפוצץ כתוצאה מישיבה עליהם על ידי אדם בוגר.

כדורי פיזיו שעליהם המלצנו הם אלה של חברת Togu מגרמניה ושל Ledragomma מאיטליה. שתיהן חברות טובות המייצרות כדורים איכותיים כבר שנים רבות ומי שיתבונן בשיעורים אצלנו, ימצא כי עד היום משמשים אותנו בערבוביה כדורים של שתי החברות. במשך תקופה ארוכה אף הצענו למכירה כדורים מתוצרת שתי החברות, כאשר המחיר של שתיהן היה זהה.

אם האיכות דומה והמחיר לכדור פיזיו גרמני או איטלקי זהה, למה החזקנו והצענו את שני הסוגים? מסיבה פרוזאית פשוטה... הצבע. כן היצע הצבעים של הכדורים שמייצרות החברות מעט שונה והחזקת שני הסוגים הגדילה את מגוון צבעי הכדורים שיכולנו להציע ללקוחות.

הכל היה טוב ויפה עד אשר מחירם של כדורי פיזיו  Togu עלה מאד. לא ברור לנו אם לעליית המחיר אחראים היצרן בגרמניה או היבואן בישראל או שניהם גם יחד, אבל כיום מחירו של כדור פיזיו Togu יקר בעשרות אחוזים יותר ממחירי הכדורים האיטלקיים. מחיר כדור פיזיו 65 של Togu למשל, נמכר אצל היבואן במחיר 199 ₪ ועלות כדור של טוגו 75 היא 225 ₪. מחירים אלא עוד מוגדרים לכאורה מחירי מבצע!

לשם השוואה נציין כי מחירם של הכדורים אצלנו (גם האיטלקיים וגם הגרמניים) לא השתנה כבר שנים רבות והם: מחיר כדור 65 ס"מ – 150 ₪ בלבד ועלות כדור 75 היא 170 ₪ בלבד, אולם נוכח עליית מחירם הדרמטית של הכדורים הגרמניים לא מצאנו שום הצדקה למכור כדורים במחיר גבוה כל כך ולכן בשלב זה נפרדנו לשלום מכדורי פיזיו של Togu (ובעיקר מכמה... צבעים של כדורים) ואנו מציעים כרגע למכירה רק את הכדורים מהתוצרת המצויינת של  Ledragomma מאיטליה. 

רוצים לקנות כדור פיזיו אירופאי איכותי במחיר פיצוץ?
צלצלו עכשיו והזמינו 09-7408693


כדורי פיזיו togu

כדורי פיזיו Togu בפעולה - תרגול מעשי עם כדורים לקראת לידה בקורס הכנה ללידה במרכז אמא אדמה בהוד השרון.

באמא אדמה תוכלו למצוא כדורי פיזיו איכותיים מאירופה במחיר הכי זול בארץ, תרסיס אלופירסט לאחר לידה, ערכת פארטוקל (קל לידה), שמן עיסוי פרינאום ועוד.