.
חדשות

ברוכים הבאים לאמא אדמה

המתחם שלנו ברחוב הבנים סגור.
קורסי הכנה ללידה עם שרי המיילדת ממשיכים כל העת. להרשמה השאירו פרטים בטלפון
09-7408693 או סמסו ישירות לשרי 050-7950411 והיא תחזור אליכן בהקדם.
לקניית אלופירסט בהוד השרון ברוב שעות היממה וגם בסופי שבוע סמסו 050-7950410

לקנייה מקוונת ומאובטחת באתר החברה (מחירים מסובסדים למשלוח עד הבית) הקליקו קניית אלופירסט באינטרנט

שרי קרוכמל, פרט להיותה מנהלת אמא אדמה היא גם מיילדת בית. לפרטים הקליקו מיילדת בית

לתיאום עם שרי סמסו 050-7950411

אצלנו ניתן להשיג: תרסיס אלופירסט לאחר לידה, כריות הנקה, פארטוקל (קל לידה) ועוד. לתיאום קניה בהוד השרון 050-7950410

יצירת קשר
שם:
דוא"ל:
טלפון:
פרטים:
הרשמה לניוזלטר
יש להקליד את הספרות והאותיות כפי שמופיעות בתמונה
הטלפון של אמא אדמה
 09-7408693
שרי 050-7950411 (עדיף לסמס)
הקורסים הקרובים:
6.5 - יום חמישי
14.5 - יום שישי
10.6 - יום חמישי
11.6 - יום שישי
8.7 - יום חמישי
השאירי פרטים בטלפון 050-6944687 ושרי המיילדת תחזור אלייך.
יש כבר אלופירסט בתיק לידה שלך?

כאן תוכלו לקרוא על תרסיס אלופירסט המבוסס על אלוורה, המקל, מחטא ומסייע בהחלמה בעקבות קרעים או חתכים בלידה, או לאחר ניתוח קיסרי - ספריי אלופירסט

לקניית אלופירסט בהוד השרון ברוב שעות היממה וגם בסופי שבוע סמסו 050-7950410

לקנייה מקוונת ומאובטחת באתר החברה (מחירים מסובסדים למשלוח עד הבית) הקליקו קניית אלופירסט באינטרנט


אהבתם? סמנו אהבתי... תודה.
 

שיאצו בהריון ולקראת לידה

בזמן ההריון אנחנו קוראות ספרי לידה, חורשות את כל אתרי האינטרנט העוסקים בהריון ולידה, משתתפות בקורסי הכנה ללידה ומוכנות לקלוט כל בדל מידע, בדרך אל הלא נודע – הלידה.
אבל מה בנוגע להכנת הגוף? מה עם מעט תמיכה בו ובעומס הרב המוטל עליו, כבר מחודשי ההריון הראשונים?

כמעט בלי ששמנו לב, צמחה לנו תוספת נאה מקדימה שמכבידה עלינו בהליכה ובתנועה, השינה שלנו כבר לא מה שהייתה פעם, כשהגב כואב וכשקשה למצוא תנוחה נוחה וגם הבחילות והצרבות, המצטרפות "לחבילה", לא ממש גורמות לנו נחת...

התופעות הפיזיות האלה משפיעות על כלל חווית ההיריון והלידה, אך רק מעטות מתייחסות לסימפטומים הללו כאל משהו שאפשר ואפילו חובה לטפל בו. הרוב מעדיפות "לסבול בשקט" (כדרך הפולניות...) את "מחלות ההריון" ולהתייחס אליהן כאל הכרח בלתי נמנע, שאין מה לעשות נגדו.

אל תיקחו את הסבל והמכאוב כמובן מאליו. יש הרבה מה לעשות ואולי אפילו גם להנות. טיפולי שיאצו הם מענה נפלא, שאותו את יכולה להעניק לעצמך בלי להיות תלויה בדבר ובאיש. אפילו לא במרשם של רופא. בעזרת טיפולי שיאצו במהלך ההריון תוכלי להרגע, להשתחרר ולקבל פתרונות לבעיות שהרפואה המערבית אינה יודעת כיצד לטפל בהן.
 
דגשים בעניין שיאצו בהריון
טיפולי השיאצו נחשבים לבטוחים ואישה בריאה הנמצאת בהריון, אינה צריכה לחשוש מפניהם, אפילו בעת מצבים רגישים כמו שמירת הריון או צירים מוקדמים.
תמיד ובלי קשר להריון, כדאי לבצע טיפולי רפואה משלימה רק אצל מטפלים מוסמכים, קל וחומר כשאת בהריון כשאז החשיבות של בחירת מטפל מוסמך המתמחה בנשים בהריון, גדולה עוד יותר. מאחר ועדיין לא קיים איגוד רשמי של מטפלי שיאצו, תוכלי בדרך כלל למצוא מטפלים מנוסים המתמחים בהריון, בעיקר בעזרת המלצות.

טיפולי שיאצו בהריון שונים במעט מ
טיפולי שיאצו רגילים, ראשית בכך שהם עדינים יותר ושנית בכך שמטפל מיומן יקפיד שלא לגעת בנקודות או באזורים אשר עלולים לשנות את מוקדי האנרגיה, או ל"הזיזם" לכיוון החלק התחתון של הגוף.
פרט לכך, הטיפול בנשים בהריון מתנהל לעיתים בתנוחות בלתי שגרתיות אשר מותאמות למצב, למשל לא על הבטן כמקובל בטיפול רגיל ולא בתנוחות העלולות להכביד על השרירים, המפרקים וכלי הדם. 
 
תדירות הטיפולים בזמן הריון חשובה גם היא – הטיפול בהריון הוא טיפול "משמר" אשר מטרתו לטפל בעומס הגדל והולך על השרירים והמפרקים, ככל שההיריון מתקדם. חשוב להקפיד על תדירות הטיפולים שנקבעת בין המטופלת למטפל, על מנת להגיע לתוצאות הרצויות ולשמר אותן עד הלידה וגם לאחריה. 
 
"שניים במחיר אחד"
כשאת בהריון, פרט לשינויים הגופניים שאת עוברת, המתח משפיע עלייך ומעייף יותר וגורם לגוף כולו לתפקד בצורה טובה פחות. טיפולי השיאצו דואגים בראש ובראשונה להרגעה ולשחרור מתחים וכן לשיפור המערכת החיסונית של הגוף, שיפור פעולת בלוטות הלימפה וזרימת הדם ותומכים בכוחות הריפוי של הגוף. כתוצאה מהטיפול נעלמות לעיתים בעיות, ש... אפילו את שכחת לדווח על קיומן למטפל. 
 
לסיום רק אזכיר, שבמהלך טיפולי שיאצו לנשים בהריון לא רק האם מקבלת טיפול. במהלך הטיפול תוכלי להרגיש בכך שהעובר מתנועע יותר מהרגיל, שכן האנרגיה שמשתחררת וזורמת בגופך מעירה וממריצה גם אותו. לכי על זה, תזרמי עם זה, תני לעצמך להנות מהתנועות שבהן את חשה ותתרכזי בקשר שהולך ונרקם בינך לבין האוצר שמתפתח בבטנך, תוך כדי ההרפיה הנעימה והמלטפת של הטיפול.
 
כתבה: מירב קריספיל - מטפלת שיאצו בכירה, תומכת לידה - דולה

למאמרים נוספים על שיאצו בהריון

באמא אדמה תוכלו לקנות תרסיס אלופירסט לאחר לידה, ערכת פארטוקל (קל לידה) של ד"ר קיי, שמן עיסוי פרינאום ועוד. לתיאום סמסו 050-7950410