.
חדשות

ברוכים הבאים לאמא אדמה

כל 4 שבועות, מתחילה סדנה חדשה.

סדנת ליווי התפתחותי - התפתחות ...

ביום שלישי בבוקר:
10:00 גילאי 6חד' ומעלה
11:15 הכנה להתהפכויות(3-6 חד)
12:30 סדנת מבוא לקטנטנים (עד 3 חודשים) - סדנה חדשה כל 5 שבועות.

שרי קרוכמל, פרט להיותה מנהלת אמא אדמה ומיילדת מוסמכת ופעילה בחדר לידה, היא גם מיילדת בית. לפרטים הקליקו מיילדת בית

פינוקי בוקר לאמהות ותינוקות

בכל יום רביעי בשעה 11:00 (חינם למשתתפות סדנת עיסוי המתקיימת לפני כן, 30 ש"ח לאורחות אחרות).

חובה לכל הורה! סדנאות חדשות כל שבועיים-שלושה. צפו בסרטון - סרטון וידיאו סדנה להחייאת תינוקות

יוגה לנשים בהריון

ראיתן כבר את סרטון וידיאו שיעור יוגה בהריון? לצפייה - סרטון וידיאו  יוגה לנשים בהריון

חדרי טיפולים ו/או אולם להשכרה ...

ניתן לשכור את חדרי הטיפולים (קליניקות) ואת האולמות במתחם המשופץ והמרהיב של אמא אדמה לסדנאות ופעילויות קבוצתיות.
שרון דרור או מנשא לופיקס? אולי מנשא יאמו? אנחנו נעזור לכם לבחור את המנשא הנכון לתינוק שלכם ולכם. אפשר לקבל ייעוץ והדרכה אצלנו, אפשר גם אצלכם בבית...

קורס דולות באמא אדמה

הכשרת דולות ונשות מקצוע בתחומי הריון ולידה באמא אדמה: קורסי דולות תומכות לידה, דולות פוסט פארטום (תומכות לאחר לידה), מדריכות הנקה, מדריכות עיסוי תינוקות, מטפלות ברפלקסולוגיה ועוד.
יצירת קשר
שם:
דוא"ל:
טלפון:
פרטים:
הרשמה לניוזלטר
יש להקליד את הספרות והאותיות כפי שמופיעות בתמונה

טיפולי רפואה משלימה כגון עיסוי, רפלקסולוגיה או שיאצו בהריון וגם זירוז לידה או היפוך עובר בעזרת רפואה סינית.

סרטון וידיאו יוגה לנשים בהריון
סרטון וידיאו יוגה לנשים בהריון
הטלפון של אמא אדמה
09-7408693
שעות הפתיחה של המרכז
ימים א', ב',ד',ה' 09:00-20:00
יום ג' 09:00-17:00
יום ו' 08:45-14:00
מועדי קורסים קרובים
ימי ו' בוקר 24.5.19
ימי ב' ערב 3.6.19
ימי ו' בוקר 28.6.19
ימי ב' בערב 8.7.19
יש כבר אלופירסט בתיק לידה שלך?

כאן תוכלו לקרוא על תרסיס אלופירסט המבוסס על אלוורה, המקל, מחטא ומסייע בהחלמה בעקבות קרעים או חתכים בלידה, או לאחר ניתוח קיסרי - ספריי אלופירסט 

פעמיים בשבוע:
יום שני 18:30
יום שישי 09:00
*יש להירשם מראש במשרד*
09-7408693

אהבתם? סמנו אהבתי... תודה.
שוברי מתנה
שוברי מתנה
 

הומיאופתיה להריון וללידה

מהי ההומיאופתיה?

הומאופתיה הינה שיטת טיפול טבעית והוליסטית, המכוונת לעורר את כוחות הריפוי הקיימים בגוף לפעול ולהתמודד עם חוסר איזון פנימי הקיים בו. חוסר האיזון בא לידי ביטוי בצורת חולי-  אקוטי, כרוני, פיזי או רגשי. ההומאופתיה רואה בתופעות שהאדם חווה (סימפטומים) מעין "שסתום" דרכו משדר האורגניזם אותות מצוקה לבעיה הפנימית אותה יש לרפא, ופועלת להשיבו לבריאות ולא רק להסיר את הסימפטומים. הטיפול הוא הוליסטי משום שהוא מתייחס למכלול התופעות והבעיות, פיזיות ונפשיות, ובכך מביא למצב של איזון ובריאות בכל תחומי החיים.
כמו בובת 'נחום תקום' שמקבלת דחיפה, נהדפת לאחור ומתנדנדת עד שחוזרת ומתייצבת, כך הגוף מתמודד עם האינפורמציה שניתנת לו ומגייס את כוחותיו להסיר את התופעות והסימפטומים ולחזור לאיזון.

בני האדם שונים זה מזה. כל אחד הוא מכלול שלם של איברים, רגשות, מחשבות ותחושות. לכן, ההומיאופתיה מתייחסת לחולי הספציפי של כל אדם ואדם ומחפשת את תמונת הסימפטומים המיוחדים לו- מיקום וסוג הכאב, מה מחמיר ומה מיטיב את התופעות, תיאבון, שינה, טמפרטורה, תחושות ורגשות. באופן זה למשל, מספר חולים הסובלים מאסטמה, יקבלו טיפול שונה ואינדבידואלי ולא בהכרח אותה תרופה הומיאופתית (רמדי).

המילה הומאופתיה מורכבת משתי המילים היווניות הומו = דומה ו- פתוס = סבל. את ההומאופתיה פיתח לפני כמאתיים שנה ד"ר סמואל האנמן, שהיה רופא גרמני בעל שם. תוך כדי מחקריו זיהה את הדמיון המדהים בין תופעות ההרעלה של הכינין (ממנו הפיקו את התרופה למלאריה) לבין הסימפטומים של מחלת המלאריה. לאחר שניסה את החומר בעצמו ופיתח סימפטומים של המחלה שעברו כעבור מספר ימים (בלי לחלות בה), הוא הבין כי חומר המסוגל לפתח תמונת מחלה מסויימת באדם בריא, יכול לרפא אדם המציג אותה תמונת סמפטומים. מכאן נקבע העקרון המנחה בהומיאופתיה- 'דומה בדומה ירפא'.

לדוגמא- בצל, אשר יכול לעורר סימפטומים של אלרגיה כגון דמעות, צריבה באף והתעטשות, יוכל לטפל באדם הסובל מקדחת השחת, כאשר מכינים ממנו תרופה הומיאופתית (דילול וניעור של החומר ממנו מופקת התרופה). דוגמא נוספת- קפה, אשר בשתייתו מעורר וממריץ, יכול בהכנה הומאופתית להינתן למטופל שיתלונן על עירנות מוגזמת, חוסר שקט וחוסר יכולת להרדם בלילות.

התרופות ההומאיפותיות
התרופות ההומאופתיות מופקות מחומרים טבעיים ועוברות תהליך אימות (פרובינג) במהלכו הן ניתנות לנסיינים בריאים. לאורך הניסוי נאספות ונרשמות מכלול התופעות והסימפטומים המדוייקים שהחומר מייצר בהם, כגון סוג ומיקום הכאב, מה מיטיב ומה מחמיר, צמא, תיאבון, תחושות, מחשבות ורגשות, שינה ועוד. התמונה שמתקבלת בסופו של התהליך היא תמונת הרמדי שנבדקה. רמדי זו תינתן למטופל שיגיע לקליניקה ויציג את אותה תמונת סימפטומים שהתקבלה בפרובינג.

כיוון שהתרופה ההומיאופתית אמורה רק לעורר את כוחות הריפוי הטבעיים שקיימים בגופנו, ניתנת בכל פעם הכמות הקטנה ביותר שנדרשת להפעיל את הגוף. לכן, אין בהומיאופתיה בעיה של תופעות לוואי והתרופות ההומאופתיות הן טבעיות ובטוחות לשימוש גם בזמן הריון ולידה וגם בטיפול בתינוקות וילדים קטנים. כתבה: נעה אלון - הומאופתיה קלאסית  RCHom, דולה- מלווה ותומכת בהריון, לידה ואמהות  

הומיאופתיה ללידה

הומיאופתיה ללידה ובמהלך הלידה - תרופות הומיאופתיות ללידה

הלידה היא רגע עוצמתי ובו כאבים ופחדים שונים, הומיאופתיה יכולה לעזור לולהקל על שלל תסמינים, לקדם את הלידה ולהקל על היולדת, גם בלידה רגילה, בניתוח קיסרי ולאחר הלידה.

הומיאופתיה בהריון

הומיאופתיה לתקופת ההריון - תרופות הומיאופתיות להריון

הומיאופתיה היא רפואה המשתמשת בתרופות נטולות כימיה ורעלים, בטוחות לשימוש בהריון, ויכולות לעזור למגוון תופעות הריון נפוצות: בחילות, עצירות ועוד.

הומיאופתיה בהריון ולידה

הומאופתיה בהריון - הומיאופתיה בהריון

טיפול הומיאופתי טבעי, יכול לפתור בעיות רבות, פיזיות, נפשיות ורגשיות והוא בטוח לשימוש בתקופת ההיריון, הלידה ולאחריה וכמובן גם לתינוקות.

באמא אדמה תוכלו למצוא כדורי פיזיו איכותיים מאירופה במחיר הכי זול בארץ, תרסיס אלופירסט לאחר לידה, ערכת פארטוקל (קל לידה), שמן עיסוי פרינאום ועוד.