.
חדשות

ברוכים הבאים לאמא אדמה

כל 4 שבועות, מתחילה סדנה חדשה.

סדנת ליווי התפתחותי - התפתחות ...

ביום שלישי בבוקר:
10:00 גילאי 6חד' ומעלה
11:15 הכנה להתהפכויות(3-6 חד)
12:30 סדנת מבוא לקטנטנים (עד 3 חודשים) - סדנה חדשה כל 5 שבועות.

שרי קרוכמל, פרט להיותה מנהלת אמא אדמה ומיילדת מוסמכת ופעילה בחדר לידה, היא גם מיילדת בית. לפרטים הקליקו מיילדת בית

פינוקי בוקר לאמהות ותינוקות

בכל יום רביעי בשעה 11:00 (חינם למשתתפות סדנת עיסוי המתקיימת לפני כן, 30 ש"ח לאורחות אחרות).

חובה לכל הורה! סדנאות חדשות כל שבועיים-שלושה. צפו בסרטון - סרטון וידיאו סדנה להחייאת תינוקות

יוגה לנשים בהריון

ראיתן כבר את סרטון וידיאו שיעור יוגה בהריון? לצפייה - סרטון וידיאו  יוגה לנשים בהריון

חדרי טיפולים ו/או אולם להשכרה ...

ניתן לשכור את חדרי הטיפולים (קליניקות) ואת האולמות במתחם המשופץ והמרהיב של אמא אדמה לסדנאות ופעילויות קבוצתיות.
שרון דרור או מנשא לופיקס? אולי מנשא יאמו? אנחנו נעזור לכם לבחור את המנשא הנכון לתינוק שלכם ולכם. אפשר לקבל ייעוץ והדרכה אצלנו, אפשר גם אצלכם בבית...

קורס דולות באמא אדמה

הכשרת דולות ונשות מקצוע בתחומי הריון ולידה באמא אדמה: קורסי דולות תומכות לידה, דולות פוסט פארטום (תומכות לאחר לידה), מדריכות הנקה, מדריכות עיסוי תינוקות, מטפלות ברפלקסולוגיה ועוד.
יצירת קשר
שם:
דוא"ל:
טלפון:
פרטים:
הרשמה לניוזלטר
יש להקליד את הספרות והאותיות כפי שמופיעות בתמונה
כל 4 שבועות סדנה חדשה, בימי רביעי בבוקר.
סדנאות החייאת תינוקות ימי ו' כל שבועיים-שלושה
התפתחות תינוקות

חוג ליווי התפתחותי לפי קבוצות גיל:
בימי שלישי בבוקר
10:00 הכנה לזחילה גילאי 6 חד' ומעלה
11:15 הכנה להתהפכויות 4-6 חד'
12:30 מעובר לתינוק - סדנת מבוא לקטנטנים (עד 4 חודשים)

שעות הפתיחה
ימים א', ב',ד',ה' 09:00-20:00
יום ג' 09:00-17:00
יום ו' 08:45-14:00
תודה על LIKE בפייסבוק
 

לה לצ'ה ישראל

לה לצ'ה בישראל - ליגת לה לצ'ה הבינלאומית - La Leche League


קבוצת לה לצ'ה הוד השרון מקיימת מפגשים במרכז אמא אדמה בהוד השרון!
פרטים אודות מפגשי הקבוצה ומועד המפגש הקרוב תמצאו בתחתית הדף.

ליגת לה לצ'ה ישראל הוקמה בתחילת שנות השבעים, כאשר נשים שהגיעו מארצות הברית הביאו איתן את ההבנה שיש צורך בארגון המבוסס על התנדבות שיתמוך בנשים מניקות. בבסיס אמונתן נמצאת הידיעה כי ההנקה היא הדרך הנוחה והטבעית ביותר להבין ולמלא את צורכי התינוק.

ליגת לה לצ'ה ישראל היא עמותה בה ניתנים תמיכה ומידע בנושא הנקה ללא תשלום, הן בקבוצות ברחבי הארץ והן בקו החם של ליגת לה לצ'ה, המאוייש על ידי מדריכות לה לצ'ה בתורנות. בשל היותן חלק מארגון בינלאומי מוכר, משמשות נציגות ליגת לה לצ'ה כיועצות לוועדות הכנסת ומקיימות כנסים ומפגשים לקהל הרחב ולמדריכות. בכנסי לה לצ'ה מתקיימים עדכונים אודות מחקרים בארץ ובחו"ל ומתורגלות שיטות להנחיית קבוצות.


קצת הסטוריה של לה לצ'ה
קבוצת לה לצ'ה הראשונה נוצרה מתוך צורך אמיתי של נשים לתמוך בנשים אחרות בשלבי ההנקה השונים (ודרך זה גם בהורות, באמהוּת). מרי וויט ומריאן תומפסון פגשו נשים בכנסייה שלהן ושמעו לעיתים קרובות משפטים כגון: "נורא רציתי להניק את התינוק שלי..." "רופא הילדים אמר לי שאין לי מספיק חלב..." "חמותי אמרה לי שבטוח שהתינוק לא מקבל מספיק חלב כיוון שהוא רוצה לינוק לעיתים כל כך קרובות..." "התינוק איבד עניין בשד לאחר שהתחלתי להוסיף לו פורמולה..." "ניסיתי להניק אבל פשוט לא יכולתי".

מרי ומריאן חוו גם הן תסכול דומה כאשר התחילו להניק, הן ידעו כבר מה יכול לגרום להנקה לא להצליח – מידע שגוי מרופא, לחץ מקרובים, חוסר במידע טוב, חוסר בתמיכה רגשית, תחושת בדידות וחוסר בטחון בכך שחלב אם הוא המזון הטוב ביותר לתינוק ועד כהנה. ביולי 1956, באחר צהריים של פיקניק עם הכנסייה בו ישבו במעגל נשי, יצרו את קבוצת לה לצ'ה הראשונה. מרי ומריאן החליטו למסד את המפגשים האלה ולהזמין כמה מחברותיהן המניקות, ולארגן מפגש ביניהן ובין חברותיהן ההרות ושכנותיהן, וכך יחד עם חברותיהן אדווינה, מרי אן כהיל, מרי אן קרווין, אדווינה ובטי וגנר הפכו שבע הנשים (שענדו פנינים לכל מקום) לשבע המייסדות של ליגת לה לצ'ה.

הקבוצה הראשונה נפגשה מספר פעמים באותו קיץ וסתיו, כדי לארגן את כל המידע שהיה להן אודות הנקה, וכדי לבנות תפקידים בארגון, ובאוקטובר 1956 נערכה פגישת לה לצ'ה הראשונה ובה הועבר מידע מדויק וחשוב ותמיכה של אם באם.


איך גדלנו...
כיום, מתפרשת ליגת לה לצ'ה על פני כשבעים(!) מדינות ויש בה למעלה מ-43,000 מדריכות. ליגת לה לצ'ה הבינלאומית משמשת כיועצת רשמית לארגון הבריאות העולמי (WHO) וליוניצ"ף ארגון של האו"ם הפועל לרווחת ילדי העולם. ליגת לה לצ'ה הבינלאומית מארגנת כנסים בינלאומיים ומקומיים ובהם דיונים והרצאות בנושאים הקשורים בהנקה.


בליגת לה לצ'ה מאמינים באבא!
תמיכה אוהבת, שותפות ועזרה של האבא מחזקים את ההנקה ואת הקשר בין האם לתינוק. ישנן דרכים רבות לפתח מערכת יחסים בין האב לתינוק ועל פי ליגת לה לצ'ה זו מערכת יחסים החשובה מאוד להתפתחותו כבר מהינקות. אבות נחשבים למייצגי החברה בעיניי התינוק והילד כי הם יודעים להעניק לילדיהם הדרכה אוהבת, שמשקפת קבלה של היכולות שלהם והתחשבות ברגשותיהם.


ליגת לה לצ'ה ישראל
המדריכות בליגת לה לצ'ה ישראל מייצגות גוונים רבים של החברה הישראלית, משתלבות יחדיו בהרמוניה ותומכות באהבה בכל אם המבקשת את תמיכתן. במפגשי לה לצ'ה מוצגות דעות שונות ומועלים רעיונות שונים להתמודדות עם אתגרי ההורות. כל דעה ומחשבה מתקבלות בפתיחות וללא שיפוט או ביקורת.

ביום ג' ה-4.1.11 יתקיים מפגש לה לצ'ה במרכז אמא אדמה בהוד השרון
קראו עוד על הנקה באתר אמא אדמה.

לה לצ'ה הוד השרון

לה לצ'ה הוד השרון

הזמנה לקבוצת לה לצ'ה הוד השרון - קבוצת אמהות מיניקות וילדיהן בהוד השרון

קבוצת לה לצה הוד השרון נפגשת ופועלת במרכז אמא אדמה בכל יום שלישי, הראשון בכל חודש בין השעות 17:00-18:30, עוד פרטים בפנים.

סדנאות החייאת תינוקות ימי ו' כל שבועיים-שלושה, מפגש חד פעמי בן 3 שעות כולל תרגול. חובה לכל הורה!

מילקל (לשעבר קל מילק) -פורמולה הומאופתית מומלצת להגברת חלב אם של ד"ר קיי. לפרטים הקליקו - מילקל

אל תקני מנשא לתינוק לפני שמדדת וניסית. בואי למדוד מנשאים (מנשא לופיקס, שרון דרור ואחרים) ולקבל הדרכה על השימוש במנשאים לפני הקניה (אפשר גם בבית).
לימודי דולה באמא אדמה - קורס דולות פלוס (גם מלוות בלידה וגם תמיכה במשפחה וביולדת לאחר לידה) צלצלי 09-7408693