.
חדשות

ברוכים הבאים לאמא אדמה

המתחם שלנו ברחוב הבנים סגור.
קורסי הכנה ללידה עם שרי המיילדת ממשיכים כל העת. להרשמה השאירו פרטים בטלפון
09-7408693 או סמסו ישירות לשרי 050-7950411 והיא תחזור אליכן בהקדם.
לקניית אלופירסט בהוד השרון ברוב שעות היממה וגם בסופי שבוע סמסו 050-7950410

לקנייה מקוונת ומאובטחת באתר החברה (מחירים מסובסדים למשלוח עד הבית) הקליקו קניית אלופירסט באינטרנט

שרי קרוכמל, פרט להיותה מנהלת אמא אדמה היא גם מיילדת בית. לפרטים הקליקו מיילדת בית

לתיאום עם שרי סמסו 050-7950411

אצלנו ניתן להשיג: תרסיס אלופירסט לאחר לידה, כריות הנקה, פארטוקל (קל לידה) ועוד. לתיאום קניה בהוד השרון 050-7950410

יצירת קשר
שם:
דוא"ל:
טלפון:
פרטים:
הרשמה לניוזלטר
יש להקליד את הספרות והאותיות כפי שמופיעות בתמונה
מחפשים הרצאה מעניינת ומרתקת עבור חוג בית?
הקליקו על הכותרת למעלה לאתר,
או למטה לדף הפייסבוק של  
צביקה קרוכמל מרצה ומספר סיפורים
050-7950410
לקניית תרסיס אלופירסט בהוד השרון ברוב שעות היממה וגם בסופי שבוע
סמסו/וואטסאפ 050-7950410

לקנייה מקוונת ומאובטחת באתר החברה (מחירים מסובסדים למשלוח עד הבית) הקליקו קניית אלופירסט באינטרנט
טלפון אמא אדמה
 09-7408693
שרי המיילדת 050-7950411 (וואטסאפ או סמס בלבד)
הכתובת שלנו
אמא אדמה – המתחם שהיה ברחוב הבנים סגור.
09-7408693, שרי 050-7950411 (עדיף לסמס)
שלט אמא אדמה
קורסי הכנה ללידה בשיטת אמא אדמה עם שרי המיילדת מתקיימים כל העת.
השאירי פרטים (שם, באיזה שבוע ומהיכן) בטלפון 050-7950410 ושרי תחזור אלייך.
פארטוקל - קל לידה
פארטוקל - קל לידה
 

קינסיולוגיה

שיטת הקינסיולוגיה - קינסיולוגיה חינוכית - קינסיולוגיה יישומית


קינסיולוגיה היא תורה הוליסטית לריפוי של הגוף והנפש גם יחד. על פי הקינסיולוגיה, האדם הוא סך כל איבריו, העצמות והשרירים, העורקים והוורידים, הנימים והעצבים, אך גם של מחשבותיו ורגשותיו, רצונותיו ואמונותיו, חוויותיו הטובות יותר או פחות, התנסויותיו המוצלחות יותר או מוצלחות פחות ועוד.


השם קינסיולוגיה מקורו ביוונית Kinessis, שמשמעותו תנועה. בתחומי הרפואה למיניהם הקינסיולוגיה היא חקר התנועה ומערכת השרירים של הגוף, בעוד שבמקצועות הבריאות, החינוך והלמידה המשלימים, קינסיולוגיה הוא שמה של גישה כוללת לאיזון מערכת התנועה ויחסי הגומלין בין מערכות האנרגיה השונות של האדם. קינסיולוגיה פותחה כשיטה בארצות הברית, לפני כ- 40 שנה ע"י הכירופרקטורים דר' גודהרט ודר' ג'ון פ.תאי והיא משלבת מוטיבים מרפואת המזרח וידע מדעי מהמערב. השילוב בין שתי הגישות מקנה כלי לאיזון גוף האדם.
קינסיולוגים מיקמו את שריר במצב כלשהו ולחצו עליו חזק לכיוון מסוים. אם השריר נשאר חזק זה אמר שתפקודו תקין ואם הוא נחלש במהלך הבדיקה, הדבר התפרש כחוסר אנרגיה בשריר. כדי לאזן את חוסר האנרגיה הם השתמשו בטכניקות שונות לאיזון השריר. התוצאה הייתה קואורדינציה טובה יותר, שחרור של מתח שרירי, יציבה משופרת והפחתת כאבים.
 

מתוך הקינסיולוגיה היישומית נולדו כמה שיטות :
מגע בריאות: פותחה ע"י דר' ג'ון תיי.
בעזרת טכניקה של בדיקת שרירים ולחיצות בנקודות רפלקס עצביות לימפטיות, נקודות עצביות דמיות ונקודות אחרות בהקשר לתיאוריית המרידאנים,ניתן לשפר את האיזון הכללי בגוף, להתאים מזונות לגוף ויטמינים מינרלים ואפילו מוצרי קוסמטיקה
 

קינסיולוגיה חינוכית: פותחה ע"י פול דניסון שפיתח גם תרגילי מוח שהם תרגילים ליצירת שילובים בין המוח לגוף ומתוך ניסיונו שלו, כילד לקוי למידה שתפקודו השתפר פלאים לאחר שנשלח ללמוד בלט. דניסון הבין שהתנועה הכרחית ללמידה והוא טבע את המשפט: "התנועה שער ללמידה".
השיטה מאפשרת זיהוי חסימות לימודיות ושחרורן בעזרת תרגילים ופעילויות המאחדות את שתי מחציות המוח, מקדמות ומשפרות מיומנויות למידה כגון: קשב וריכוז, קריאה, כתיבה, קשר עין יד, כישורי חשיבה ולמידה.
 

מוח אחד: גורדון סטוקס שהיה מדריך בכיר במגע בריאות השתמש בבדיקת שריר בשיטת מוח אחד שהוא פיתח.
זוהי מיומנות המאפשרת גישה ישירה להכרה הלא מודעת באדם. רוב הליקויים בחיינו החלו בעבר עקב טראומה (תאונה, לידה, פרידה, מתח, מעבר מקום מגורים או עבודה)המקור המשותף למצבים הנ"ל הוא לרוב ברובד הרגשי, אף על פי שבאים לידי ביטוי בחולי פיזיולוגי. בעזרת ארגז כלים ניתן לאתר את שורש הבעיה ולוותר על דפוסים קודמים מתוך ראיה מחודשת ובחירה אמיתית.
 

שיטת הקינסיולוגיה מהווה פריצת דרך בתחום הטיפול ההוליסטי ומהווה השלמה לרפואה הקונבנציונאלית. מתוך השיטה התפתחו עוד שיטות רבות ומגוונות.
הקינסיולוגיה אינה עוסקת באבחון מחלות ואינה מרפאת אבל בבסיסה קינסיולוגיה מזהה חסימות אנרגיה פיזיות, תזונתיות ורגשיות, כאשר בעזרת ארגז כלים לומד האדם לשחרר את החסימות. זיהוי מעורר המתח מאפשר לאדם לבחור דרך חדשה לחוות בה את חייו ודרך זו משיבה לו את עוצמתו הפנימית ואת השליטה על חייו.כתבה: אסנת וושדי - מנחת סביבת ילדים ונוער, מטפלת בעזרת קינסיולוגיה, אימון אישי, משפחתי, אימון קשב וריכוז, סדנאות לילדים ונוער, סדנאות נשים, העצמה ועוד.