.
חדשות

ברוכים הבאים לאמא אדמה

המתחם שלנו ברחוב הבנים סגור.
קורסי הכנה ללידה עם שרי המיילדת ממשיכים כל העת. להרשמה השאירו פרטים בטלפון
09-7408693 או סמסו ישירות לשרי 050-7950411 והיא תחזור אליכן בהקדם.
לקניית אלופירסט בהוד השרון ברוב שעות היממה וגם בסופי שבוע סמסו 050-7950410

לקנייה מקוונת ומאובטחת באתר החברה (מחירים מסובסדים למשלוח עד הבית) הקליקו קניית אלופירסט באינטרנט

שרי קרוכמל, פרט להיותה מנהלת אמא אדמה היא גם מיילדת בית. לפרטים הקליקו מיילדת בית

לתיאום עם שרי סמסו 050-7950411

אצלנו ניתן להשיג: תרסיס אלופירסט לאחר לידה, כריות הנקה, פארטוקל (קל לידה) ועוד. לתיאום קניה בהוד השרון 050-7950410

יצירת קשר
שם:
דוא"ל:
טלפון:
פרטים:
הרשמה לניוזלטר
יש להקליד את הספרות והאותיות כפי שמופיעות בתמונה
מחפשים הרצאה מעניינת ומרתקת עבור חוג בית?
הקליקו על הכותרת למעלה לאתר,
או למטה לדף הפייסבוק של  
צביקה קרוכמל מרצה ומספר סיפורים
050-7950410
לקניית תרסיס אלופירסט בהוד השרון ברוב שעות היממה וגם בסופי שבוע
סמסו/וואטסאפ 050-7950410

לקנייה מקוונת ומאובטחת באתר החברה (מחירים מסובסדים למשלוח עד הבית) הקליקו קניית אלופירסט באינטרנט
טלפון אמא אדמה
 09-7408693
שרי 050-7950411 (עדיף לסמס)
הכתובת שלנו
אמא אדמה – המתחם ברחוב הבנים 14 סגור.
09-7408693, שרי 050-7950411 (עדיף לסמס)
שלט אמא אדמה
הקורסים הקרובים:
6.5 - יום חמישי
14.5 - יום שישי
10.6 - יום חמישי
11.6 - יום שישי
8.7 - יום חמישי

השאירי פרטים בטלפון 050-6944687 ושרי המיילדת תחזור אלייך.
Like בפייסבוק ייתקבל בתודה.
פארטוקל - קל לידה
פארטוקל - קל לידה
 

פעילויות חוגים לילדים

פעילויות לילדים - חוגים לילדים - סדנאות לילדים - חוגי ילדים - חוג לילד

דליה אבני - יועצת הנקה IBCLC
03:26 19/12/2010


יועצת הנקה מוסמכת IBCLC, עורכת ביקורי בית באזור עפולה והעמקים, בית שאן, כפר תבור, נצרת, יוקנעם ופרדס חנה.

מנחת מפגשי אמהות, עיסוי תינוקות וליווי הורים בצעדי ההורות הראשונים

דוא"ל טלפון נייד
לחוש באהבה
10:50 01/01/2012

החושים הם נקודת ההתחלה שלנו לעולם, החוויה הראשונית ביותר. יש להם השפעה כבירה על הדרך בה אנו תופסים את העולם ועל הדרך בה אנו מגיבים לו, מתנהגים עם עצמינו וזולתנו, מקבלים מן הסביבה ונותנים לה, חווים, חשים.

הסדנא "לחוש באהבה" משלבת משחק עם התינוקות תוך הקניית מודעות להורים בחשיבות פיתוח מערכות החישה כחלק מארגז הכלים של כל אחד. בסדנא אנחנו מעמיקות בחושים השונים, בקשרים שלהם למערכות השונות ובהשפעתם, תוך חוויה משותפת של הורה ותינוק.

חוויה חושית של משחק והנאה היוצרים התנסויות התומכים בהתפתחות מוטורית וקוגניטיבית של התינוק. אנו מתבססות בסדנא על הגישה הנוירו-התפתחותית תפקודית. על פי גישה זו, החושים הם המפתח להתפתחות, לרכישת מיומניות ותפקודים.

"לחוש באהבה" בפייסבוק - אנו מבקשות לשתף אתכם בדף הפייסבוק שלנו במאמרים, טיפים ורעיונות ובידע ובניסיון שרכשנו לשיפור תיפקודים, קידום כישורי למידה ולהתמודדות עם קשיי התפתחות. נשמח לקבל תגובות על מה שאהבתם יותר או פחות ואם למדתם והשתמשתם ברעיונות.
חפשו אותנו בפייסבוק "לחוש באהבה".

מנחות סדנת לחוש באהבה הן תמר קניג וקארן קליין - תרפיסטיות לשיפור תפקודים, מעבירות סדנאות להורים ולצוותים חינוכיים, מפעילות חוגים לילדים לקידום כישורי למידה ובטיפול פרטני.
 

דוא"ל נייד
04:50 30/04/2012

אסף מרכז לשחיה וטיפול במים ברמת אפעל.
במרכז בריכה מקורה ומחוממת ל-35 מעלות, בה מתקיימים חוגי שחיית תינוקות ופעוטות, טיפולי וואטסו לנשים בהריון, התעמלות במים לנשים בהריון ועוד.
 

דוא"ל נייד
לירון בנבנישתי, מדריכה להתפתחות תינוקות בשיטת "צעד ראשון"
02:39 18/09/2012

שמי לירון, בת 32, נשואה לאסף, אמא לנועה המקסימה, בעלת תואר ראשון במדעי החברה מאוניברסיטת בר אילן (בהצטיינות), מאבחנת ומדריכה מוסמכת להתפתחות תינוקות, בוגרת מכללת "צעד ראשון".
אני  מעבירה סדנאות ליווי התפתחותי במרכז רוזין ברמת אביב, בכפר הירוק, מפגשים פרטיים בבית או בבית הלקוח, הדרכה וליווי לאחר לידה עם אפשרות לשוברי מתנה ליולדת.

כשבתי, נועה, נולדה עלו בי הרבה שאלות, קשיים והתמודדויות חדשות. החודשים הראשונים היו לא קלים ולאחר מס' התייעצויות עם רופאים הוחלט לתת לה טיפול תרופתי עקב אבחון כסובלת מריפלוקס. חיפשתי דרכי טיפול נוספות והמליצו לי על מדריכת התפתחות תינוקות בשיטת "צעד ראשון". במהלך המפגשים עם המדריכה קיבלתי הרבה עזרה, תמיכה ובעיקר ביטחון ורוגע. חוויתי בעצמי את החוויה, והתחברתי מאד לשיטה. התרשמתי מאד מהמקצועיות, מהיחס החם והאנושי ובעיקר מהשיפור שחל בהתנהלות ובמצב הרוח של בתי. לאחר מס' מפגשים החלטתי שאני רוצה ללמוד יותר לעומק על השיטה ולהעביר את הידע הלאה, לתמוך ולעבוד עם הורים ותינוקות.

תמיד אהבתי תינוקות וילדים והחלטתי לעשות את השינוי בדרכי המקצועית, עזבתי את תחום הפרסום והתחלתי ללמוד במכללת "צעד ראשון" קורס להתפתחות תינוקות. במסגרת הלימודים קיבלתי המון ידע וכלים כאמא וכמדריכה ובעיקר חיבור לתינוק מהמקום המאד ראשוני, אורגני וטבעי, דרך המגע, החושים והגוף.

אני מאד מאמינה בקשר שבין שיפור היכולות התנועתיות, המוטוריות של התינוק לבין שיפור מערכתי בשאר היבטי החיים האנושיים – רגשות, יכולות מנטליות, נפשיות וקוגנטיביות. אני מאמינה, שבעיקר היום, עקב תנאי החיים המודרניים, חיי שפע, עם המון גירויים, אביזרים משוכללים, עגלות, סלקלים, טרמפולינות, טלוויזיה, אשר מונעים את ההתפתחות האורגנית ומעודדים נוחות וסטטיות על חשבון התנועתיות וההתפתחות יש צורך בשינוי הסביבה ההתפתחותית ובהקניית גירויים ותנאים אשר יעודדו ויאפשרו לתינוק להתפתח ולממש את מלוא הפוטנציאל שטמון בו.

השנתיים הראשונות של התינוק מהוות את התשתית למימוש הפוטנציאל המלא שלו בעתיד, בילדות ובבגרות. בחודשי החיים הראשונים של התינוק ההתפתחות מהירה ובעלת השפעה רבה על חייו בעתיד, מאחר וזהו השלב בו מתפתח המוח, ולכן מודעות וסביבה התפתחותית טובה ומעשירה יותר היא בעלת השפעה רבה על ההתפתחות הסנסומוטורית של התינוק בעתיד.

אני מזמינה אתכם לחוויה אינטימית ומשותפת של כיף אשר תקנה לכם ידע, כלים וזמן איכות עם תינוקכם. חוויה שתעזור לכם ולילדכם בהמשך הדרך. בסדנאות משולבים תהליכים של תנועה, מגע, מוסיקה ושימוש באביזרים שונים כמו פופים, כדורי פיזיו, כלי נגינה ועוד. בסדנאות ניתנת ההזדמנות לשאול את כל השאלות, לצאת מהבית ולפגוש הורים לתינוקות הנמצאים בשלב התפתחותי דומה, ובעיקר לתמוך וללוות את התינוק בשלבי ההתפתחות בסדנאות תקבלו "ארגז כלים" שיאפשר לכם להיות רגועים ונינוחים בהורות מתוך תחושה של ביטחון והבנת הצרכים האמתיים של התינוק.

זוהי זכות גדולה עבורי ללוות אתכם ההורים ולתת לכם את המענה, התמיכה והכלים הדרושים בכדי שתוכלו להעניק לילדיכם סביבה מאתגרת ומתאימה אשר תקנה להם את אבני הדרך הראשונות במסע התפתחותם.

אשמח לענות על כל שאלה ולייעץ בכל נושא, אתן מוזמנות להתקשר בכל עת.
לירון
 

דוא"ל טלפון נייד
סלסדנאות יפעתא - יפעת אוסישקין
06:54 01/04/2014
יפעת אוסישקין, יוצרת רב תחומית. עוסקת בקדרות ומייצרת כלים שימושיים, כלי נוי ותכשיטים בקרמיקה ופורצלן. משלבת טכניקות וחומרים שונים – משחקת בצבעים, בדים, חוטים, חרוזים והרבה דמיון.

יפעת אוסישקין מנהלת את "סלסדנאות", קבוצות יצירה ולמידה. מנחה סדנאות סריגה, תפירה ויצירת תכשיטים. סריגה בחוטי טריקו – סלים, תיקים, שטיחים. סריגת 'קרושה', בחוטי כותנה, צמר ושעווה.

בסדנאות של "סלסדנאות יפעתא" ניתן לרכוש ידע ראשוני – כולל קריאת הוראות ופתרון בעיות וגם להעמיק ולהתנסות בטכניקות מגוונות, עם הרבה חופש ומקום ליצירתיות והתנסות. ניתן להשתתף בסדנאות בביתה בכפר סבא או לתאם סדנא למספר משתתפות, בביתכן. מפגשי נשים, אמהות – בנות, חברות לעבודה ועוד.
להתראות בסדנאות
יפעת
דוא"ל נייד אתר אינטרנט