.
חדשות

ברוכים הבאים לאמא אדמה

המתחם שלנו ברחוב הבנים סגור.
קורסי הכנה ללידה עם שרי המיילדת ממשיכים כל העת. להרשמה השאירו פרטים בטלפון
09-7408693 או סמסו ישירות לשרי 050-7950411 והיא תחזור אליכן בהקדם.
לקניית אלופירסט בהוד השרון ברוב שעות היממה וגם בסופי שבוע סמסו 050-7950410

לקנייה מקוונת ומאובטחת באתר החברה (מחירים מסובסדים למשלוח עד הבית) הקליקו קניית אלופירסט באינטרנט

שרי קרוכמל, פרט להיותה מנהלת אמא אדמה היא גם מיילדת בית. לפרטים הקליקו מיילדת בית

לתיאום עם שרי סמסו 050-7950411

אצלנו ניתן להשיג: תרסיס אלופירסט לאחר לידה, כריות הנקה, פארטוקל (קל לידה) ועוד. לתיאום קניה בהוד השרון 050-7950410

יצירת קשר
שם:
דוא"ל:
טלפון:
פרטים:
הרשמה לניוזלטר
יש להקליד את הספרות והאותיות כפי שמופיעות בתמונה
תודה על LIKE בפייסבוק
 

מאמרים שונים

אלבום תמונות דיגיטלי

אחד האירועים המכוננים בחייה של כל אישה הוא רגע הלידה. חודשי היריון ארוכים, בחילות והקאות, בדיקות וחששות, קורס הכנה ללידה וגם הכנות אחרות, תהיות והרבה חלומות על איך יראה "התינוק שלי", מגיעים ברגע הלידה לשיא, כשפתאום מגיח לאוויר העולם היצור המתוק ביותר עלי אדמות. עוצמת המאמץ, הכאבים והרגשות המבולבלים, הכל נמתח עד הקצה ומתערבב בפרצי שמחה ואושר. תמונות וצילומים מחדר הלידה מאפשרים לשחזר ולזכור את החוויות ואכן זוגות רבים נוהגים לצלם את הלידה.

ליווי עסקי - דולה לעסקים

תתפלאו אבל גם עסקים, כמו נשים בהריון, צריכים לפעמים "דולה", רק שהפעם לא מדובר בתומכת לידה אלא תומכת ומלווה עסקים, בין אם זהו עסק "בחבלי לידה" ובהקמה ובין אם זה עסק וותיק שצריך ליווי עסקי.

הזמנות לאירועים

הריון ולידה, הם בעצם גם סוג של הזמנה לאירוע. יותר נכון האות המבשר על תחילתן של הזמנות לאירועים רבים שיבואו ויהיו, בשעה טובה, שהרי התינוק עוד טרם נולד וכבר תוכננו לו אירועים לא מעטים בחייו, בחלקם הוא לא יהיה מעורב כלל בהחלטה מי יוזמן לאירוע וכיצד תראה הזמנה לאותו אירוע (ברית מילה או בריתה), בחלקם הוא יהיה מעורב כנראה באופן חלקי (הזמנות לימי הולדת או הזמנה לבר מצווה או לבת מצווה) ובחלקם באופן מלא (הזמנה לחתונה או הזמנות לאירועים אחרים).

צלוליט - צלוליטיס

צלוליט - צלוליטיס

Cellulite

על צלוליט ("הברכה" של הנשים) בעיניים נשיות ומניסיונה של המטפלת הדס ירוסלביץ' עם מטופלות בטיפולי צלוליטיס.

וסת - מחזור נשי

מטרת המאמר, לאפיין את האישה במחזור החודשי שלה ולהתאים לה את אופי הטיפול הנכון ביותר, בכל חלק של החודש. המאמר מיועד לכולם: בראש ובראשונה לנשים המעוניינות להכיר מקרוב את תחום המחזור הנשי בראי הרפלקסולוגיה ולהעשיר את ידיעותיהן בתחום

גמילה מגלוטן וסוכרים

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנו שומעים מכל עבר על גמילה מסוכרים או על גמילה מגלוטן, או שילוב של שניהם גם יחד, כלומר גמילה מסוכרים וגלוטן. טיפולי הגמילה הללו מוזכרים בהקשרים של דיאטה, הרזיה וכו', אבל אם גמילה מסוכרים עוד מתקשרת אצל למודי דיאטות עם ירידה במשקל, הרי טיפול גמילה מגלוטן, או שאינו אומר לרובנו דבר או שמתקשר עם מחלת צליאק, שעל הסובלים ממנה נאסר לאכול ולצרוך גלוטן. אז מהו אותו גלוטן מסתורי שגמילה ממנו יכולה לסייע בטיפולי הרזיה או בדיאטה.

גמילה מעישון - הפסקת עישון

סיגריה?!? זה מגעיל אותי, הייתה פעם תשדיר הפרסומת של האגודה למלחמה בסרטן, בימי הערוץ הראשון וגם היחיד. כן, אותו תשדיר שנועד לגמול מעישון או אולי לגעול מעישון, כלומר ליצור גועל בעזרת התולעים הבוקעות מקופסת הסיגריות והקולות המבחילים הנשמעים ברקע.

ליקויי למידה

ההגדרה המקובלת לצורך קביעת אבחנה של המושג ליקויי למידה היא, שמדובר במצב מסוים שבו תלמיד אינו עומד בתיאום הציפיות, כלומר במבחנים סטנדרטיים ביחס לילדים אחרים בני גילו, הווה אומר הישגיו נמוכים במידה משמעותית מהמצופה על פי גילו.

בניית אתרים

פעם, מזמן מזמן, או... בעצם רק לפני שנים אחדות, כשרציתם לבנות לעצמכם אתר אינטרנט, הייתם פונים לחברת בניית אתרים כלשהי, כזאת שיש לה מעצבות, גרפיקאיות, בוני אתרים, מתכנתים ועוד כל מיני מומחים שלמדו למשל HTML ועוד שפות תכנות, או שימוש בתוכנות כמו פוטושופ - Photoshop או פטנטים אחרים

יוגה צחוק - סדנת צחוק

נכון שזאת לא בדיוק יוגה, למרות שגם יוגה צחוק מקורה בהודו כמו היוגה ונכון שאין לה את העבר המפואר של אלפי שנים שיש ליוגה והיא בסך הכל קיימת בעולם מאז 1995, אבל אין ספק שיוגה צחוק הפכה לתופעה, בין אם בשם הזה ובין אם בתור סדנת צחוק או בכל שם אחר.

סיפור חיים - כתיבת ביוגרפיות

סיפורי חיים - כתיבת ביוגרפיה

ספר - זה כל הסיפור והסיפור שלכם שווה ספר...

מעגלי הקשבה

אני מזמינה אותך להיפגש אחת לשבוע במעגל הקשבה. לקחת לעצמך כמה שעות הפסקה, להשאיר בחוץ את מה ש"צריך", מה שלא הספקת, מה שיגידו, מה שלא עשית מספיק טוב... ולבוא ,מי שאת ,למרחב מכיל. לשבת במעגל עם עוד נשים שיקשיבו לך באמת ולא תוך כדי... צפיה בטלויזיה, או גלישה באינטרנט.

כאב - כאבים

כאבים, דאבות, חבלים וייסורים הם כולם מילים המתארות תופעה אחת: כאב. אין אדם שלא חש כאב מימיו, ויש אומרים אפילו, "כואב לי – סימן שאני חי". אבל אפשר לחיות גם ללא מכאוב, לוּ רק נבין משהו על כאב, על שלל גורמיו, ועל שיטות הטיפול בכאבים.

עמותת עמיח"י

עמותת עמיח"י

עמותת עמיחי - עמותת עמיח"י - עמותת משפחות לילדים מיוחדים בישראל

עמותת עמיחי - עמותת משפחות לילדים מיוחדים בישראל, דוגלת בעקרון השילוב של החריג והשונה בתוך החברה והקהילה, מתוך אמונה כי לכל אדם הזכות לחיות בכבוד ולהיות חבר מלא ושווהזכויות בקהילה.

אימון אישי

אימון אישי

קואצ'ינג - אימון אישי - Coaching

אימון אישי (קואצ'ינג Coaching) הפך להיות מבוקש בכל תחום של החיים: לעסקים, למשפחה, לזוגיות ועוד. עדי הרפז, מאמנת אישית ליחסים, מסבירה מהו אימון אישי.

שאקטי - פסטיבל נשים שאקטי

היכונו לפסטיבל הנשים שאקטי 10

פסטיבל שאקטי הינו פסטיבל של העצמה נשית, של נשים ולמען נשים. השם שאקטי הוא לפי המיתולוגיה ההודית שמה של אלת כל האלות, המייצגת את העיקרון הנשי ביקום, אנרגיה זורמת, יצירתית, ומעניקה חיים, שפע וריבוי.

מילקל (לשעבר קל מילק) -פורמולה הומאופתית מומלצת להגברת חלב אם של ד"ר קיי. לפרטים הקליקו - מילקל