.
חדשות

ברוכים הבאים לאמא אדמה

המתחם שלנו ברחוב הבנים סגור.
קורסי הכנה ללידה עם שרי המיילדת ממשיכים כל העת. להרשמה השאירו פרטים בטלפון
09-7408693 או סמסו ישירות לשרי 050-7950411 והיא תחזור אליכן בהקדם.
לקניית אלופירסט בהוד השרון ברוב שעות היממה וגם בסופי שבוע סמסו 050-7950410

לקנייה מקוונת ומאובטחת באתר החברה (מחירים מסובסדים למשלוח עד הבית) הקליקו קניית אלופירסט באינטרנט

שרי קרוכמל, פרט להיותה מנהלת אמא אדמה היא גם מיילדת בית. לפרטים הקליקו מיילדת בית

לתיאום עם שרי סמסו 050-7950411

אצלנו ניתן להשיג: תרסיס אלופירסט לאחר לידה, כריות הנקה, פארטוקל (קל לידה) ועוד. לתיאום קניה בהוד השרון 050-7950410

יצירת קשר
שם:
דוא"ל:
טלפון:
פרטים:
הרשמה לניוזלטר
יש להקליד את הספרות והאותיות כפי שמופיעות בתמונה
מחפשים הרצאה מעניינת ומרתקת עבור חוג בית?
הקליקו על הכותרת למעלה לאתר,
או למטה לדף הפייסבוק של  
צביקה קרוכמל מרצה ומספר סיפורים
050-7950410
לקניית תרסיס אלופירסט בהוד השרון ברוב שעות היממה וגם בסופי שבוע
סמסו/וואטסאפ 050-7950410

לקנייה מקוונת ומאובטחת באתר החברה (מחירים מסובסדים למשלוח עד הבית) הקליקו קניית אלופירסט באינטרנט
טלפון אמא אדמה
 09-7408693
שרי 050-7950411 (עדיף לסמס)
הכתובת שלנו
אמא אדמה – המתחם ברחוב הבנים 14 סגור.
09-7408693, שרי 050-7950411 (עדיף לסמס)
שלט אמא אדמה

הקורסים מתקיימים בימי שישי בבוקר ובימי שני בערב.
השאירי פרטים בטלפון 050-6944687 ושרי המיילדת תחזור אלייך.
Like בפייסבוק ייתקבל בתודה.
פארטוקל - קל לידה
פארטוקל - קל לידה
 

תקנון ותנאי שימוש

תקנון האתר - תנאי שימוש באתר

ברוכים הבאים לאתר אמא אדמה – הריון, לידה והורות (להלן: "האתר").
השימוש באתר כפוף לתנאים המפורטים להלן. אנא קראו אותם בקפדנות ובתשומת לב מלאה, שכן השימוש באתר מהווה הסכמה מלאה לתנאים אלו.
למען הסר ספק מובהר כי האמור בלשון זכר נכון גם ללשון נקבה.
 
כללי
1.   המשתמשים באתר מצהירים ומתחייבים כי הם עושים שימוש באתר מרצונם החופשי ולשימושם הפרטי בלבד.
2.       החומר הכלול באתר זה, לרבות , הקישורים, ההפניות, והמידע הרפואי והכללי האחר המצוי באתר (להלן :"המידע"), מסופק אך ורק לצרכיי מידע כללי וכחומר רקע בלבד עבור המשתמשים באתר.
 
3.       המידע ניתן כמות שהוא (as is), על בסיס זמינותו, מרכז אמא אדמה והאתר (להלן: "אמא אדמה") אינם אחראים לגבי מהימנותו, תקינותו, עדכנתו ושלמותו. אמא אדמה שומרת על זכותה להסיר ו/או להוסיף מידע לאתר על פי שיקול דעתה הבלעדי.
 
4.       אמא אדמה אינה אחראית למידת התאמתו, ייעודו והקשרו של המידע המפורסם באתר ביחס לכל נושא ו/או עניין הנדרש על ידי המשתמשים באתר, ואין לראות במידע המפורש או המשתמע, משום מידע המכוון לעניין מסוים כזה או אחר.
 
5.       אמא אדמה אינה מתחייבת ואינה אחראית לזמינות המידע המופיע באתר, לרציפות השימוש בו ולאיכות השימוש בו, לרבות למניעת מקרים של הפרעה מקרית או מכוונת על ידי אמא אדמה ו/או צדדים שלישים. אמא אדמה אינה אחראית ולא תהייה אחראית, בשום תנאי, לנזק ישיר או עקיף, ממוני או שאינו ממוני, כתוצאה משימוש באתר, לרבות כתוצאה מאובדן נתונים או מידע מסוג זה או אחר, אשר יגרם או עלול להיגרם למשתמשים באתר.
 
6.       כל הורדת מידע מהאתר למחשב המשתמש באתר (downloading) הנה על אחריותו הבלעדית של המשתמש ואמא אדמה אינה אחראית לכל נזק, מכל מין וסוג שהוא, העלול להיגרם למחשב המשתמש עקב פעולה או פעולות אלו.
 
7.       משתמש הבוחר להוריד מידע מהאתר למחשב מצהיר כי הוא עושה זאת בכפוף לדיני המקום החלים עליו בהקשר זה. אמא אדמה אוסרת על הורדת חומר מהאתר במקרים בהם הדינים החלים על המשתמש אינם מאפשרים לו
לעשות כן.
 
כתב ויתור רפואי (Medical Disclaimer)
8.       המידע המופיע באתר אינו מהווה ו/או מיועד להיות, המלצה או חוות דעת רפואית או אחרת עבור המשתמשים באתר. 
 
9.       החומר הכלול באתר אינו מהווה תחליף, מכל סוג שהוא, לבדיקה ו/או אבחנה רפואית, או לטיפול רפואי של המשתמשים באתר. המשתמשים באתר נדרשים שלא לוותר, להתעלם או לדחות בדיקה ו/או אבחנה רפואית או טיפול רפואי בשל המידע שנמצא על ידם באתר.
 
10.   האתר ואמא אדמה באמצעות המידע המופיע באתר, אינם ממליצים ו/או דוחים ו/או פוסלים ו/או מעדיפים ו/או מעודדים בדיקות רפואיות ו/או דרכי טיפול ו/או שימוש בכלים או מכשירים רפואיים מסוימים העשויים להתקבל כתוצאה מהשימוש באתר, ואינם מביעים חוות דעת כלשהי בקשר לנחיצותם, איכותם, זמינותם או רמתם.
 
11. המשתמשים באתר נדרשים לפנות לטיפול ו/או יעוץ רפואי הניתן על ידי רופאים או מומחים אחרים, בכל שאלה או בעיה רפואית המתגלה אצלם או בכל מקרה שקיים חשש לקיומה של שאלה או בעיה רפואית, ואין הם רשאים להסתמך על המידע המופיע באתר כחלק מהליך קבלת החלטות בקשר עם טיפול ו/או יעוץ רפואי לו הם זקוקים. המשתמשים העושים שימוש כלשהו במידע המפורסם באתר בהליך קבלת החלטותיהם כאמור, עושים זאת על אחריותם בלבד.
המידע הניתן באתר זה אינו מהווה ו/או מיועד להיות ייעוץ גנטי או המלצה או חוות דעת רפואית או חוות דעת אחרת, והוא מתבסס על הנתונים שהוזנו על ידי המשתמש ובאחריותו. בכל מקרה יש להתייעץ עם הרופא המטפל בכל הנוגע לבדיקות גנטיות ואין להסתמך רק על המידע באתר. 

השימוש בתכנים והגבלות
 
12.   האתר, לרבות המידע הכלול בו, מהווה קניינה הרוחני של אמא אדמה. כל שימוש באתר ו/או במידע הכלול בו מותר לצרכים פרטיים ואישיים של המשתמשים, וכל שימוש מסחרי או מעיין מסחרי אסור בהחלט ומהווה הפרה של זכויותיה המוגנות של אמא אדמה.
 
13.   המשתמשים באתר אינם רשאים, בין במישרין ובין בעקיפין, במעשה או במחדל, לפגוע במידע הכלול באתר, לשנותו, להחליפו, לשלבו עם מידע אחר הכלול באתר או באתר אחר, ואינם רשאים לעשות שימוש, מכל סוג שהוא, בשם האתר ו/או אמא אדמה ו/או בסימנים הרשומים ואשר אינם רשומים המצויים באתר.
 
14.   המשתמשים באתר מוותרים באופן ברור, מוחלט ובלתי חוזר, על כל זכות, תביעה וטענה כנגד אמא אדמה או חלפיה בקשר עם שימוש מסחרי, מחקרי או אחר, שיעשה במידע הנמסר, במישרין או בעקיפין, על ידי המשתמשים עקב שימוש באתר, והכל בכפוף להקפדתה של אמא אדמה על כללי השמירה על פרטיות המשתמשים, כפי שהובאו בהצהרת הסודיות המובאת באתר זה .
 
15.   אמא אדמה אינה אחראית בשום תנאי ובשום מקרה לחומר, מכל סוג שהוא, לרבות תוכן, איורים, קישורים הצהרות ומידע אחר, המופיע באתרים שאינם בשליטת אמא אדמה והמופיעים על דרך של קישור (link) באתר. אמא אדמה והאתר אינם מעודדים ו/או מחייבים ו/או ממליצים על פניה לקישורים המופיעים באתר, ופניה לקישורים אלו הנה על אחריותו הבלעדית של המשתמש באתר. אמא אדמה אינה אחראית על איסוף מידע מכל סוג שהוא, לרבות cookies, הנעשה, אם נעשה, על ידי אתרים המופיעים כקישורים באתר. אמא אדמה ממליצה למשתמשים באתר, והבוחרים לפנות לקישורים, לנקוט בכל האמצעים הנדרשים למניעת איסוף מידע כאמור, לרבות בחינה ועיון בהצהרות הסודיות של האתרים אליהם הם בוחרים לפנות.
 
16.   המשתמש באתר מצהיר כי אמא אדמה, לרבות עובדיה, מנהליה, סוכניה ובעלי זיכיונותיה, זכאים להשפות ממנו, ללא כל תנאי, בגין מלא הנזקים הישירים ו והעקיפים שיגרמו למי מהם בקשר עם הפרתו את תנאי השימוש באתר-כולם או מקצתם.
 
17.   המשתמש באתר מתחייב לבדוק ולהתעדכן, בכל ביקור באתר, בשינויים ו/או בעדכונים הקיימים בתנאי השימוש באתר, ככל שישנם כאלה. אמא אדמה שומרת על זכותה לשנות את תנאי השימוש באתר על פי שיקול דעתה הבלעדי, וללא כל התראה מראש.
 
18.   כל מחלוקת, מכל סוג שהיא, אשר תתעורר בקשר עם השימוש באתר ו/או עם המידע המופיע בו ו/או בקשר עם פעולות ו/או מחדלי אמא אדמה תתברר אך ורק בפני בית המשפט המוסמך בתל-אביב-יפו שבמדינת ישראל כסמכות שיפוט ייחודית. על כל מחלוקת כאמור יחולו דיני מדינת ישראל ודינים אלה בלבד.
 
19.   כל שימוש באתר, מכל סוג שהוא מהווה הסכמה מלאה ובלתי מסויגת לתנאי השימוש באתר  
 
אמא אדמה מאחלת לכם שימוש מועיל ומהנה מהאתר.