.
חדשות

ברוכים הבאים לאמא אדמה

כל 4 שבועות, מתחילה סדנה חדשה.

סדנת ליווי התפתחותי - התפתחות ...

ביום שלישי בבוקר:
10:00 גילאי 6חד' ומעלה
11:15 הכנה להתהפכויות(3-6 חד)
12:30 סדנת מבוא לקטנטנים (עד 3 חודשים) - סדנה חדשה כל 5 שבועות.

שרי קרוכמל, פרט להיותה מנהלת אמא אדמה ומיילדת מוסמכת ופעילה בחדר לידה, היא גם מיילדת בית. לפרטים הקליקו מיילדת בית

פינוקי בוקר לאמהות ותינוקות

בכל יום רביעי בשעה 11:00 (חינם למשתתפות סדנת עיסוי המתקיימת לפני כן, 30 ש"ח לאורחות אחרות).

חובה לכל הורה! סדנאות חדשות כל שבועיים-שלושה. צפו בסרטון - סרטון וידיאו סדנה להחייאת תינוקות

יוגה לנשים בהריון

ראיתן כבר את סרטון וידיאו שיעור יוגה בהריון? לצפייה - סרטון וידיאו  יוגה לנשים בהריון

חדרי טיפולים ו/או אולם להשכרה ...

ניתן לשכור את חדרי הטיפולים (קליניקות) ואת האולמות במתחם המשופץ והמרהיב של אמא אדמה לסדנאות ופעילויות קבוצתיות.
שרון דרור או מנשא לופיקס? אולי מנשא יאמו? אנחנו נעזור לכם לבחור את המנשא הנכון לתינוק שלכם ולכם. אפשר לקבל ייעוץ והדרכה אצלנו, אפשר גם אצלכם בבית...

קורס דולות באמא אדמה

הכשרת דולות ונשות מקצוע בתחומי הריון ולידה באמא אדמה: קורסי דולות תומכות לידה, דולות פוסט פארטום (תומכות לאחר לידה), מדריכות הנקה, מדריכות עיסוי תינוקות, מטפלות ברפלקסולוגיה ועוד.
יצירת קשר
שם:
דוא"ל:
טלפון:
פרטים:
הרשמה לניוזלטר
יש להקליד את הספרות והאותיות כפי שמופיעות בתמונה

טיפולי רפואה משלימה כגון עיסוי, רפלקסולוגיה או שיאצו בהריון וגם זירוז לידה או היפוך עובר בעזרת רפואה סינית.

סרטון וידיאו יוגה לנשים בהריון
סרטון וידיאו יוגה לנשים בהריון
הטלפון של אמא אדמה
09-7408693
שעות הפתיחה של המרכז
ימים א', ב',ד',ה' 09:00-20:00
יום ג' 09:00-17:00
יום ו' 08:45-14:00
מועדי קורסים קרובים
ימי ב' ערב 3.6.19
ימי ו' בוקר 28.6.19
ימי ב' בערב 8.7.19
יש כבר אלופירסט בתיק לידה שלך?

כאן תוכלו לקרוא על תרסיס אלופירסט המבוסס על אלוורה, המקל, מחטא ומסייע בהחלמה בעקבות קרעים או חתכים בלידה, או לאחר ניתוח קיסרי - ספריי אלופירסט 

פעמיים בשבוע:
יום שני 18:30
יום שישי 09:00
*יש להירשם מראש במשרד*
09-7408693

אהבתם? סמנו אהבתי... תודה.
שוברי מתנה
שוברי מתנה
 

קורס הכנה ללידה כללית

קורס הכנה ללידה שירותי בריאות כללית - כללית מושלם - פלטינום - הכנה ללידה קופ"ח כללית - סדנת הכנה ללידה בית חולים מאיר


אתם בהריון? לקוחות כללית? מחפשים קורס הכנה ללידה עשיר, מעניין ואיכותי?
יופי, אתם לא צריכים וויז, פשוט הגעתם ליעד...
קורס הכנה ללידה מקצועי עם הטבות לעמיתות ה... שב"כ -  שירותי בריאות כללית.


אם אתם חברי קופת חולים כללית
רצינו שתדעו שאתם זכאים לקבל הנחה מיוחדת על קורס הכנה ללידה של אמא אדמה הוד השרון, המע"מ עלינו (כן, 17% מע"מ...) ובעצם עוד הרבה יותר: מבצעים שווים, הטבות ואפילו כפל הנחות!


נראה כי קורסי הכנה ללידה של מרכז אמא אדמה הוד השרון, נולדו בבית חולים מאיר בכפר סבא...
שרי קרוכמל מנהלת המרכז, היא מיילדת מוסמכת אשר יילדה כבר כ-12,000 תינוקות במשך כ-25 שנות עבודתה כמיילדת בחדר לידה של בית חולים מאיר (של שירותי בריאות כללית, כמובן). עוד לפני 17-18 שנה הייתה שותפה להקמת מערך קורס הכנה ללידה במאיר ובמשך שנים רבות העבירה אין ספור קורסי הכנה ללידה בבי"ח מאיר.

בד בבד עם עבודתה בבית החולים המשיכה שרי ללמוד – מצד אחד תואר ראשון "קונבנציונאלי" בסיעוד ומצד שני קורסים והשתלמויות רבות בתחומים מגוונים של רפואה משלימה - טבעית, בעיקר כאלה הקשורים בתחומי הריון ולידה. כאשר חשה כי "אינה מתחברת" עוד רק למתכונת קונבנציונאלית של קורס הכנה ללידה כפי שנהוג היה להעביר אז בבתי חולים או בקופות החולים, עשתה מעשה ולפני כ-15 שנים הקימה את מרכז אמא אדמה – המרכז להריון, לידה והורות בהוד השרון.

קורס הכנה ללידה עשיר ואיכותי, עם מיילדת מנוסה, דולה ויועצת הנקה מוסמכת IBCLC
באמא אדמה פיתחה שרי מתכונת מנצחת של קורס הכנה ללידה, קורס הכנה ללידה מושלם המשלב בין הגישה הרפואית – מדעית – קונבנציונאלית, לבין גישת הרפואה המשלימה – טבעית – הוליסטית, כאשר במקביל היא המשיכה וממשיכה עד עצם היום הזה ליילד בחדר הלידה של מאיר.

מאז הוקם מרכז אמא אדמה מתקיימת בו פעילות ענפה במגוון תחומי הריון ולידה, כאשר אלפי נשים וזוגות בהריון שהגיעו מחדרה עד גדרה ואף מעבר לכך, עברו אצלנו קורסי הכנה לידה בכל מתכונת ומכל סוג אפשרי. בהקלקה על הכפתורים בצד ימין של הדף תוכלו לקרוא על מגוון אפשרויות ומתכונות של קורסי הכנה ללידה שמתקיימים באמא אדמה: קורס הכנה ללידה קבוצתי או קורס לידה פרטני (פרטי לגמרי, אחד על אחד...), קורס מקוצר / מזורז / מרוכז ואם תרצו "מרתון" הכנה ללידה, או קורס נרחב עם תוספות ושיעורי בונוס למעוניינות, סדנת הכנה ללידת תאומים או קורס הכנה ללידה באנגלית או שפה אחרת ועוד ועוד.

הקשר עם מרכז רפואי מאיר ועם כללית איננו רק מתוקף עבודתה של שרי קרוכמל בבי"ח זה, שכן גם שותפה בכירה נוספת בצוות המקצועי והמנוסה המעביר את קורסי הכנה ללידה של אמא אדמה, עובדת בבי"ח מאיר. בכל קורס הכנה ללידה קבוצתי של אמא אדמה, מתקיים שיעור הכנה להנקה אותו מעבירות יועצות הנקה מוסמכות IBCLC
, אחת מהן אחראית מחלקת תינוקות וילודים בבית חולים מאיר
.

הבטחנו הפתעות נוספות וגם כפל הנחות ואכן זה המצב. לקוחות שירותי בריאות כללית בעלי ביטוח מושלם או פלטינום העוברים קורס הכנה ללידה באמא אדמה יכולים להנות מ"גם וגם" ו... גם - גם קורס הכנה ללידה איכותי ועשיר עם צוות מקצועי בעל ניסיון רב, גם להנות מכל ההנחות וההטבות של אמא אדמה וגם לקבל כפל מבצעים...

קורס הכנה ללידה - הנחות לעמיתות כללית
ללקוחות שירותי בריאות כללית, כל המע"מ עלינו. כן עבור לקוחות כללית מושלם (בהצגת כרטיס מבוטח של לפחות אחד מבני הזוג המשתתף בקורס), כל 17 אחוזי מע"מ הם בעצם הנחה מיוחדת.

החזרים לעמיתות כללית פלטינום
מבוטחות כללית בעלות כרטיס מושלם פלטינום יכולות לקבל החזר של 75%, מתוך סל ההריון כמפורט בתקנון מושלם פלטינום, כנגד משלוח חשבונית מקור.

הטבות ומבצעים – הכל כלול!
מבוטחי כללית מושלם או פלטינום יהיו זכאים בנוסף להנחות, גם לכל ההטבות האחרות הניתנות למשתתפי הקורסים הקבוצתיים שלנו כמו סדנת החייאה ועזרה ראשונה לתינוקות מיוחדת במינה - במתנה (עלותה 200 ש"ח לזוג), אפשרות להצטרף אל שיעורי בונוס הניתנים מפעם לפעם, התייעצויות טלפוניות או מפגשים אישיים (כולל מפגש לשם כתיבת תוכנית לידה אישית) עם מיילדת מוסמכת ומנוסה ללא תשלום נוסף, שובר הנחה לטיפול שיאצו בהריון או עיסוי בהריון או מבצעים אחרים המתקיימים מעת לעת.


אחרי כל אלה, מה שנותר לכם לעשות זה רק להתקשר למרכז אמא אדמה בהוד השרון ולתאם את המועד ואת המתכונת הרצויים לכם עבור קורס ההכנה ללידה שלכם - 09-7408693


קורס הכנה ללידה מושלם ללקוחות כללית מושלם - למה להסתפק בפחות?

 

קורס הכנה ללידה כללית
בתמונה:
תרגול מעשי לזוגות בהריון בקורס הכנה ללידה של אמא אדמה הוד השרון. עכשיו גם לקוחות כללית נהנים מהנחה מיוחדת ואין ספור הטבות...  

 

באמא אדמה תוכלו למצוא כדורי פיזיו איכותיים מאירופה במחיר הכי זול בארץ, תרסיס אלופירסט לאחר לידה, ערכת פארטוקל (קל לידה), שמן עיסוי פרינאום ועוד.