.
חדשות

ברוכים הבאים לאמא אדמה

המתחם שלנו ברחוב הבנים סגור.
קורסי הכנה ללידה עם שרי המיילדת ממשיכים כל העת. להרשמה השאירו פרטים בטלפון
09-7408693 או סמסו ישירות לשרי 050-7950411 והיא תחזור אליכן בהקדם.
לקניית אלופירסט בהוד השרון ברוב שעות היממה וגם בסופי שבוע סמסו 050-7950410

לקנייה מקוונת ומאובטחת באתר החברה (מחירים מסובסדים למשלוח עד הבית) הקליקו קניית אלופירסט באינטרנט

שרי קרוכמל, פרט להיותה מנהלת אמא אדמה היא גם מיילדת בית. לפרטים הקליקו מיילדת בית

לתיאום עם שרי סמסו 050-7950411

אצלנו ניתן להשיג: תרסיס אלופירסט לאחר לידה, כריות הנקה, פארטוקל (קל לידה) ועוד. לתיאום קניה בהוד השרון 050-7950410

יצירת קשר
שם:
דוא"ל:
טלפון:
פרטים:
הרשמה לניוזלטר
יש להקליד את הספרות והאותיות כפי שמופיעות בתמונה
תודה על LIKE בפייסבוק
 

קלפים - קלפי משחק

משחקי קלפים - קלפי מודעות - קלפי אימון


השימוש בקלפים כבר מזמן אינו משוייך למגידי עתידות ומכשפות הקוראות בקלפים; קלפי טארות וקלפי מרילין הם רק חלק קטן מהיצע הקלפים בעברית ההולך וגדל. קלפי מודעות וקלפי אימון מבוססים על ההנחה הפוסטמודרניסטית שאין אמת מוחלטת ולכן האמת של מחזיק הקלף היא האסוציאציות שהוא מעלה בו.
כיום, קלפי מודעות או קלפי אימון הינם דרך משעשעת וחברותית להעלאת המודעות ולקבלת תובנות תוך כדי שיתוף קבוצה של אנשים, וזאת ללא התחרות לה אנו רגילים ממשחקי טאקי ורייס בילדותינו . קלפי מודעות מבוססים בדרך כלל על מיתוסים המעוררים בפרט אסוציאציות דרכן הוא לומד על עולמו הפנימי. הקלפים הינם כלי עוצמתי בניתוח חסימות, פיתוח חשיבה יצירתית ושיקוף מסרים מהתת מודע. שימוש בקלפי מודעות הינו דרך טיפולית רווחת בקרב  מטפלים, פסיכולוגים, אנשי הוראה ומאמנים המציעים בדרך זו אפשרות לבחון נושאים שקשה לגעת בהם בדרכים אחרות וזאת בשל הפשטות לכאורה של הקלפים.
 קלפי יוגה לנשים בהריון
ערכת הקלפים (האיכותיים מאד, גם מבחינת ההדפסה וטיב הקרטון, יש לומר) כוללת 40 קלפים שבהם מודגמות מעל 50 תנוחות (אסאנות) יוגה המותאמות לנשים בהריון.

קלפי יוגה לילדים
באמצעות תנוחות היוגה הם לומדים להכיר את גופם, לחקור ולהרחיב את יכולותיו. הם מפתחים מיומנויות פיזיות רגשיות ומנטליות כמו שרירים חזקים, גמישות, כוח רצון עוצמה וחיוניות.
קלפי יוגה לפיצקים
ערכת קלפי תרגול יוגה לתינוקות, היא ערכת קלפים ייחודית המיועדת לתינוקות מגיל 6 שבועות ועד  זחילה. קלפי יוגה לפיצקים מגיעים באריזה קלה ונוחה לנשיאה ומאפשרת לתרגל עם התינוק בזמן פנוי בכל מקום וכל רצף של תנוחות. ההסברים בתוך הערכה כתובים באופן ברור, קריא ונעים לעין ומתאמים גם לחסרי ניסיון ביוגה וגם למתרגלים מנוסים.
קלפי פוינטס אוף יו
קלפי Points of you - הינם קלפי אימון לערנות ועשייה, המאפשר לי וגם לך לשחק באופן חוויתי ותוך כדי כך:
לבחון נושאים משמעותיים בחיים מנקודות מבט שונות וליצור מולם בהירות, לשוחח עם עצמי ועם אחרים ולהציף דברים שנמצאים בפנים, לטוב או לרע.
קלפי תמונה, מילה שאלה
 אח קטן של משחק האימון הבוגר. שמו בישראל של המשחק החדש הוא - תמונה, מילה ושאלה. 36 אלף צירופים שונים של תמונות, מילים ושאלות מציעים לנו כיווני התבוננות חדשים לשם הרחבת נקודת המבט שלנו ולצורך מחשבה, התפתחות ועשייה.
קלפי גלויות

מילקל (לשעבר קל מילק) -פורמולה הומאופתית מומלצת להגברת חלב אם של ד"ר קיי. לפרטים הקליקו - מילקל