.
חדשות

ברוכים הבאים לאמא אדמה

המתחם שלנו ברחוב הבנים סגור.
קורסי הכנה ללידה עם שרי המיילדת ממשיכים כל העת. להרשמה השאירו פרטים בטלפון
09-7408693 או סמסו ישירות לשרי 050-7950411 והיא תחזור אליכן בהקדם.
לקניית אלופירסט בהוד השרון ברוב שעות היממה וגם בסופי שבוע סמסו 050-7950410

לקנייה מקוונת ומאובטחת באתר החברה (מחירים מסובסדים למשלוח עד הבית) הקליקו קניית אלופירסט באינטרנט

שרי קרוכמל, פרט להיותה מנהלת אמא אדמה היא גם מיילדת בית. לפרטים הקליקו מיילדת בית

לתיאום עם שרי סמסו 050-7950411

אצלנו ניתן להשיג: תרסיס אלופירסט לאחר לידה, כריות הנקה, פארטוקל (קל לידה) ועוד. לתיאום קניה בהוד השרון 050-7950410

יצירת קשר
שם:
דוא"ל:
טלפון:
פרטים:
הרשמה לניוזלטר
יש להקליד את הספרות והאותיות כפי שמופיעות בתמונה
תודה על LIKE בפייסבוק
 

עיסוי תינוקות - מתנה ליולדת

סדנת עיסוי תינוקות - נפלאות המגע, היא מתנה נפלאה לכל יולדת לאחר לידה.


סדנת עיסוי תינוקות היא פעילות נפלאה לאמהות ותינוקות והיא גם מתנה אידאלית ליולדת (היא מיועדת כמובן גם לאבות ולעיתים באמת מגיעים גם אבות, אבל מה לעשות בחופשת לידה מגיעות לסדנאות בעיקר אמהות לאחר לידה...)

מחפשת מתנה ליולדת? סדנה לעיסוי תינוקות – "נפלאות המגע", של אמא אדמה בהוד השרון, היא אחת המתנות היותר מוצלחות שניתן להעניק ליולדות. לא בכדי כמחצית מהמשתתפות בכל סדנת עיסוי תינוקות שאנו מקיימים, הן אמהות לאחר לידה שזכו לקבל שובר מתנה ליולדת שכלל את ההשתתפות בסדנה.

אנו ממליצים להשתתף בסדנת העיסוי עם תינוקות בגיל החל מ-6 שבועות ועד גיל זחילה. בפועל באמת רוב המשתתפות בסדנאות מגיעות עם תינוקות שבתחילת הסדנה הם בני 6-8 שבועות. זהו זמן מצויין גם לאמא המסיימת את תקופת "משכב לידה" שלאחר הלידה אבל עדיין נמצאת בחופשת לידה וגם לתינוקות שבשלב זה הם כבר קצת יותר ערניים ומשתפי פעולה.

האמהות בסדנה, פרט לחיזוק הקשר בינן לבין תינוקן במהלך הסדנה והעיסוי, נהנות מעצם המפגשים עם אמהות כמותן ובמצבן ונוצרות חברויות מקסימות וארוכות טווח בין המשתתפות.

הסדנאות כוללות 4 מפגשים שבועיים בני שעה, כאשר בכל 4 שבועות כמו שעון שוויצרי, נפתח מחזור חדש של סדנת עיסוי תינוקות. כך זה קורה כבר במשך למעלה מ-10 שנות קיומו של מרכז אמא אדמה הוד השרון. כיוון שמועדי הסדנאות ידועים זמן רב מראש, גם יולדת שמקבלת שובר מתנה ליולדת בימים הסמוכים ללידה, תוכל לדעת מראש ולהירשם למועד סדנת עיסוי תינוקות המתאים לה ולתינוק שלה.

על פי המתכונת והמסורת הנהוגה מזה שנים באמא אדמה, הסדנאות לעיסוי תינוקות מתקיימות בימי רביעי בשעה 10:00. מייד לאחר מכן בשעה 11:00, מתחילים פינוקי בוקר לאמהות ותינוקות, בעלות סימלית של 30 ש"ח בלבד. הזדמנות לבלות אצלנו את כל הבוקר של ימי רביעי.

                               שובר מתנה ליולדת - עיסוי תינוקות
שובר מתנה ליולדות יכול לכלול רק את סדנת עיסוי תינוקות (עלות סדנה 300 ₪), אבל הסדנה יכולה להיות גם חלק מתוך חבילת מתנה ליולדת גדולה יותר.

החבילה יכולה לכלול למשל גם מוצרים כמו שמן עיסוי תינוקות איכותי (מוצר משלים לסדנה עצמה), כרית הנקה, מנשא לתינוק וכו', או סדנאות נוספות כמו ליווי התפתחותי, יוגה לאמהות לאחר לידה (עם התינוקות), סדנת "לדבר מהבטן" ועוד.
הקליקו כאן ותמצאו עוד פרטים ואף סרטון וידיאו על סדנת עיסוי תינוקות
וכאן על פינוקי בוקר לאמהות ותינוקות.

 

 

להזמנת סדנת עיסוי תינוקות
מתנה ליולדת באמא אדמה
הוד השרון (או שובר מתנה אחר),
צלצלו 09-7408693
 

מילקל (לשעבר קל מילק) -פורמולה הומאופתית מומלצת להגברת חלב אם של ד"ר קיי. לפרטים הקליקו - מילקל