.
חדשות

ברוכים הבאים לאמא אדמה

המתחם שלנו ברחוב הבנים סגור.
קורסי הכנה ללידה עם שרי המיילדת ממשיכים כל העת. להרשמה השאירו פרטים בטלפון
09-7408693 או סמסו ישירות לשרי 050-7950411 והיא תחזור אליכן בהקדם.
לקניית אלופירסט בהוד השרון ברוב שעות היממה וגם בסופי שבוע סמסו 050-7950410

לקנייה מקוונת ומאובטחת באתר החברה (מחירים מסובסדים למשלוח עד הבית) הקליקו קניית אלופירסט באינטרנט

שרי קרוכמל, פרט להיותה מנהלת אמא אדמה היא גם מיילדת בית. לפרטים הקליקו מיילדת בית

לתיאום עם שרי סמסו 050-7950411

אצלנו ניתן להשיג: תרסיס אלופירסט לאחר לידה, כריות הנקה, פארטוקל (קל לידה) ועוד. לתיאום קניה בהוד השרון 050-7950410

יצירת קשר
שם:
דוא"ל:
טלפון:
פרטים:
הרשמה לניוזלטר
יש להקליד את הספרות והאותיות כפי שמופיעות בתמונה
 

מנשאים לתינוקות

מנשא לתינוק - מנשאי תינוקות - מנשא תינוק - מנשאים לתינוק


בשוק מנשאי תינוקות הישראלי לבדו ניתן למצוא כיום מאות (!!!) סוגים של מנשאים לתינוקות, למרות שבאתרי אינטרנט או בחנויות למוצרי תינוקות יש לכל היותר כמה עשרות מנשאים. בפועל, מנשאים מומלצים לתינוקות ניתן לספור על אצבעות כף יד אחת.

במשך השנים הרבות שבהן אנו עוסקים באמא אדמה הוד השרון במכירת מנשאי תינוקות, הטמעת והדרכת השימוש במנשאים, אין כמעט חודש שבו לא מגיעה אלינו פנייה אחת או שתיים בדבר "המצאה" של מנשא תינוק חדש ועל פי הערכתנו, יש בעולם כולו ככל הנראה אפילו אלפי סוגים של מנשאים לתינוקות, שנבדלים אולי בחומרים, בצבעים, באיכות ובנוחות, אבל לא במהות, במטרה שלשמה נוצר מנשא לתינוק - נשיאת תינוקות מגיל הלידה או בסמוך לכך ועד בערך גיל שנה פלוס (במקום מסויימים בעולם נוהגות אמהות לשאת תינוקות על גבן גם עד גילאי שנתיים - שלוש. בישראל זה מקובל פחות, אלא אם מדובר בשימוש מזדמן במנשא לשם נשיאת תינוק בעת טיול בטבע).

הלקוחות הרבים שלנו (במקרה זה... הלקוחות הרבות), ניסו מנשאים לתינוקות מסוגים, דגמים ומינים שונים ומשונים, כמעט מכל סוג של חומר או צורה, מנשאים סטנדרטיים זולים, או מיוחדים ויקרים, תוצרת הארץ או מחו"ל והמסקנה אליה הגענו היא ש... ההיצע והשפע פשוט מבלבלים את ההורים ולכן החלטנו להתרכז במספר מצומצם מאד של סוגים, רק כאלה שלגביהם קיבלנו מ"הנסייניות" חוות דעת טובות.

בכל מקרה התרשמנו כי אצל רוב המשפחות, יש יותר מאשר מנשא אחד לתינוק. אצל רבים יש לפחות שניים, שלושה ואפילו יותר מנשאים, שהרי לא מה שמתאים לאמא בהכרח מתאים לאבא, מה שמתאים לחורף עלול לחמם מאד בקיץ, מנשא שמתאים לחודשי חייו הראשונים של התינוק סביר שלא יתאים לו בגיל מאוחר יותר, מה שמתאים להסתובבות קצרה עם התינוק בבית או בסביבתו הקרובה, אולי לא יתאים לנשיאה ממושכת שלו בטיול ארוך וכן הלאה וכן הלאה.

מסקנתנו וגם המלצתנו היא כי בחירת או קניית מנשא לתינוק, איננה "הקניה של החיים". יתכן בהחלט שהיא לא האחרונה, יתכן שידרשו מנשא נוסף / אחר וכך גם כדאי להתייחס לנושא המנשאים.

אנחנו מתרכזים כיום במכירת מספר מנשאים תינוקות בלבד, רובם על טהרת כחול לבן וכולם נמכרים אצלנו במחירי היצרן ובניהם:
מנשאי בד אלסטיים המתאימים לשימוש מהלידה: מנשא "לופיקס" (מבית חברת לופי והוא פיתוח המשך של מנשא לופי שבעבר מכרנו והמלצנו עליו במשך שנים, עד שנולד אחיו לופיקס וייצור לופי הופסק...), מנשא "שרון דרור" (מבית סטודיו שרון דרור. מנשא מבד אך תפור חלקית וכמעט מוכן לשימוש).
מנשאי גב (מנשא ילקוט): מנשא "יאמו" (מתוצרת יאמו מנשאי תינוקות).


לפני שאתן מגיעות לקנות מנשא - כדאי לשים לב!

אפשר לבוא לקנות אצלנו מנשא לתינוק בתהליך קצר ופשוט - להגיד איזה מנשא רוצים, איזה גודל
(אם זה מנשא עם מידות כמו לופיקס) ואיזה צבע, לשלם, לקבל את המנשא המבוקש וללכת.
אבל, אם אין לך ניסיון קודם עם מנשאים לתינוקות, זה בדרך כלל לא עובד ככה!


על פי ניסיוננו, זמן קבלת יעוץ, הדרכה ומדידה של מנשא לתינוק הוא כחצי שעה בממוצע, לא פעם זה לוקח גם שעה-שעה וחצי ואף יותר וזה עוד לפני שהוספנו זמן לצורך הנקה, החלפת חיתול וכו'.  אנו ממליצים כי תקחו לכן את הזמן ובואו לבחור ולקנות מנשא בנחת.
אם בסופו של התהליך קניתם מנשא - ההדרכה והייעוץ ניתנו לכם בחינם, כשירות משלים למנשא שקניתם. אם לא קניתם, תשלמו באופן סמלי 90 ש"ח עבור ההדרכה (גם אם תקנו מנשא בטווח של עד חודש מההדרכה, יקוזזו 90 השקלים ששילמתם מסכום הקנייה).


רצוי מאד לתאם מראש בטלפון 09-7408693 את הגעתכן לקבלת הדרכה ומדידה של מנשא
ובכל מקרה אנא אל תגיעו בטווח של פחות מחצי שעה לפני שעת הסגירה בצהריים או בערב (ראו שעות פתיחה בצד ימין), כדי שנוכל להקדיש לכן את הזמן הראוי.

אפשר כמובן להזמין גם מנשא למשלוח בדואר (דואר רשום לסניף הקרוב לביתכם תוך כמה ימים - 20 ש"ח, דואר שליחים עם שליח עד הבית בד"כ תוך 24 שעות מהמסירה בדואר - 40 ש"ח),
למרות שלדעתנו עדיפה כאמור הדרכה ומדידה לפני קניית מנשא.


רוצים ייעוץ, הדרכה ומדידה של מנשא לתינוק אצלכן בבית?

כן, יועצת מנשאים מנוסה של אמא אדמה יכולה להגיע אליכן עם מנשאים לתינוקות עד הבית.
היא תנהל איתכן שיחה מקדימה בטלפון, כדי לכוון לאיזה מנשא, סוג, גודל, צבע וכו', אתן מתחברות / מתאימות / מכוונות והיא תבוא אליכן בתיאום לפגישת ייעוץ מנשאים והדרכה אצלכן בבית, כשהיא מביאה איתה כמה מנשאים.
מחיר הדרכת מנשאים בבית:
באזור השרון,
תל אביב והמרכז- 350 ש"ח.
מחירים אלה יתווספו למחיר המנשא וישולמו בכל מקרה למדריכה, בין אם נקנה מנשא ובין אם לא.
מוטב לתאם הדרכת מנשאים בבית מוקדם ככל שניתן
(בשעות הפעילות המוציינות בצד ימין)  - 09-7408693 

לפני הגעתכן כדאי להקליק ולקרוא את הכתבה איך בוחרים מנשא לתינוק
וכן את הטיפים על חשיבות נשיאת תינוקות במנשא

פרטים נוספים, מחיר מנשאים לתינוקות וכו', תוכלו למצוא בדפי המוצר שלמטה.