.
חדשות

ברוכים הבאים לאמא אדמה

כל 4 שבועות, מתחילה סדנה חדשה.

סדנת ליווי התפתחותי - התפתחות ...

ביום שלישי בבוקר:
10:00 גילאי 6חד' ומעלה
11:15 הכנה להתהפכויות(3-6 חד)
12:30 סדנת מבוא לקטנטנים (עד 3 חודשים) - סדנה חדשה כל 5 שבועות.

שרי קרוכמל, פרט להיותה מנהלת אמא אדמה ומיילדת מוסמכת ופעילה בחדר לידה, היא גם מיילדת בית. לפרטים הקליקו מיילדת בית

פינוקי בוקר לאמהות ותינוקות

בכל יום רביעי בשעה 11:00 (חינם למשתתפות סדנת עיסוי המתקיימת לפני כן, 30 ש"ח לאורחות אחרות).

חובה לכל הורה! סדנאות חדשות כל שבועיים-שלושה. צפו בסרטון - סרטון וידיאו סדנה להחייאת תינוקות

יוגה לנשים בהריון

ראיתן כבר את סרטון וידיאו שיעור יוגה בהריון? לצפייה - סרטון וידיאו  יוגה לנשים בהריון

חדרי טיפולים ו/או אולם להשכרה ...

ניתן לשכור את חדרי הטיפולים (קליניקות) ואת האולמות במתחם המשופץ והמרהיב של אמא אדמה לסדנאות ופעילויות קבוצתיות.
שרון דרור או מנשא לופיקס? אולי מנשא יאמו? אנחנו נעזור לכם לבחור את המנשא הנכון לתינוק שלכם ולכם. אפשר לקבל ייעוץ והדרכה אצלנו, אפשר גם אצלכם בבית...

קורס דולות באמא אדמה

הכשרת דולות ונשות מקצוע בתחומי הריון ולידה באמא אדמה: קורסי דולות תומכות לידה, דולות פוסט פארטום (תומכות לאחר לידה), מדריכות הנקה, מדריכות עיסוי תינוקות, מטפלות ברפלקסולוגיה ועוד.
יצירת קשר
שם:
דוא"ל:
טלפון:
פרטים:
הרשמה לניוזלטר
יש להקליד את הספרות והאותיות כפי שמופיעות בתמונה

טיפולי רפואה משלימה כגון עיסוי, רפלקסולוגיה או שיאצו בהריון וגם זירוז לידה או היפוך עובר בעזרת רפואה סינית.

סרטון וידיאו יוגה לנשים בהריון
סרטון וידיאו יוגה לנשים בהריון
הטלפון של אמא אדמה
09-7408693
שעות הפתיחה של המרכז
ימים א', ב',ד',ה' 09:00-20:00
יום ג' 09:00-17:00
יום ו' 08:45-14:00
מועדי קורסים קרובים
ימי ב' ערב 3.6.19
ימי ו' בוקר 28.6.19
ימי ב' בערב 8.7.19
יש כבר אלופירסט בתיק לידה שלך?

כאן תוכלו לקרוא על תרסיס אלופירסט המבוסס על אלוורה, המקל, מחטא ומסייע בהחלמה בעקבות קרעים או חתכים בלידה, או לאחר ניתוח קיסרי - ספריי אלופירסט 

פעמיים בשבוע:
יום שני 18:30
יום שישי 09:00
*יש להירשם מראש במשרד*
09-7408693

אהבתם? סמנו אהבתי... תודה.
שוברי מתנה
שוברי מתנה
 

מתי מתחילים קורס הכנה ללידה

באיזה שבוע של ההריון כדאי / מומלץ להתחיל קורס הכנה ללידה?על השאלה הקבועה של נשים וזוגות בהריון – מתי כדאי / רצוי / מומלץ להתחיל קורס הכנה ללידה, יש רבים העונים תשובה ישירה. רוב העוסקים
(למרות שבעצם הרוב הן עוסקות...) בתחומי הריון ולידה והדרכה לקראת לידה, עונים כי מתחילים קורס הכנה ללידה סביב שבוע 28 של ההריון, פלוס מינוס שבוע לכאן או לכאן.

גם לדעתנו זו תשובה מקובלת וסבירה, אולם אנו מעדיפים להדגיש מתי מומלץ דווקא... לסיים את קורס ההכנה ללידה ותשובתנו לשאלה זו היא - כי רצוי לסיים את הקורס בסביבות שבוע 35 ולכל המאוחר בשבוע 36.

זה שרשמתם לעצמכם ביומן את תאריך הלידה המשוער (ת.ל.מ.) בסוף שבוע 40 של ההריון, לא מבטיח לכם כלל כי אכן תגיעו לתאריך זה מבלי שילדתן כבר. ממש לא כדאי ללדת בשבוע 37-38 מבלי שהספקתם להשתתף ב-2-3 שיעורים, מתוך קורס הכנה ללידה אותו התחלתם מאוחר מדי...

מכאן שהתשובה לשאלת מועד ההתחלה הרצוי של הקורס, תלויה במתכונת הקורס שבה בחרתם. למשל, קורס הכנה ללידה קבוצתי הכולל 5-6 מפגשים כדאי באמת להתחיל בשבועות 28-30, כדי לסיים אותו בשבועות 35-36, בעוד שקורס הכנה ללידה פרטי הכולל שני מפגשים בלבד ניתן להתחיל בשבועות 33-34 ואף הוא יסתיים באותו מועד. רענון לקראת לידה חוזרת כולל בדרך כלל מפגש רענון אחד בלבד ולפי אותו חשבון, גם פגישה זו יכולה להתקיים סביב שבוע 34-35.

מתי נרשמים – מתי כדאי להרשם לקורס הכנה ללידה?
השאלה השנייה אחרי שאלת מועד ההתחלה של הקורס עוסקת בנושא מועד הרישום לקורס – כמה זמן מראש צריך להרשם לקורס הכנה ללידה? לכאורה גם התשובה לשאלה זו תלויה בסוג ובמתכונת הקורס הרצויה לכם.

באופן כללי ניתן לומר כי לקורס קבוצתי רגיל כדאי להרשם סביב שבוע 22-23 בעוד שלקורס פרטי או רענון ללידה חוזרת ניתן להרשם גם בסביבות שבוע 30, אולם ההבדל העיקרי נובע מכך שבעוד לקורסים הקבוצתיים יש מועדים, ימים ושעות קבועים וידועים מראש, אליהם מתואמים כל הזוגות בקבוצה, הרי שלגבי קורס פרטני או רענון, אפשר פשוט לפתוח יומן ולקבוע מועדים ושעות בהתאם לנוחות ולאפשרות ועל כן הגמישות גדולה יותר.

קורסי הכנה ללידה קבוצתיים במרכז אמא אדמה בהוד השרון, מתקיימים בדרך כלל בימי ראשון בערב או בימי שישי בבוקר. אם שני הימים הללו מתאימים לכם, הרי שאם תפנו להרשמה לקורס בסביבות שבוע 22, תקבלו 3-4 אופציות של מועדי פתיחת קורסים לבחירתכם. ככל שתפנו מאוחר יותר, או שאחד הימים לא מתאים לכם, כך יקטן מספר האפשרויות.

למרות 10 שנות קיומו של מרכז אמא אדמה הוד השרון ואחרי מאות רבות של קורסי הכנה ללידה ואלפי זוגות בהריון שעברו אצלנו הכנה ללידה, אין לנו תשובה מדוייקת מתי או כמה זמן מראש כדאי להרשם לקורס הכנה ללידה (למרות שגם אנחנו היינו מאד רוצים לדעת את התשובה...).

המציאות מראה שלעיתים יש ביקוש (לא מובן ולא  מסיבה נראית לעין) דווקא למועד מסויים של קורס וכבר חודש וחצי – חודשיים מראש, לא ניתן לצרף אליו אף זוג נוסף, בעוד שלקורס לכאורה זהה שמתחיל בעוד שבוע, יש עדיין מקום וניתן להירשם אליו. לא היינו בונים על זה ולכן אם אתם יודעים כבר מה ומתי אתם רוצים, כדאי שתשריינו לכם מקום בקורס הרצוי ואם אתם לא יודעים - תשאלו, לשם כך אנחנו כאן...

צוות אמא אדמה הוד השרון עומד לשרותכם, לייעוץ בבחירת מתכונת לקורס הכנה ללידה ולמועד מתאים עבורכם, להרשמה ולכל שאלה 09-7408693   

באמא אדמה תוכלו למצוא כדורי פיזיו איכותיים מאירופה במחיר הכי זול בארץ, תרסיס אלופירסט לאחר לידה, ערכת פארטוקל (קל לידה), שמן עיסוי פרינאום ועוד.