.
חדשות

ברוכים הבאים לאמא אדמה

כל שבועיים, מתחילה סדנה חדשה.

סדנת ליווי התפתחותי - התפתחות ...

ביום שלישי בבוקר:
10:00 גילאי 4-7 ח'
11:15 מרימי ראש
12:30 סדנת מבוא לקטנטנים (עד 3 חודשים) - סדנה חדשה כל 5 שבועות.

שרי קרוכמל, פרט להיותה מנהלת אמא אדמה ומיילדת מוסמכת ופעילה בחדר לידה, היא גם מיילדת בית. לפרטים הקליקו מיילדת בית

פינוקי בוקר לאמהות ותינוקות

בכל יום רביעי בשעה 11:00 (חינם למשתתפות סדנת עיסוי המתקיימת לפני כן, 30 ש"ח לאורחות אחרות).

חובה לכל הורה! סדנאות חדשות כל שבועיים-שלושה. צפו בסרטון - סרטון וידיאו סדנה להחייאת תינוקות

יוגה לנשים בהריון

ראיתן כבר את סרטון וידיאו שיעור יוגה בהריון? לצפייה - סרטון וידיאו  יוגה לנשים בהריון

חדרי טיפולים ו/או אולם להשכרה ...

ניתן לשכור את חדרי הטיפולים (קליניקות) ואת האולמות במתחם המשופץ והמרהיב של אמא אדמה לסדנאות ופעילויות קבוצתיות.
שרון דרור או מנשא לופיקס? אולי מנשא יאמו? אנחנו נעזור לכם לבחור את המנשא הנכון לתינוק שלכם ולכם. אפשר לקבל ייעוץ והדרכה אצלנו, אפשר גם אצלכם בבית...

קורס דולות באמא אדמה

הכשרת דולות ונשות מקצוע בתחומי הריון ולידה באמא אדמה: קורסי דולות תומכות לידה, דולות פוסט פארטום (תומכות לאחר לידה), מדריכות הנקה, מדריכות עיסוי תינוקות, מטפלות ברפלקסולוגיה ועוד.
יצירת קשר
שם:
דוא"ל:
טלפון:
פרטים:
הרשמה לניוזלטר
יש להקליד את הספרות והאותיות כפי שמופיעות בתמונה

טיפולי רפואה משלימה כגון עיסוי, רפלקסולוגיה או שיאצו בהריון וגם זירוז לידה או היפוך עובר בעזרת רפואה סינית.

סרטון וידיאו יוגה לנשים בהריון
סרטון וידיאו יוגה לנשים בהריון
הטלפון של אמא אדמה
09-7408693
שעות הפתיחה של המרכז
ימים א'-ה' 09:00-15:00
             16:00-20:00
יום ו' 08:45-14:00
מועדי קורסים קרובים
ימי ו' בוקר 31.8.18
ימי ב' ערב 17.9.18
ימי ו' בוקר 5.10.18
יש כבר אלופירסט בתיק לידה שלך?

כאן תוכלו לקרוא על תרסיס אלופירסט המבוסס על אלוורה, המקל, מחטא ומסייע בהחלמה בעקבות קרעים או חתכים בלידה, או לאחר ניתוח קיסרי - ספריי אלופירסט 

פעמיים בשבוע:
יום שני 18:30
יום שישי 09:00
אהבתם? סמנו אהבתי... תודה.
שוברי מתנה
שוברי מתנה
 

הכנה ללידה חוזרת - רענון

רענון לקראת לידה נוספת - הכנה ללידה שנייה


בקרוב אתם עומדים שוב ללדת, לידה שנייה, שלישית, אולי אפילו... שמינית.
קורס הכנה ללידה עברתם קרוב לודאי לפני הלידה הראשונה, אתם בעלי ניסיון או לפחות כבר "יודעים משהו" בעניין לידה ולכם אי אפשר לומר את המשפט: "כשזה יתחיל אז תדעו..."

אתם יותר מודעים למתרחש ולצפוי, נמצאים פחות בערפל, יש לכם כבר אי אילו מסקנות, חוויות, דעות ותובנות על הלידה, אתם כבר אפילו די בטוחים שכנראה צדקו אלה שאמרו "בסוף הרי כולם נולדים, אף אחד לא נשאר בפנים...". ובכל זאת - בין אם הלידה הקודמת הייתה מהירה או ממושכת, טבעית או אפידורלית, לידה קלה או קשה על פי הגדרתכם, יתכן ולפני לידה נוספת תרצו לקבל "רק כמה כלים" כדי לחזק את הידע ולרענן את הזיכרון.

אתם כבר יודעים מה משמעות "פתיחה" ומהי "מחיקה". מה הוא זירוז לידה ומה הוא אפידורל, אבל אתם רוצים להיזכר בתרגילים הרצויים לשימוש במהלך הלידה כמו: נשימת בטן, נשיפות נר, נשימת כלב, נשימות ללחיצות ועוד. אתם רוצים לדעת מתי להיות אקטיבי ומתי פאסיבי, מתי ובאיזה עניין כדאי להפעיל אסרטיביות מול הצוות הרפואי בחדר לידה ומתי... צריך לדעת לשחרר, לסמוך ולהיתמך על ידו.

אתם רוצים חיזוק לכוחות שלכם כזוג שעומד לעבוד עבודת צוות ולחזק ביניכם את שיתוף הפעולה. איך את מכוונת אותו איפה ללחוץ ומתי לעסות ואיך אתה יודע שהמגע שלך עוזר ואיך שהלחיצות שלך מפחיתות לה את הכאב. אתה כבר מן הסתם פחות חסר אונים ממה שהיית בלידה שעברה. מה שדרוש לכם, זה רענון לקראת לידה נוספת, לא ממש קורס הכנה ללידה, אבל בכל זאת הכנה ללידה - הכנה ללידה חוזרת.

במהלך הכנה ללידה חוזרת תתרגלו תרגילים שכבר הכרתם בעבר הכוללים נשימות, תנועה, מגע ושימוש בקול בדמיון ובהרפיה ותרעננו את הזכרון רק במה שחשוב לרענן.

רענון לקראת לידה חוזרת, כולל בדרך כלל רק מפגש אחד של תזכורת לכלים שקיימים אצלכם ממילא, מפגש שעיקרו תרגול המחזק את הקשר ביניכם, שיאפשר ללידה לזרום ויוכל לתרום בהפחתת הכאב, יוכל לסייע לכם לעבור את הלידה בבריאות ובשלום, כי הרי בבית מחכה הילד או הילדים "הגדולים" (גם אם הם עדיין קטנים...), אלה שנולדו בלידות הקודמות.

אם יהיה צורך ורצון שלכם, נשחזר במהלך אותו מפגש את הלידה הקודמת ונפיק ממנה לקחים ותובנות ללידה הבאה, כל זה כמובן מתוך "לקיחת אחריות" על הלידה הקרבה. כמו שאנו אומרים אצלנו במסגרת קורסי הכנה ללידה של אמא אדמה: "הלידה היא שלכם, הגוף הוא שלכם, החוויה היא שלכם, אז כדאי שתנהיגו את עצמכם לחווית לידה טובה - גם היא שלכם".


רענון פרטני לקראת לידה חוזרת - מחירים - המלצות

במסגרת הכנה ללידה חוזרת אנו ממליצים על אחת משתי אפשרויות, או שילוב של שתיהן בהתאם לצורך ולרצון:
שיעור רענון פרטני מלא עם מיילדת מוסמכת / מדריכת הכנה ללידה (נמשך כשעתיים), הכולל גם רענון תאורטי וגם תרגול מעשי לקראת הלידה, במועד שיקבע בתיאום אתכם, בוקר, צהריים או ערב - מחיר 400 ש"ח.   
או

הצטרפות לשיעור התרגול המעשי באחת מקבוצות קורסי הכנה ללידה קבוצתיים רגילים המתקיימים באמא אדמה (רק אם יש מקום בקבוצה ולא תמיד יש...). זהו שיעור תרגול מעשי של תנועות בלידה ותנוחות לידה, ללא חלק תיאורטי - מחיר 180 ש"ח.
או "גם וגם"
שיעור פרטי של רענון הכנה ללידה + הצטרפות לשיעור תרגול מעשי (על בסיס מקום פנוי) באחד הקורסים הרגילים. במקרה זה מחיר התרגול המעשי, יהיה 80 ש"ח בלבד (במקום 180 ש"ח). עלות כוללת של שני השיעורים - 480 ש"ח.

 

מומלץ לקיים רענון לקראת לידה נוספת בסביבות שבוע 31-35 של ההריון ולכן רצוי לתאם את מפגשי הרענון מספר שבועות לפני כן. בקישור הזה תוכלו לקרוא עוד בעניין מתי להתחיל קורס הכנה ללידה
אתם תגידו מתי נוח לכם לקיים את מפגש הרענון הפרטני, אנחנו נגיד מתי יש בקרוב שיעורי תרגול מעשי שאליהם ניתן להצטרף וביחד נתפור את התוכנית המתאימה ביותר עבורכם.

לתיאום הכנה ללידה חוזרת / רענון לידה באמא אדמה הוד השרון, צלצלו 09-7408693

רענון לקראת לידה חוזרתבתמונה למעלה: המיילדת שרי קרוכמל מסבירה ומדגימה תנועות בלידה, במהלך תרגול מעשי בקורס הכנה ללידה במרכז אמא אדמה הוד השרון.
בתמונה למטה: אותה מיילדת, הפעם בחדר לידה בית חולים מאיר, מדגימה "רענון לידה" אמיתי...
(אגב, היולדת המרועננת שלחה לנו את התמונה במייל עוד במהלך הלידה)
רענון לידה
באמא אדמה תוכלו למצוא כדורי פיזיו איכותיים מאירופה במחיר הכי זול בארץ, תרסיס אלופירסט לאחר לידה, ערכת פארטוקל (קל לידה), שמן עיסוי פרינאום ועוד.