.
חדשות

ברוכים הבאים לאמא אדמה

המתחם שלנו ברחוב הבנים סגור.
קורסי הכנה ללידה עם שרי המיילדת ממשיכים כל העת. להרשמה השאירו פרטים בטלפון
09-7408693 או סמסו ישירות לשרי 050-7950411 והיא תחזור אליכן בהקדם.
לקניית אלופירסט בהוד השרון ברוב שעות היממה וגם בסופי שבוע סמסו 050-7950410

לקנייה מקוונת ומאובטחת באתר החברה (מחירים מסובסדים למשלוח עד הבית) הקליקו קניית אלופירסט באינטרנט

שרי קרוכמל, פרט להיותה מנהלת אמא אדמה היא גם מיילדת בית. לפרטים הקליקו מיילדת בית

לתיאום עם שרי סמסו 050-7950411

אצלנו ניתן להשיג: תרסיס אלופירסט לאחר לידה, כריות הנקה, פארטוקל (קל לידה) ועוד. לתיאום קניה בהוד השרון 050-7950410

יצירת קשר
שם:
דוא"ל:
טלפון:
פרטים:
הרשמה לניוזלטר
יש להקליד את הספרות והאותיות כפי שמופיעות בתמונה
מחפשים הרצאה מעניינת ומרתקת עבור חוג בית?
הקליקו על הכותרת למעלה לאתר,
או למטה לדף הפייסבוק של  
צביקה קרוכמל מרצה ומספר סיפורים
050-7950410
לקניית תרסיס אלופירסט בהוד השרון ברוב שעות היממה וגם בסופי שבוע
סמסו/וואטסאפ 050-7950410

לקנייה מקוונת ומאובטחת באתר החברה (מחירים מסובסדים למשלוח עד הבית) הקליקו קניית אלופירסט באינטרנט
טלפון אמא אדמה
 09-7408693
שרי 050-7950411 (עדיף לסמס)
הכתובת שלנו
אמא אדמה – המתחם ברחוב הבנים 14 סגור.
09-7408693, שרי 050-7950411 (עדיף לסמס)
שלט אמא אדמה

הקורסים מתקיימים בימי שישי בבוקר ובימי שני בערב.
השאירי פרטים בטלפון 050-6944687 ושרי המיילדת תחזור אלייך.
Like בפייסבוק ייתקבל בתודה.
פארטוקל - קל לידה
פארטוקל - קל לידה
 

אייפק - IPEC

שיטת אייפק פרי פיתוחו של ד"ר אורי קניג - פסיכותרפיה אנרגטית - ®IPEC Therapy


מהי שיטת אייפק?
אייפק היא שיטת טיפול ייחודית שמאפשרת בירור מדוייק ומקיף של כל תופעה גופנית או רגשית. שם השיטה נגזר מראשי התיבות באנגלית - INTEGRATED PHYSICAL EMOTIONAL CLEARING® IPEC THERAPY. בעברית שיטת אייפק - ניקוי פיזי רגשי משולב.

השיטה פועלת מתוך הנחת היסוד שהגוף והנפש הן יחידה אחת. כלי האבחנה המרכזי של טיפול בשיטת אייפק הינו ביופידבק של מערכת השרירים, הבודק באופן שיטתי את יחסי הכוחות בין ההתבטאויות הפיזיות והפסיכולוגיות האחראיות על היווצרות הסימפטומים עליהם מתלונן המטופל. גילוי הקשר בין שני צדדים אלו הינו האבחנה שתוביל לריפוי.

את שיטת אייפק פיתח ד"ר אורי קניג, פסיכולוג קליני העובד בדרום קליפורניה בארצות הברית, בשנת 1997. בבסיס השיטה קיימת אינטגרציה של עקרונות ריפוי מגוונים משדות הטיפול המגוונים של רפואה משלימה ובהם טיפולים באנרגיה, רפואה סינית , פסיכולוגיה, קיניסיולוגיה, ביואנרגיה, הומאופתיה, כירופרקטיקה ועוד.

השיטה מתאימה במיוחד לטיפול בתופעות חוזרות או כרוניות, כגון רגישויות, בעיות חיסוניות, בעיות עיכול, כאבים שמקורם לא תמיד ברור, בעיות פוריות. אחד התחומים בו השיטה יעילה במיוחד הוא בירור וטיפול באלרגיות. 

שיטת אייפק יעילה גם לזיהוי ונטרול מחסומים רגשיים אשר מפריעים לנו בתפקוד היומיומי בהתמודדות עם כעסים, תחרות, כישלון, מתח, בכל תחומי החיים. הטיפול במחסומים הרגשיים מסייע לנו להשתחרר מדפוסים מקובעים שאינם תורמים לנו ביחסינו הבינאישיים, בזוגיות, בחיי העבודה וכד' ומאפשר לנו לממש את הפוטנציאל שלנו.

כיצד מתנהל טיפול באייפק? 
הטיפול מתחיל בדרך כלל במפגש אבחון שבו אנו מזהים את כל הגורמים המחלישים אותנו, הגורמים המפעילים את מערכת החיסון בצורה מוטעית, הגורמים המביאים אותנו לבלבול ומפריעים לנו מבחינה תפקודית. לאחר האבחון אנו יוצאים לדרך הטיפולית ומנטרלים את אותם גורמים באמצעות מגוון של שיטות טבעיות הכוללות אקופרסורה (לחיצה על נקודות דיקור), טיפול באנרגיה, הומיאופתיה, כירופרקטיקה , עיסוי ועוד. כל טכניקה נבחרת באמצעות מבחן שרירים כדי לאפשר למטופל הספציפי את הריפוי הטוב ביותר.

במה שונה שיטת אייפק משיטות טיפול אחרות?
שיטת אייפק מאפשרת לנו לעקוף את המחשבות המודעות שלנו ולקבל מידע מדוייק מהחלקים הלא מודעים של המוח. בעזרת טכניקה הנקראת ביופידבק של מבחן שרירים, מקבל המטפל מידע על הגורמים הלא מודעים ומיישם את הטיפול בהתאם לכך. כל הטיפול מכוון על-ידי מידע זה: נושאי הטיפול, טכניקות שנבחרו לטיפול, כל חלק וחלק בטיפול נקבע על ידי מבחן שרירים ובעצם על-ידי מידע שבא מהמטופל עצמו, כלומר באייפק המטופל עצמו מכוון את הטיפול.
הטיפול בשיטה הוא יעיל מאד, בעיות שנראות בלתי פתירות מגיעות לריפוי מהיר ויעיל והכי חשוב – על פי רוב הן אינן חוזרות.

מי מוכשר לעסוק ולטפל באייפק?
ההכשרה בשיטת אייפק מורכבת ממספר שלבים: מטפל מוסמך, מטפל בכיר, בכירות מקצועית ומומחה באייפק. את ההכשרה בארץ מובילים ד"ר אורי קניג מפתח השיטה עצמו ועדי שאנן.

באיזה גיל אפשר להגיע לטיפול?

הטיפול מתאים לילדים, תינוקות, בוגרים וגם נשים בהריון או אחרי לידה. כל אחד יכול להפיק מהטיפול בשיטה המון. תינוקות ופעוטות בתחילת החיים, משתחררים ממחסומים אנרגטיים ורגשיים, נפטרים מעצבנות, כאבים, אי שקט ופחדים ומגיעים למקום רגוע ושלו יותר. בוגרים שמגיעים לשיטה ומוכנים להביט ולהתבונן פנימה, מגלים עולם ללא אלרגיות, ללא כאבים ישנים וללא דפוסים שמנהלים ומובילים אותנו שוב ושוב לאותם המקומות.

כאן תוכלו לקרוא עוד על טיפול אייפק אצל תינוקות וילדים
רפואה שלמה.

כתבה: מירב קריספיל - מטפלת בכירות מקצועית בשיטת אייפק, מטפלת בכירה בשיאצו ותומכת לידה (דולה). משלבת בטיפול טכניקות טבעיות של פרחי באך, דימיון מודרך, NLP, רייקי ועוד. מדריכת הנקה ועיסוי תינוקות.
כנסו לדף של מירב באינדקס הריון ולידה של אמא אדמה - מירב קריספיל 
אתם כבר פתחתם דף שלכם באינדקס?