.
חדשות

ברוכים הבאים לאמא אדמה

המתחם שלנו ברחוב הבנים סגור.
קורסי הכנה ללידה עם שרי המיילדת ממשיכים כל העת. להרשמה השאירו פרטים בטלפון
09-7408693 או סמסו ישירות לשרי 050-7950411 והיא תחזור אליכן בהקדם.
לקניית אלופירסט בהוד השרון ברוב שעות היממה וגם בסופי שבוע סמסו 050-7950410

לקנייה מקוונת ומאובטחת באתר החברה (מחירים מסובסדים למשלוח עד הבית) הקליקו קניית אלופירסט באינטרנט

שרי קרוכמל, פרט להיותה מנהלת אמא אדמה היא גם מיילדת בית. לפרטים הקליקו מיילדת בית

לתיאום עם שרי סמסו 050-7950411

אצלנו ניתן להשיג: תרסיס אלופירסט לאחר לידה, כריות הנקה, פארטוקל (קל לידה) ועוד. לתיאום קניה בהוד השרון 050-7950410

יצירת קשר
שם:
דוא"ל:
טלפון:
פרטים:
הרשמה לניוזלטר
יש להקליד את הספרות והאותיות כפי שמופיעות בתמונה
הטלפון של אמא אדמה
 09-7408693
שרי המיילדת 050-7950411 (וואטסאפ או סמס בלבד)
קורסי הכנה ללידה בשיטת אמא אדמה עם שרי המיילדת מתקיימים כל העת.
השאירי פרטים (שם, באיזה שבוע ומהיכן) בטלפון 050-7950410 ושרי תחזור אלייך.
יש כבר אלופירסט בתיק לידה שלך?

כאן תוכלו לקרוא על תרסיס אלופירסט המבוסס על אלוורה, המקל, מחטא ומסייע בהחלמה בעקבות קרעים או חתכים בלידה, או לאחר ניתוח קיסרי - ספריי אלופירסט

לקניית אלופירסט בהוד השרון ברוב שעות היממה וגם בסופי שבוע סמסו 050-7950410

לקנייה מקוונת ומאובטחת באתר החברה (מחירים מסובסדים למשלוח עד הבית) הקליקו קניית אלופירסט באינטרנט


 

דמיון בלידה

דימיון בלידה - דמיון מודרך במהלך לידה


בודאי שמעתן כבר את הביטוי "מחשבה יוצרת מציאות" ואכן, בהקשר של הלידה אפשר לראות ולהיווכח כיצד בעזרת דמיון מודרך - המחשבה והדמיון שלנו, ניתן ליצור תנאים לחוויית לידה טובה יותר. נראה כיצד אנו יכולות בכוח מחשבותינו לשנות משמעויות מקובלות של מצבים ולכוון את עצמנו לראות את "חצי הכוס המלאה", במקום רק את החצי הריק.


הריון ולידה נחשבים בדרך כלל לארועים משמחים בחברה, אך כאשר היולדת קרבה ליום הלידה עצמו, היא מתמלאת לא פעם בחששות ובפחדים, הולכים וגוברים. מה שיכול להיות "החוויה הנפלאה של חיי" עבור אישה אחת, עלול להפוך דווקא למשבר מטלטל וסיוטי עבור האחרת. כבר בקורס ההכנה ללידה אני מלמדת את הזוגות "לקחת אחריות על חווית הלידה", גם אם בפועל הם נתקלים בקשיים.

 
גם כאשר הלידה מתארכת וגם אם הכאבים מתגברים, חשובים הדברים שאת אומרת לעצמך, המשמעות שאת מעניקה למילים עצמן. למשל, למילה "כאבים" יש על פי רוב קונוטציות שליליות, מבהילות ואף מחלישות, אך אם במקום לומר "יש לי כאבים" תאמרי לעצמך למשל: "יש לי צירים", אפשר שגם ההתייחסות שלך ללידה תשתנה.

למילה "ציר" למשל, יש בשפה העברית משמעויות חיוביות רבות כמו: שגריר שמייצג מדינה, הציר המרכזי של עניין כלשהו, ציר של דלת (משהו שעוזר לפתוח), ציר במשמעות של דרך (כמו "פתיחת ציר" בצבא), ציר בגרפיקה או בשרטוט, כזה שעובר מנקודה לנקודה ואפילו עניין גסטרונומי אם תירצו, בדמותו של ציר בשר או ירקות. זאת אומרת שרוב המשמעויות של המילה "ציר" מביע התקדמות, השגת מטרה או יעד, פתיחה של משהו ובכלל מצטייר כעניין מרכזי וחשוב, אולי אפילו טעים... 


דימיון מודרך בלידה
כדאי לך להשתמש בדימויים זורמים ופותחים, מחזקים ומרגיעים כמו למשל: נהר זורם שגורם ועוזר לך "לשטוף את הצירים" המכאיבים במימיו. עלי כותרת צבעוניים, גדולים ויפים, של פרח שנפתח עם כל נשימה ונשיפה שלך ועוזר תוך כדי כך לפתוח ולהרחיב את צוואר הרחם. אפשר לדמיין ענן צבוע בורוד שעוטף ברכות את תינוקך וכך את עוזרת לו לבוא אלייך באהבה. דמייני את עצמך למשל מחזיקה בידך שרביט של מלכה, כשאת היא זו שבעצם מזמינה את הציר לבוא בכל פעם מחדש ומסלקת אותו בסופו ובכך מחזירה לעצמך את השליטה במצב.

 
כדאי לך לומר לעצמך אמירות חיוביות ומשפטים כמו: אני הולכת לקראת אחת החוויות האדירות של חיי, אני יודעת שאני מסוגלת לזה, אני פתוחה וגמישה לשינויים, אני בוטחת בחוכמת הטבע שבנה אותי ואת גופי היטב לקראת המטרה הזו, אני ובן זוגי צוות חזק ומנצח שמסוגל להכל. את יכולה אפילו להגיד את המשפטים הידועים והנדושים, שבודאי שמעת לא פעם מאחרים במהלך ההריון: "כל התינוקות נולדים בסוף" ו"אף תינוק לא נשאר בבטן".

 
ולסיום - לכל אחת מכן יש מחסן סודי של כוחות רבי עוצמה, היוצאים לעזרתך בדיוק במקום ובזמן שבו נדמה לך כי אינך מסוגלת ליותר, דמיון מודרך יכול בהחלט להקל. השתמשי בדמיונך ושתהייה לך לידה טובה וקלה.


מאת: שרי קרוכמל, מיילדת מוסמכת


קראו עוד על טיפול כללי בעזרת דמיון מודרך
ועל דמיון מודרך בהריון ולקראת הלידה

באמא אדמה תוכלו לקנות תרסיס אלופירסט לאחר לידה, ערכת פארטוקל (קל לידה) של ד"ר קיי ועוד. לתיאום איסוף או למשלוח סמסו 050-7950410