.
חדשות

ברוכים הבאים לאמא אדמה

בערב פסח ובחול המועד המרכז יהיה פתוח בין 14:00-09:00. בערבים, בשבת ובחג - סגור. חג שמח.
סדנה קרובה -  15.4.15, הסדנה אחריה 29.4.15.

סדנת ליווי התפתחותי - התפתחות ...

ביום שלישי בבוקר:
10:00 גילאי 4-7 ח'
11:15 מרימי ראש
12:30 סדנת קטנטנים (קבוצה חדשה -14.4.15)

פינוקי בוקר לאמהות ותינוקות

בכל יום רביעי בשעה 11:00 (חינם למשתתפות סדנת עיסוי המתקיימת לפני כן, 20 ש"ח לאורחות אחרות).

ניתן להפגש עם שרי קרוכמל, מיילדת מוסמכת ומנהלת אמא אדמה, לכתיבת תוכנית לידה אישית או ייעוץ כללי טרום לידה. צלצלו לקביעת פגישה.
שרי גם מיילדת בית, אך מקבלת רק לידת בית אחת בחודש. כל הקודמת (ו... המתאימה ללדת בבית) זוכה..
חובה לכל הורה! סדנאות חדשות כל שבועיים-שלושה. צפו בסרטון - סרטון וידיאו סדנה להחייאת תינוקות

יוגה לנשים בהריון

ראיתן כבר את סרטון וידיאו שיעור יוגה בהריון? לצפייה - סרטון וידיאו  יוגה לנשים בהריון

מבצע מיוחד - מזמינים עריסה לתינוק של מיטונת דרך אמא אדמה ומקבלים הטבות ייחודיות.

חדר טיפולים (קליניקה) להשכרה

ניתן לשכור באמא אדמה חדרי טיפול (קליניקה) לפי שעות.
סדנאות הדרכת הורים עם אביבית בורשטיין בשיטת "איך לדבר כך שהילדים יקשיבו"

קורס דולות באמא אדמה

הכשרת דולות באמא אדמה בהוד השרון - גם קורסי דולות מלוות בלידה וגם קורסי דולות פוסט פארטום (תומכות לאחר לידה) 09-7408693

מנשאים לתינוקות

שרון דרור או מנשא לופיקס? מנשא צמד או אולי מנשא יאמו? אנחנו נעזור לכם לבחור את המנשא הנכון לתינוק שלכם ולכם.

אולם להשכרה לסדנאות וקבוצות

ניתן לשכור את האולם הנפלא של אמא אדמה לסדנאות ופעילות קבוצתית (לפי שעות).
יצירת קשר
שם:
דוא"ל:
טלפון:
פרטים:
הרשמה לניוזלטר
יש להקליד את הספרות והאותיות כפי שמופיעות בתמונה

טיפולי רפואה משלימה כגון עיסוי, רפלקסולוגיה או שיאצו בהריון וגם זירוז לידה או היפוך עובר בעזרת רפואה סינית.

פרסום באתר
פרסום באתר
קל לידה
קל לידה
אפי נו
אפי נו
סרטון וידיאו יוגה לנשים בהריון
סרטון וידיאו יוגה לנשים בהריון
שעות הפתיחה של המרכז

ימים א'-ו' 09:00-14:00
 א'-ה' גם 16:00-20:00
אמא אדמה - איך מגיעים

מועדי קורסים קרובים
ימי א' ערב 12.4.15
ימי ו' בוקר 1.5.15
ימי א' ערב 17.5.15
יש כבר אלופירסט בתיק לידה שלך?

כאן תוכלו לקרוא על תרסיס אלופירסט המבוסס על אלוורה, המקל, מחטא ומסייע בהחלמה בעקבות קרעים או חתכים בלידה, או לאחר ניתוח קיסרי - ספריי אלופירסט 

פעמיים בשבוע עם אילה גרוסמן, לבחירתכן:
יום ב'  18:30-20:00
יום ו'  08:45-10:15

אהבתם? סמנו אהבתי... תודה.
מירי בוהדנה בהריון באמא אדמה
מירי בוהדנה בהריון באמא אדמה
שוברי מתנה
שוברי מתנה
 
טבורית
קורס הכנה ללידה

וגרה דולה עם מיילדת

מכתבה של הדולה גילה רונאל


אחיותינו המיילדות
 
קראתי ולא בחדווה את מכתב ועד ארגון המיילדות. לא בחדווה מאחר ומצאתי שם דברים שאינם עולים בקנה אחד עם צעידה משותפת קדימה לקראת קידום נושא הלידה. חיפשתי ולא מצאתי ניסיון לשילוב הכוחות החיוביים הפועלים לקידום נושא הלידה וזכויות היולדת.

איך זה התחיל? הייתי שם בהתחלה. אני דולה מזה חמש עשרה שנים. לפני שהכירו את השם והקורסים שלי היו השניים אחרי הקורס במשגב לדך , אבל הראשונים להכניס רפואה משלימה לחדרי הלידה בארץ. אני יודעת איך זה התחיל, אני זוכרת את הטקסטים הראשונים על "למה לא צריך דולות" אני שמעתי את הטקסטים הראשונים על כך שהמיילדת היא זו שצריכה לתת טיפול ליולדת וכל זה בימים בהם מיילדת ותהיה טובה ונחמדה ככל שתהיה לא נגעה באישה במגע טיפולי של עיסוי או עבדה איתה על תנוחות ותנוחה. אח"כ יחד עם מיכל בונשטיין ויהודית שריג (זכרה לברכה) נסענו בין חדרי לידה ולימדנו מיילדות. מיכל פתחה את הקורס למיילדות טבעית שהיינו שותפות לו והעשרנו יחד עשרות מיילדות עם הידע שצברנו בתחום הליווי והתמיכה ביולדת. לא צריך ללמד או לשכנע אותי בכך שהמיילדות רוצות וצריכות להיות חזקות, מועצמות ושמעמדן יהיה ברור חזק ויציב. אחיותיי המיילדות, עשיתי את זה במשך שנים. הייתי שם לפני שחלק גדול מהמיילדות חשבו או רצו להיות "מיילדות משופרות" ושכולם יכירו בכך.

הייתי שותפה להפיכתן של מיילדות רבות למיילדות שלראשונה גילו את אמנות המגע ביולדת, שלראשונה העמידו יולדת בצירים על שש, על כדור. רציתי אז כהיום שתהיו מה שאני חושבת שאתן צריכות להיות, מה שחלק מכן רוצה להיות, מיילדות מטפלות, מיילדות שלא רק בודקות ומוציאות לאוויר העולם תינוקות, אלא עוברות יחד עם האם, אב והתינוק את המסע החשוב הזה. רציתי בכך יותר מחלק מכן שעד היום, למרות השינוי העצום, לא ממש חושבות שזה תפקידן. כשהקמנו את "נשים קוראות ללדת" חרטנו על דיגלנו לנסות להפוך את המיילדות בישראל למיילדות אישית – מיילדת ליולדת!, ניסינו להיאבק בכך למרות שחלקנו הגדול היו דולות, מדריכות הכנה ללידה, לא מיילדות.

אני קוראת את מכתב המיילדות אודות הרצון להתעצם ולהתחזק. כולם מדברים היום על העצמה. קורסים רבים נפתחים, אנשים הולכים למאמנים אישיים כי להתחזק ולהתעצם. אל למי שמעוניין בהעצמה אמיתי לשכוח דברים מהותיים:
מי שינסה להעצים עצמו על חשבון הקטנת מעמדו של חברו משול למי שבונה בית על כלונסאות קנה- רצוץ וסופו שהניסיונות בדבר חיזוק והעצמה יהיו מהפה אל החוץ ושהדיבורים יישארו דיבורים בעלמא. וכמו כן, שצריך להיזהר שהתנועה לחיזוק והעצמה במקרה הזה לא יהוו מיסוך למאבק כוחות על טריטוריה. להיות מועצמת כמיילדת בעיני זה להיות מסוגלת לספק ליולדת את צרכיה האמיתיים בלידה, להיות בעלת יכולת הכלה, בעלת ידע אינטרדיסיפלינרי ויכולת להביא ידע זה לידי ביטוי.

ויש לי חדשות, הדולות אינן רואות במיילדות אויב, צר לי שחלק מהמיילדות רואות בנו אויב. זכורה לי שיחה על אחת מחברותי המיילדות, פעילה חשובה בתנועה לחיזוק והעצמה, מיילדת שמילותיה כמעשיה והיא מספקת ליולדות את הטיפול המלא אותו הן צריכות, אותה מיילדת טענה בתוקף שדולה לוקחת ממנה את היכולת להיות הדמות המשמעותית בלידה. למרות שחלקתי אז ואני חולקת גם היום על דבריה מאחר ואני רואה בלידות עד כמה משמעותית דמות המיילדת לטוב ולרע, שאלתי את חברתי מי היא הדמות המרכזית בלידה? כמובן שהתשובה הייתה "היולדת"! "אם כן שאלתי אותה, מדוע היולדת לא אמורה לקבוע מי ילווה אותה?", לאחר דברים שנמשכו שעה ארוכה הסכימה איתי חברתי כי מדובר במאבק הנובע מאגו שאין לו מקום בחדר לידה!

מיילדות רבות בארץ עובדות בהרמוניה מלאה עם דולות. קולן משום מה לא נשמע. אני שומעת בעצמי ודולות אחרות מספרות לי על הביקורת מצד אותן מיילדות שנשמעת על ה"עליהום" בעניין הדולות. מניסיון לא מועט, אני שמחה לומר לכן שכאשר מיילדת ודולה עובדות בהרמוניה, כשכל אחת מביאה איתה את הניסיון והידע והאהבה ליולדת ולמקצוע, כולם יוצאים נשכרים. ואסיים במשפט שגור, אם כי אני מקווה לא שחוק, שלי: " לעולם אין יותר מדי ידיים בלידה", גם לא לבבות שרוצים בטובת היולדת.
 
כולי תקווה שעידן חדש יסתמן "וגרה דולה עם מיילדת" . בואו נשלב ידיים, כוחות ולבבות. יחד נשיג את המטרות שאני מאמינה שהן משותפות לכולנו – טובת היולדת, טובת המשפחה, טובת הנשים והחברה כולה.
גילה רונאל
 
באמא אדמה תוכלו למצוא כדורי פיזיו איכותיים מאירופה במחיר הכי זול בארץ, מכשיר אפי נו (בלון לידה), תרסיס לאחר לידה, ערכת קל לידה, שמן עיסוי פרינאום ועוד.  
מוצרים לקראת לידה - השכרה במבצע!
ניתן לשכור באמצעותנו מוצרים שונים כגון: מכשיר אולטרה סאונד דופלר או איזי טנס של בייבי לינק, עריסה לתינוק של מיטונת ולקבל הנחות והטבות שונות. לפרטים 09-7408693