.
חדשות

ברוכים הבאים לאמא אדמה

כל שבועיים, מתחילה סדנה חדשה.

סדנת ליווי התפתחותי - התפתחות ...

ביום שלישי בבוקר:
10:00 גילאי 4-7 ח'
11:15 מרימי ראש
12:30 סדנת מבוא לקטנטנים (עד 3 חודשים) - סדנה חדשה כל 5 שבועות.

שרי קרוכמל, פרט להיותה מנהלת אמא אדמה ומיילדת מוסמכת ופעילה בחדר לידה, היא גם מיילדת בית. לפרטים הקליקו מיילדת בית

פינוקי בוקר לאמהות ותינוקות

בכל יום רביעי בשעה 11:00 (חינם למשתתפות סדנת עיסוי המתקיימת לפני כן, 30 ש"ח לאורחות אחרות).

חובה לכל הורה! סדנאות חדשות כל שבועיים-שלושה. צפו בסרטון - סרטון וידיאו סדנה להחייאת תינוקות

יוגה לנשים בהריון

ראיתן כבר את סרטון וידיאו שיעור יוגה בהריון? לצפייה - סרטון וידיאו  יוגה לנשים בהריון

חדרי טיפולים ו/או אולם להשכרה ...

ניתן לשכור את חדרי הטיפולים (קליניקות) ואת האולמות במתחם המשופץ והמרהיב של אמא אדמה לסדנאות ופעילויות קבוצתיות.
שרון דרור או מנשא לופיקס? אולי מנשא יאמו? אנחנו נעזור לכם לבחור את המנשא הנכון לתינוק שלכם ולכם. אפשר לקבל ייעוץ והדרכה אצלנו, אפשר גם אצלכם בבית...

קורס דולות באמא אדמה

הכשרת דולות ונשות מקצוע בתחומי הריון ולידה באמא אדמה: קורסי דולות תומכות לידה, דולות פוסט פארטום (תומכות לאחר לידה), מדריכות הנקה, מדריכות עיסוי תינוקות, מטפלות ברפלקסולוגיה ועוד.
יצירת קשר
שם:
דוא"ל:
טלפון:
פרטים:
הרשמה לניוזלטר
יש להקליד את הספרות והאותיות כפי שמופיעות בתמונה

טיפולי רפואה משלימה כגון עיסוי, רפלקסולוגיה או שיאצו בהריון וגם זירוז לידה או היפוך עובר בעזרת רפואה סינית.

סרטון וידיאו יוגה לנשים בהריון
סרטון וידיאו יוגה לנשים בהריון
הטלפון של אמא אדמה
09-7408693
שעות הפתיחה של המרכז
ימים א'-ה' 09:00-15:00
             16:00-20:00
יום ו' 08:45-14:00
מועדי קורסים קרובים
ימי ו' בוקר 31.8.18
ימי ב' ערב 17.9.18
ימי ו' בוקר 5.10.18
יש כבר אלופירסט בתיק לידה שלך?

כאן תוכלו לקרוא על תרסיס אלופירסט המבוסס על אלוורה, המקל, מחטא ומסייע בהחלמה בעקבות קרעים או חתכים בלידה, או לאחר ניתוח קיסרי - ספריי אלופירסט 

פעמיים בשבוע:
יום שני 18:30
יום שישי 09:00
אהבתם? סמנו אהבתי... תודה.
שוברי מתנה
שוברי מתנה
 

סיפורי לידה

בדף זה תוכלו למצוא את סיפורי הלידה של אמא אדמה, כלומר סיפורים של יולדות שמעוניינות לשתף את גולשות האתר בסיפור הלידה שלהן. אנחנו אוהבים במיוחד סיפורי לידה של נשים שיש להן קשר כלשהו אלינו, בין אם עברו אצלנו למשל קורס הכנה ללידה, או יוגה לנשים בהריון, או משתתפות בסדנאות כלשהן עם התינוקות שלהן ובין אם הן מצוות המדריכות, מטפלות, דולות וכו' הפועלות במרכז, אבל כל סיפור לידה יתקבל כאן בברכה.
כתיבת סיפור הלידה שלך וקריאתו בדיעבד עשויה להעשיר את הדרך בה את זוכרת את הלידה ואף לעזור בהתכוננות ללידות הבאות. מומלץ לקריאה המאמר של שרי קרוכמל, על תהליך בניית סיפור הלידה .

סיפורי לידה - זה כן לנשים בהריון!

אנו בטוחות שנתקלת בסיפורי לידה רבים ברשת, בפורומים ובשיחות אישיות, חלק מהסיפורים קשים ועשויים להשפיע על הדרך בה את מאמינה שלידה אמורה להתבצע ולערער את האמון שלך בגופך. צוות מדריכות ההכנה ללידה באמא אדמה ישמח לעזור לך 'לפרק' את הסיפורים, להבינם, לעבדם ולהבין מה מתוכם כדאי לקחת איתך כצידה לדרך ומה להשאיר מאחוריך.
בתרבות שלנו יש נטיה להתמקד בתוצאה - ובמקרה הזה בתינוק. הריון ולידה הם מסע חשוב מאוד בחיי האשה, אל חייה, חוכמתה, גופה ועוצמתה. שיתוף בסיפורי לידה הינו חלק ממסורת נשית רבת שנים המפגישה ומקרבת בין מי שעוד לא 'הייתה שם' לבין מי שכבר עשתה את זה. סיפורי לידה יפגישו אותך עם סוגים שונים של תחושות, התמודדויות, חששות ושמחות. סיפורי לידה הינם התגלמות התבונה הנשית, והם אחת הדרכים הבלתי אמצעיות החזקות ביותר להכנה לקראת לידה.
נשים לאחר לידה מוזמנות לשתף אותנו בסיפורי הלידה שלהן, נשמח מאוד לפרסמם באתרנו – בהסכמתכן כמובן וכל המאריכה הרי זה משובח!

והנה סיפורי הלידה שלנו מתחילים...
 

סיפור לידה

איך נולד סיפור לידה?

שרי קרוכמל מסבירה על שלושת גילגוליו של סיפור לידה: זה שאת בונה בראשך במהלך ההריון, זה שנוצר בלידה בזמן אמת וזה שאת מספרת לכולם בתור "סיפור הלידה שלי".

סיפור לידה של אופיר

סיפור לידה של אופיר

אחרי שני הריונות באמא אדמה, אמא מיכל מספרת את סיפור הלידה של אופיר.

סיפור לידה של רוני (בן)

סיפור לידה של רוני (בן)

טבעית בהפתעה - רציתי אפידורל, קיבלתי לידה טבעית

באיחור קל של 9 חודשים, עכשיו כשרוני כבר התחיל ללכת לתינוקיה ועוד שבוע אני חוזרת לעבוד, סופסוף יש לי זמן לכתוב (ואולי גם להפנים) את חוויות לידתו של החתלתול שלי. אמא אילנה מספרת את סיפור הלידה של רוני.

סיפור לידה של עידו

סיפור לידה של עידו

עינת מספרת את סיפור הלידה המדהימה של עידו. איך תרצי ללדת? איך שיבוא...

סיפור לידה של רועי

סיפור לידה של רועי

הלידה של רועי - סיפור של לידה מצויינת...

עינת אברהם מספרת את סיפור הלידה המצויינת של רועי

סיפורי לידה של רוית שטרן גינת

סיפורי לידה של רוית שטרן גינת

בדף זה תמצאו 3 סיפורי לידה - סיפורי לידת שלושת הבנות של רוית שטרן-גינת, דולה, מדריכת הכנה ללידה במרכז אמא אדמה, מנהלת פורום הריון ולידה ב- ynet

סיפור לידה של יהלי

סיפור הלידה של יהלי, הנכדה של המיילדת שרי קרוכמל, שכמובן יילדה את נכדתה בחדר לידה טבעית בי"ח מאיר. מספרת האמא לירן.

סיפור לידה של רוני (בת)

כאשר קיבלנו את סיפור הלידה של רוני שכתבה האמא אילת, התלבטנו אם זהו מכתב תודה לשרי המיילדת שיילדה אותה או פשוט סיפור לידה, בסוף העלינו לכאן את הדברים המרגשים כולל התמונות ותחליטו אתם...

לידה שמאנית

לידה שמאנית

הלידה השמאנית - שמאניזם ולידה טבעית

אפרת מספרת על ההכנה ללידתה של יערה, על המשאלות והבקשות, הנשים המלוות, החיבור לאדמה ולשמאניזם. ועל הלידה הטבעית המדהימה שעברה בבית.

סיפור לידה של מיכל

ללדת באהבה - על סרט לידה ועל סיפור של לידה מדהימה שכולו אהבה. ללדת באהבה צולם בחדר לידה טבעית של בית חולים מאיר. מה עדיף, הסיפור או הסרט. מספרת אמא מיכל.

סיפור לידה של נגה

הכל מאותו יום חרוט עוד היטב, אבל הזמן שמאז טס ועוד מעט הגוזל הקטן הזה יהפוך לתינוקת גדולה, ולילדה ממש, אז בחרתי לעצור לרגע ולספר. סיפור הלידה שמספרת האמא שירה.

לידה מבפנים

לידה מבפנים

סיפור לידה של יונתן - ללדת מבפנים - Birthing from within

סיפור הלידה הטבעית אך הארוכה של יונתן, לידה בהשראת "ללדת מבפנים".

סיפור לידה של מיקה

עינת מספרת: בינתיים מילאנו את הג'קוזי במים. היה לי חם והורדתי את כל הבגדים. נכנסתי לג'קוזי, הצירים נעשו חזקים יותר. המים הקלו... יצאתי מהג'קוזי וזזתי קצת לפי התנוחות שתרגלתי ביוגה...

סיפור לידה של מעיין

כל כך הרבה זמן רצינו להיכנס להריון, אבל דחינו את זה שוב ושוב בגלל הלימודים שלי. כשכבר "יכולנו" להרשות זאת לעצמנו, פתאום גילינו שזה לא כל כך פשוט. התחלה קשה וסוף טוב בסיפור לידה עם תמונות של שני.

סיפור לידה של נויה

נויה, סיפור הלידה שלך מתחיל בליל שישי - 14.5.2010, כשאמא מתחילה להרגיש כאבים קלים. ביום שבת אחה"צ השתחרר הפקק הרירי, אבא ואני מתחילים להתרגש. אנחנו מחליטים לצאת קצת ויושבים בבית קפה בחוף הים בהרצליה.

סיפור לידה של הילה

עידית סברדליק מספרת: כדי להבין את התהליך שעברתי ואיך הגעתי לבחירה שעשיתי ללדת במרכז הלידה הטבעית בבית החולים "לניאדו", אני צריכה ללכת שנתיים אחורה...

סיפור לידה של אוריה

ורד ארבל מספרת חוויות מהדרום (יוספטל, אילת): תשעה חודשים חיכיתי לרגע בו ארגיש איך החיים שבתוכי מנסים לפרוץ החוצה. כל גופי מתגייס למשימה. גלים גלים של כאב, עוצמה והתרגשות...

סיפור לידה של מעין

לידה בבית - לידת בית

סיפור לידת בית שהוא פנינה ספרותית מרגשת שלא רואים כמוה כל יום. מפאת אורכו חילקנו אותו ל-3 חלקים, זהו חלק א' ואת חלקים ב' - ג' תמצאו בהמשך. מספרת האמא חגית.

סיפור לידה של ניצן

אורית ("הטור של אורית") מספרת: ילד יפה שלי, הרבה זמן חשבתי מאיפה להתחיל את הסיפור שלנו והבנתי שהכי נכון יהיה להתחיל דווקא מהסוף, ממך, כי בעצם משם הכל באמת מתחיל. סיפור בשני חלקים.

סיפור לידה של ניצן

סיפור לידה של ניצן

לירון מספרת את סיפור הלידה של ניצן

באמא אדמה תוכלו למצוא כדורי פיזיו איכותיים מאירופה במחיר הכי זול בארץ, תרסיס אלופירסט לאחר לידה, ערכת פארטוקל (קל לידה), שמן עיסוי פרינאום ועוד.