.
חדשות

ברוכים הבאים לאמא אדמה

כל 4 שבועות, מתחילה סדנה חדשה.

סדנת ליווי התפתחותי - התפתחות ...

ביום שלישי בבוקר:
10:00 גילאי 6חד' ומעלה
11:15 הכנה להתהפכויות(3-6 חד)
12:30 סדנת מבוא לקטנטנים (עד 3 חודשים) - סדנה חדשה כל 5 שבועות.

שרי קרוכמל, פרט להיותה מנהלת אמא אדמה ומיילדת מוסמכת ופעילה בחדר לידה, היא גם מיילדת בית. לפרטים הקליקו מיילדת בית

פינוקי בוקר לאמהות ותינוקות

בכל יום רביעי בשעה 11:00 (חינם למשתתפות סדנת עיסוי המתקיימת לפני כן, 30 ש"ח לאורחות אחרות).

חובה לכל הורה! סדנאות חדשות כל שבועיים-שלושה. צפו בסרטון - סרטון וידיאו סדנה להחייאת תינוקות

יוגה לנשים בהריון

ראיתן כבר את סרטון וידיאו שיעור יוגה בהריון? לצפייה - סרטון וידיאו  יוגה לנשים בהריון

חדרי טיפולים ו/או אולם להשכרה ...

ניתן לשכור את חדרי הטיפולים (קליניקות) ואת האולמות במתחם המשופץ והמרהיב של אמא אדמה לסדנאות ופעילויות קבוצתיות.
שרון דרור או מנשא לופיקס? אולי מנשא יאמו? אנחנו נעזור לכם לבחור את המנשא הנכון לתינוק שלכם ולכם. אפשר לקבל ייעוץ והדרכה אצלנו, אפשר גם אצלכם בבית...

קורס דולות באמא אדמה

הכשרת דולות ונשות מקצוע בתחומי הריון ולידה באמא אדמה: קורסי דולות תומכות לידה, דולות פוסט פארטום (תומכות לאחר לידה), מדריכות הנקה, מדריכות עיסוי תינוקות, מטפלות ברפלקסולוגיה ועוד.
יצירת קשר
שם:
דוא"ל:
טלפון:
פרטים:
הרשמה לניוזלטר
יש להקליד את הספרות והאותיות כפי שמופיעות בתמונה

טיפולי רפואה משלימה כגון עיסוי, רפלקסולוגיה או שיאצו בהריון וגם זירוז לידה או היפוך עובר בעזרת רפואה סינית.

סרטון וידיאו יוגה לנשים בהריון
סרטון וידיאו יוגה לנשים בהריון
הטלפון של אמא אדמה
09-7408693
שעות הפתיחה של המרכז
ימים א', ב',ד',ה' 09:00-20:00
יום ג' 09:00-17:00
יום ו' 08:45-14:00
מועדי קורסים קרובים
ימי ב' ערב 3.6.19
ימי ו' בוקר 28.6.19
ימי ב' בערב 8.7.19
יש כבר אלופירסט בתיק לידה שלך?

כאן תוכלו לקרוא על תרסיס אלופירסט המבוסס על אלוורה, המקל, מחטא ומסייע בהחלמה בעקבות קרעים או חתכים בלידה, או לאחר ניתוח קיסרי - ספריי אלופירסט 

פעמיים בשבוע:
יום שני 18:30
יום שישי 09:00
*יש להירשם מראש במשרד*
09-7408693

אהבתם? סמנו אהבתי... תודה.
שוברי מתנה
שוברי מתנה
 

מעגל נשים לקראת לידה

מפגש הכנה ללידה לנשים בלבד - שיעור לנשמה - מעגל נשים לקראת לידה


מעגל נשים לקראת לידה של אמא אדמה הוד השרון, הוא מעגל נשים בהריון הנמצאות לפני לידה (בשליש השלישי של ההריון) המכונה אצלנו "שיעור לנשמה".


"שיעור לנשמה" מיועד קודם כל לנשים המשתתפות בקורסי הכנה ללידה של אמא אדמה (המפגש היחיד שאליו לא מוזמנים גם בני הזוג...) או בשיעורי יוגה לנשים בהריון אצלנו. מספר המקומות במעגל הנשים מוגבל, אך במידת האפשר אנו מאפשרים גם לאורחות אחרות להשתתף בו.את מעגל נשים לקראת לידה באמא אדמה מנחות: או מנהלת המרכז, המיילדת הותיקה שרי קרוכמל
, שמאחוריה אלפי לידות שיילדה ואלפי זוגות ונשים בהריון, אותם הדריכה לקראת לידה, או עדי אפרת, פסיכולוגית קלינית המלווה נשים בתהליך ההריון, הלידה ולאחריה, או שתיהן גם יחד...

במפגשי מעגל נשים לפני לידה אנו מדברות על: פחדים, חרדות, חששות, התרגשויות, פנטזיות, כמיהות ותשוקות בקשר ללידה הצפויה, אבל לא רק מדברות, גם מקשיבות : לעובר, לרחם ובעיקר מקשיבות ומטות אוזן לעצמנו.

מעגל הנשים בהריון של אמא אדמה מיועד לכל ההריוניות לפני לידה באשר הן (לקראת לידה ראשונה, שניה, שלישית או יותר...), גם לפני ניתוח קיסרי מתוכנן, לקראת לידת עובר יחיד, תאומים או יותר, בין אם עברה קורס הכנה ללידה בעת האחרונה או זה מכבר ובקיצור – כל מי שהיא בהריון ועומדת ללדת בקרוב. המגבלה היחידה היא מגבלת המקום ולכן "בנות הבית" המקדימות להירשם, נמצאות בעדיפות...

אחרי מעגל נשים לקראת לידה שהתקיים בעבר (המעגל שהתקיים בתאריך המיוחד 21.12.12) כתבה לנו אחת המשתתפות: "זה היה האירוע המרגש ביותר שחוויתי בחיי..." וגם אנחנו התרגשנו ומנסים לגרום לכך שאלה תהיינה תחושות המשתתפות בכל פעם...

 

מספר המקומות במעגלי נשים לקראת לידה מוגבל ויש להרשם מראש בטלפון 09-7408693.
עלות השיעור לנשמה היא 70 ₪ למשתתפת.


"אתה נמצא במקום בו נמצאות מחשבותיך.

ודא שמחשבותיך נמצאות במקום בו אתה רוצה להיות".


 

ועוד דברים שכתבה עדי אפרת על השיעור לנשמה:
קוראים לי עדי אפרת, אני אמא של נועם ומאיה, אני פסיכולוגית קלינית ומלווה נשים בתהליך המופלא שנקרא לידה. אני מאמינה בחשיבות של ההכנה המנטלית-רגשית ללידה ככלי עיקרי להתמודדות וכהזדמנות אדירה לקבל מתנות לתוך חיינו, לצמיחה והתפתחות. ההכנה ללידה יוצאת מתוך תפיסה שללידה יש אפשרות להיות מעצימה (בין אם לידה טבעית ובין אם לא!) והמחשבות שלנו יכולות להיות משכך כאבים מעולה וכלי משמעותי להתמודדות עם הלידה ולהעצמה אישית.

בתפישה שלי, הלידה היא מיקרוקוסמוס של החיים, של הבריאה, כל החוקים של העולם, הסודות והחוכמה של החיים נמצאים שם, זו אותה המנגינה. לכן אנחנו יכולות לראות את האופן שבו אנחנו מתנהלות בחיים, בתוך הלידה שלנו ממש.

וזה מה שעושה אותה להזדמנות. אנחנו יכולות להשתמש במרווח הזה שלפני הלידה על מנת לבחור. לבחור את האופן בו אנחנו רוצות להיות בתוך הלידה הזו וללדת את עצמנו מחדש. לבחור היכן אנחנו רוצות שיהיו המחשבות שלנו ולגלות איך אנחנו יכולות לנהל את הלידה שלנו מתוך מקום של עוצמה אדירה, בלי תלות במה שיקרה בחוץ או באיך שתתפתח הלידה.

אנחנו יכולות לבחור להזמין לתוך חיינו אפשרויות חדשות ונוספות ולהרחיב את ארגז הכלים שלנו. הלידה היא הזדמנות מופלאה להזמין ולהתנסות בכלים ואפשרויות חדשות, כי מתוך ההתנסות הכל כך עוצמתית הזו, הם יחלחלו לתוך חיינו ויהיו חלק מאיתנו. לכן, הלידה היא מתנה עצומה להתבוננות, צמיחה, התפתחות וטרנספורמציה. ככל שנדייק יותר את המקום שבו אנחנו רוצות להיות, כך הלידה שלנו תוכל לאפשר לנו להיות שם, לצמוח לשם.

אני מאמינה גדולה בכך שהגוף שלנו יודע ללדת. - הגוף שלנו בנוי כדי ללדת. אנחנו מוכנות ויודעות ללדת. אנחנו מכווננות לתכלית, מחוברות לבריאה. כפי שהגוף שלנו ידע ליצור אדם ובכל שבוע של ההריון קרו בדיוק הדברים שהיו צריכים לקרות בדיוק בלתי נתפס, כך גם כל המערכות בגופנו יודעות היטב את תפקידן, ללא התערבות שלנו. אנחנו מוכנות ויודעות ללדת. הרמה הפיזיולוגית לא בשליטתנו בכל מקרה. אך ההתכווננות שלנו נתונה בידינו ולבחירתנו. זה המקום לעשות הכנה. הלידה תתרחש בכל מקרה, השאלה היא איך אנחנו נהיה בתוכה. אם נחבר בין הגוף לנפש נוכל להקל על הלידה שלנו, לעזור לו לעשות את מה שהוא יודע, בלי להפריע.

אני מזמינה נשים בהריון למרחב בו נפגוש בחוכמה הפנימית שלנו וניזכר יחד במה שאנחנו למעשה כבר יודעות.
להתראות
עדי


מעגל נשים לפני לידה - משוב וחוויות

מעגל נשים לפני לידה - משוב וחוויות

חוויות של משתתפות מעגל נשים לקראת לידה עם עדי אפרת - משוב על שיעור לנשמה

שיעור לנשמה - משוב של משתתפות מעגל נשים לקראת לידה עם הפסיכולוגית עדי אפרת שהתקיים באמא אדמה. חוויות, המלצות ותובנות מהמפגש המיוחד והמרגש.

חוויה בשיעור לנשמה

חוויה בשיעור לנשמה

שיעור לנשמה - חוויה לפני הלידה

קורס הכנה ללידה הוא חוויה זוגית בדרך כלל, אבל באמא אדמה אפשר לחוות עוד שיעור אקסטרא, שיעור לנשמה. סיפור החוויה משיעור לנשמה בהדרכתה של שרי קרוכמל.

מעגל נשים לפני לידה - 21.12.12

מעגל נשים לפני לידה - 21.12.12

שרי קרוכמל על מעגל נשים לקראת לידה שהתקיים בתאריך 21.12.12 - סוף העולם ימינה...

שיעור לנשמה - מעגל נשים לקראת לידה מתקיים מעת לעת למשתתפות קורסי הכנה ללידה של מרכז אמא אדמה בהוד השרון. אחרי מעגל 21.12.12 כתבה המיילדת שרי קרוכמל חוויות מהמעגל.

באמא אדמה תוכלו למצוא כדורי פיזיו איכותיים מאירופה במחיר הכי זול בארץ, תרסיס אלופירסט לאחר לידה, ערכת פארטוקל (קל לידה), שמן עיסוי פרינאום ועוד.