.
חדשות

ברוכים הבאים לאמא אדמה

המתחם שלנו ברחוב הבנים סגור.
קורסי הכנה ללידה עם שרי המיילדת ממשיכים כל העת. להרשמה השאירו פרטים בטלפון
09-7408693 או סמסו ישירות לשרי 050-7950411 והיא תחזור אליכן בהקדם.
לקניית אלופירסט בהוד השרון ברוב שעות היממה וגם בסופי שבוע סמסו 050-7950410

לקנייה מקוונת ומאובטחת באתר החברה (מחירים מסובסדים למשלוח עד הבית) הקליקו קניית אלופירסט באינטרנט

שרי קרוכמל, פרט להיותה מנהלת אמא אדמה היא גם מיילדת בית. לפרטים הקליקו מיילדת בית

לתיאום עם שרי סמסו 050-7950411

אצלנו ניתן להשיג: תרסיס אלופירסט לאחר לידה, כריות הנקה, פארטוקל (קל לידה) ועוד. לתיאום קניה בהוד השרון 050-7950410

יצירת קשר
שם:
דוא"ל:
טלפון:
פרטים:
הרשמה לניוזלטר
יש להקליד את הספרות והאותיות כפי שמופיעות בתמונה
הטלפון של אמא אדמה
 09-7408693
שרי המיילדת 050-7950411 (וואטסאפ או סמס בלבד)
קורסי הכנה ללידה בשיטת אמא אדמה עם שרי המיילדת מתקיימים כל העת.
השאירי פרטים (שם, באיזה שבוע ומהיכן) בטלפון 050-7950410 ושרי תחזור אלייך.
יש כבר אלופירסט בתיק לידה שלך?

כאן תוכלו לקרוא על תרסיס אלופירסט המבוסס על אלוורה, המקל, מחטא ומסייע בהחלמה בעקבות קרעים או חתכים בלידה, או לאחר ניתוח קיסרי - ספריי אלופירסט

לקניית אלופירסט בהוד השרון ברוב שעות היממה וגם בסופי שבוע סמסו 050-7950410

לקנייה מקוונת ומאובטחת באתר החברה (מחירים מסובסדים למשלוח עד הבית) הקליקו קניית אלופירסט באינטרנט


 

פרחי באך בהריון

טיפול בעזרת פרחי באך בזמן הריון


אחת מדרכי הטיפול בחרדות, מתח, פחד, רוגז, צער עמוק וכו' במסגרת הרפואה הטבעית - המשלימה, היא באמצעות פרחי באך - תמציות המופקות מפרחים, בשיטה אותה פיתח באנגליה ד"ר אדוארד באך.
נשים בהריון עלולות לפתח פחדים הקשורים למצב העובר, מצבן הגופני, הקריירה וכו' ונמצא כי חלקן מגיבות היטב לטיפול כזה. עוד בנושא מסבירה יעל דגן, תומכת לידה - דולה, שפרט להיותה דולה ובעלת BA בפסיכולוגיה ותקשורת, היא גם מטפלת בפרחי באך, שיאצו ורייקי:
 

תמציות פרחי באך הן טבעיות ומופקות בתהליך טבעי מ-38 סוגי פרחים ונחשבות כבטוחות לשימוש בכל הגילאים ובכל שלבי החיים. מסיבה זו יש להן יתרון בטיפול בבעיות בהיריון ובהנקה. הן אינן משפיעות על תרופות אחרות (מלבד תרופות הומאופטיות ופסיכיאטריות) ואינן ממכרות. תמצית אחת למשל מיועדת לטיפול בפחדים יומיומיים כגון פחד מחושך, מקהל, מרופא שיניים וכו'. הפחד עלול לגרום לתפיסת המציאות בצורה מעוותת והתמצית עשויה לעזור למטופל לחזור למציאות. תמצית אחרת ניתנת לטיפול בפחדים מעורפלים, למשל אצל אנשים המתעוררים באמצע הלילה עם דפיקות לב מואצות מבלי לדעת מדוע והתמצית מאפשרת התמודדות עם הלא נודע על אף הפחד. תמצית נוספת מיועדת לסייע לאנשים עם בעיות בדימוי הגוף. התמצית המוכרת ביותר מבין תמציות פרחי באך, היא תמצית רסקיו רמדי המשמשת לאיזון אנרגטי וטובה גם לשימוש חיצוני בטיפול בפצעים, גירויים וחתכים. רסקיו רמדי מומלצת לנשים בהריון, ליולדות ולאחר הלידה.
 

בפגישה עם מטפל בפרחי באך, מתבצע תשאול אודות העבר הרפואי והרגשי של המטופל ובסיומו יקבל המטופל בקבוק תמצית, אותה הוא נוטל בבליעה. בכל בקבוק עד 6 סוגי תמציות שונות, בהתאם לקביעת המטפל. משך הטיפול בפרחי באך תלוי במצבו של המטופל ובמודעות שלו וככל שהאדם מודע יותר לעצמו, הטיפול עשוי להיות קצר יותר.
 

תקופת ההיריון, הלידה והתקופה שלאחריה מאופיינת בשינויים רבים ובסטייה מהמצב המוכר והרגיל. נשים רבות חוות קושי להתרגל למצב החדש, פחדים וחששות לגבי בריאות העובר, לשינויים הגופניים והנפשיים והשפעתם על הזוגיות. תמציות של פרחי באך בהתאמה אישית יכולות להקל על הקשיים, לעזור להן לקבל את עצמן ואת גופן, לצמצם את האפשרות לדכדוך לאחר לידה ולהחזיר את האיזון והשקט הנפשי.
השימוש בתמציות פרחי באך בהריון מאפשר התחברות לאינטואיציות ולידע הפנימי שלך כאשה, בתקופה המאופיינת בריבוי "עוזרים ויועצים" מכל עבר, במיוחד "מומחים מטעם עצמם". באופן כזה תהיה לך אפשרות להפיק הנאה מהתקופה המיוחדת ומחוויותיה המרגשות.  

תמציות פרחי באך להריון ולידה

פרחי באך לטיפול בהריון ולקראת לידה - תמציות פרחי בך ללידה

פרחי באך יכולים להועיל במצבים רגשיים שונים, לכן הם כל כך מומלצים בזמן הריון, בלידה ולאחר הלידה, כשחוזרים הביתה להיות הורים לילד חדש או יותר.

באמא אדמה תוכלו לקנות תרסיס אלופירסט לאחר לידה, ערכת פארטוקל (קל לידה) של ד"ר קיי ועוד. לתיאום איסוף או למשלוח סמסו 050-7950410