.
חדשות

ברוכים הבאים לאמא אדמה

כל 4 שבועות, מתחילה סדנה חדשה.

סדנת ליווי התפתחותי - התפתחות ...

ביום שלישי בבוקר:
10:00 גילאי 6חד' ומעלה
11:15 הכנה להתהפכויות(3-6 חד)
12:30 סדנת מבוא לקטנטנים (עד 3 חודשים) - סדנה חדשה כל 5 שבועות.

שרי קרוכמל, פרט להיותה מנהלת אמא אדמה ומיילדת מוסמכת ופעילה בחדר לידה, היא גם מיילדת בית. לפרטים הקליקו מיילדת בית

פינוקי בוקר לאמהות ותינוקות

בכל יום רביעי בשעה 11:00 (חינם למשתתפות סדנת עיסוי המתקיימת לפני כן, 30 ש"ח לאורחות אחרות).

חובה לכל הורה! סדנאות חדשות כל שבועיים-שלושה. צפו בסרטון - סרטון וידיאו סדנה להחייאת תינוקות

יוגה לנשים בהריון

ראיתן כבר את סרטון וידיאו שיעור יוגה בהריון? לצפייה - סרטון וידיאו  יוגה לנשים בהריון

חדרי טיפולים ו/או אולם להשכרה ...

ניתן לשכור את חדרי הטיפולים (קליניקות) ואת האולמות במתחם המשופץ והמרהיב של אמא אדמה לסדנאות ופעילויות קבוצתיות.
שרון דרור או מנשא לופיקס? אולי מנשא יאמו? אנחנו נעזור לכם לבחור את המנשא הנכון לתינוק שלכם ולכם. אפשר לקבל ייעוץ והדרכה אצלנו, אפשר גם אצלכם בבית...

קורס דולות באמא אדמה

הכשרת דולות ונשות מקצוע בתחומי הריון ולידה באמא אדמה: קורסי דולות תומכות לידה, דולות פוסט פארטום (תומכות לאחר לידה), מדריכות הנקה, מדריכות עיסוי תינוקות, מטפלות ברפלקסולוגיה ועוד.
יצירת קשר
שם:
דוא"ל:
טלפון:
פרטים:
הרשמה לניוזלטר
יש להקליד את הספרות והאותיות כפי שמופיעות בתמונה
כל 4 שבועות סדנה חדשה, בימי רביעי בבוקר.
סדנאות החייאת תינוקות ימי ו' כל שבועיים-שלושה
התפתחות תינוקות

חוג ליווי התפתחותי לפי קבוצות גיל:
בימי שלישי בבוקר
10:00 הכנה לזחילה גילאי 6 חד' ומעלה
11:15 הכנה להתהפכויות 4-6 חד'
12:30 מעובר לתינוק - סדנת מבוא לקטנטנים (עד 4 חודשים)

שעות הפתיחה
ימים א', ב',ד',ה' 09:00-20:00
יום ג' 09:00-17:00
יום ו' 08:45-14:00
תודה על LIKE בפייסבוק
 

קורס יועצות שינה

קורס ייעוץ שינה לתינוקות - שיטת לילה טוב - גנית פרג - הנחה לנרשמות

עם התפתחות העיסוק בנושאי בעיות שינה של תינוקות ופריחתו של המקצוע החדש - יועצת שינה לתינוקות, התפתח גם הצורך לקיים קורסים לשם הכשרת יועצות שינה.

קורס יועצות שינה (המתאים מן הסתם גם לגברים המעוניינים להיות יועצי שינה) מתאים לבעלי רקע בעבודה עם הורים לתינוקות ומשפחות צעירות, אשר מעוניינים להעשיר את ארגז הכלים שלהם, למשל אחיות, מטפלים משפחתיים / זוגיים, מדריכות הנקה, דולות לאחר לידה, מדריכות ליווי התפתחותי, מטפלות העוסקות בעיסוי תינוקות וכד', אולם הוא מושך אליו ואף מתאים מאד גם לאמהות לתינוקות, אשר חוו בעצמן את הצורך לפתור הפרעות או בעיות שינה אצל תינוקות ונזקקו לעזרה מקצועית ומכוונת של יועצת שינה. אמהות אלה מוצאות בעיסוק בייעוץ שינה גם עניין רב בעקבות ההתנסות האישית שלהן וגם מקור פרנסה נוח (שעות גמישות) ומתגמל.


לפני שנים אחדות החלה לקיים בארץ קורסים ליועצות שינה לתינוקות, גנית פרג, מי שפיתחה את שיטת 'לילה טוב' להקניית הרגלי שינה בריאים לתינוקות. ניתן לומר כי על שמה של גנית פרג רשום המקצוע החדש יועצת שינה, שעד לפני שנים מספר היה חלק מעיסוקיהם של בעלי מקצוע אחרים, עד שהוגדר כמקצוע ייחודי. 

קורסי יועצות שינה החלו לצוץ כפטריות לאחר הגשם, כשגופים שונים בארץ זיהו את הפוטנציאל הגלום במה שמכונה קורס להכשרת "יועצות שינה מוסמכות". קורס יועצות שינה נפתח למשל גם על ידי חברת "בייבי לינק", חברה המתמחה באספקת שירותים שונים סביב ההריון והלידה, גוף אחר בשם "עידן ההורות" אשר עוסק בהדרכת הורים וצוותי חינוך, פתח קורס להכשרת יועצות שינה משלו וכנראה שתוך כדי שאתם קוראים שורות אלה, יש בודאי עוד מישהו המתכנן פתיחת קורסים נוספים ליועצות שינה, כי הרי הביקוש וכוחות השוק, עושים את שלהם...

כל הקורסים מוצגים כקורסים מקצועיים, מבוססים על מחקרים בנושאי שינה של תינוקות בארץ ובחו"ל, הם כוללים מרצים מומחים, רופאים, אחיות, פסיכולוגים ואחרים. מסיימות הקורסים מוסמכות להיות "יועצת שינה מוסמכת" מטעם הגוף שבו הן עברו את הקורס, למרות שלא ברור מי  הסמיך את המסמיך להסמיך מישהו במשהו, שהרי אין מקצוע רשמי כזה, אין חוקים ותקנות לגביו ואין שום גוף המפקח על העוסקות בו.

משיחות עם אמהות לתינוקות הנמצאות בקשר איתנו ומבחינת המתרחש ברשת האינטרנט בנושא יועצות שינה לתינוקות, התרשמנו כי שיטת "לילה טוב" של גנית פרג, השיטה הראשונה ו"הותיקה" יותר בארץ, הפכה להיות גם לשיטה הפופולארית בישראל, כאשר בכל שנה מתקיימים במרכז "לילה טוב" מספר קורסים ליועצות שינה. בסרטון וידיאו שלפניכן, מוצג קורס יועצות שינה של מרכז "לילה טוב" ואתן מוזמנות לצפות בו ולהתרשם.


אם קראתן מה שכתבנו, צפיתן בסרטון והגעתן עד לכאן, כנראה שנושא קורס יועצות שינה לתינוקות מעניין אתכן ולכן נגלה לכן את הפרטים הבאים ואף נצ'פר את מי שזה מעניין אותה:
מרכז "לילה טוב" בהנהלת גנית פרג, עבר לאחרונה למשכנו החדש בצמוד למרכז אמא אדמה – המרכז להריון, לידה והורות בהוד  שרון (רחוב הבנים 14 כניסה ב', הוד השרון)

לרגל המעבר ובמסגרת יחסי השכנות החדשה, סיכמנו עם גנית פרג כי לקוחות אמא אדמה המופנות להירשם לקורס יועצות שינה זכאיות לקבל הנחה מיוחדת  - שובר הנחה בסך 250 ₪ משכר הלימוד של הקורס.
מעוניינת להרשם לקורס יועצות שינה של גנית פרג?
כדאי לך לצלצל קודם לאמא אדמה כדי להנות מההטבה המגיעה לך - 09-7408693


להרשמה ולפרטים נוספים אודות קורס יועצות שינה, צרו קשר במייל
info@ganit-prag.com
או בטלפון של בית גנית פרג 09-7422611
בהצלחה ובעיקר שיהיה לכן... לילה טוב.

סדנאות החייאת תינוקות ימי ו' כל שבועיים-שלושה, מפגש חד פעמי בן 3 שעות כולל תרגול. חובה לכל הורה!

מילקל (לשעבר קל מילק) -פורמולה הומאופתית מומלצת להגברת חלב אם של ד"ר קיי. לפרטים הקליקו - מילקל

אל תקני מנשא לתינוק לפני שמדדת וניסית. בואי למדוד מנשאים (מנשא לופיקס, שרון דרור ואחרים) ולקבל הדרכה על השימוש במנשאים לפני הקניה (אפשר גם בבית).
לימודי דולה באמא אדמה - קורס דולות פלוס (גם מלוות בלידה וגם תמיכה במשפחה וביולדת לאחר לידה) צלצלי 09-7408693