.
חדשות

ברוכים הבאים לאמא אדמה

המתחם שלנו ברחוב הבנים סגור.
קורסי הכנה ללידה עם שרי המיילדת ממשיכים כל העת. להרשמה השאירו פרטים בטלפון
09-7408693 או סמסו ישירות לשרי 050-7950411 והיא תחזור אליכן בהקדם.
לקניית אלופירסט בהוד השרון ברוב שעות היממה וגם בסופי שבוע סמסו 050-7950410

לקנייה מקוונת ומאובטחת באתר החברה (מחירים מסובסדים למשלוח עד הבית) הקליקו קניית אלופירסט באינטרנט

שרי קרוכמל, פרט להיותה מנהלת אמא אדמה היא גם מיילדת בית. לפרטים הקליקו מיילדת בית

לתיאום עם שרי סמסו 050-7950411

אצלנו ניתן להשיג: תרסיס אלופירסט לאחר לידה, כריות הנקה, פארטוקל (קל לידה) ועוד. לתיאום קניה בהוד השרון 050-7950410

יצירת קשר
שם:
דוא"ל:
טלפון:
פרטים:
הרשמה לניוזלטר
יש להקליד את הספרות והאותיות כפי שמופיעות בתמונה
מחפשים הרצאה מעניינת ומרתקת עבור חוג בית?
הקליקו על הכותרת למעלה לאתר,
או למטה לדף הפייסבוק של  
צביקה קרוכמל מרצה ומספר סיפורים
050-7950410
לקניית תרסיס אלופירסט בהוד השרון ברוב שעות היממה וגם בסופי שבוע
סמסו/וואטסאפ 050-7950410

לקנייה מקוונת ומאובטחת באתר החברה (מחירים מסובסדים למשלוח עד הבית) הקליקו קניית אלופירסט באינטרנט
טלפון אמא אדמה
 09-7408693
שרי 050-7950411 (עדיף לסמס)
הכתובת שלנו
אמא אדמה – המתחם ברחוב הבנים 14 סגור.
09-7408693, שרי 050-7950411 (עדיף לסמס)
שלט אמא אדמה
הקורסים הקרובים:
6.5 - יום חמישי
14.5 - יום שישי
10.6 - יום חמישי
11.6 - יום שישי
8.7 - יום חמישי

השאירי פרטים בטלפון 050-6944687 ושרי המיילדת תחזור אלייך.
Like בפייסבוק ייתקבל בתודה.
פארטוקל - קל לידה
פארטוקל - קל לידה
 

ייעוץ תעסוקתי

הכוונה תעסוקתית - ייעוץ תעסוקה - אימון תעסוקתי - יועצת תעסוקתית - יועץ תעסוקתי

JobCoach - הכוונה תעסוקתית - ייעוץ תעסוקתי
12:41 20/11/2011

JobCoach - ייעוץ והכוונה תעסוקתית להורים אחרי לידה, כולל: ייעוץ והכוון אישי, תהליכי ליווי ארוכים וקצרי טווח סדנאות לאימון תעסוקתי.
לשאלות ותיאום ניתן ליצור עימי קשר בנייד: 6969756 - 052 או דרך האתר www.jobcoach.co.il
הדר גולדשמידט
 

דוא"ל נייד
יפעת דוק - גשר אור
05:56 19/01/2012
שמי יפעת דוק, מגשרת מוסמכת, מאמנת לתקשורת בינאישית ויחסים, מרצה בקורסי גישור ומנחה סדנאות ליישוב קונפליקטים.

· כמגשרת, אני מסייעת לאנשים המצויים בלב סכסוך לתקשר באופן אפקטיבי, להגיע להסכמות ולסיים את הסכסוך באופן בו כל הצדדים מרווחים.
· כמאמנת, אני מסייעת לאנשים שמצויים במערכות יחסים בהן יש עימות וקושי, להפכן למערכות יחסים של תקשורת טובה, הבנה, והסכמה.
· אני מנחה קורסי גישור להסמכת מגשרים ב – "גומא" ומעבירה סדנאות בנושא משא ומתן ויישוב סכסוכים בארגונים ולקהל הרחב.


הרקע המקצועי שלי כולל עשר שנים של ניתוח צרכים ותהליכים בארגונים ובניית הסכמות בין פרטים וקבוצות, שש שנים של גישור ובניית הסכמות בקהילה ובמשפחה ועשר שנים של לימוד בתחומים שונים של התבוננות פנימית ובינאישית: הכשרת מאמנים, התפתחות אישית ומנהיגות, יחסים בינאישיים ומדיטציה.

אני משלבת בעבודתי כלים פרקטיים מעולם ניתוח הצרכים, הגישור והמשא ומתן יחד עם טכניקות להגברת המודעות העצמית ויכולת המיקוד הפנימי. אני מקנה לאנשים איתם אני עובדת את הנדרש עבורם לפתור את המחלוקות בחייהם בעצמם, ללא צורך בסיוע מתמשך מיועץ, מאמן או מטפל.

החזון שלי
:
· שאנשים יוכלו לנהל את המחלוקות בחייהם ולא להיות מנוהלים על ידן,
· שתקשורת בין אנשים תהיה דבר טבעי ונוכח,
· שיישוב מחלוקות ייעשה בדרך של שיתוף פעולה ולא יריבות ומלחמה,
· שמרחב של הבנה, הסכמה ואהבה בין בני אדם ייווצר בקלות ויהיה יציב לאורך זמן.
 
דוא"ל נייד אתר אינטרנט
02:38 18/01/2012

ייעוץ והדרכת שינה לפעוטות עד גיל 5 העובדת על עקרון שינוי התנהגות הפעוט באופן הדרגתי במטרה ללמד את הפעוט להירדם באופן עצמאי תוך מתן מענה לבכיו.
התהליך אינו תהליך קר ובמהלכו אנו נבנה לפעוט תחושה של אמון וביטחון שההורים לא עזבו אותו גם לאחר שיעצום את עיניו.
משך תהליך יעוץ השינה הינו 8 שבועות ונועד לתינוקות מגיל 5 חודשים עד 5 שנים שתחילתו בפגישת יעוץ והמשכו בליווי יומיומי עד להשגת התוצאה הרצויה.
לתינוקות עד גיל 5 חודשים ניתן לקיים הדרכת שינה על מנת להקנות מגיל צעיר הרגלים נכונים שיהוו את אבני היסוד להמשך.

 

דוא"ל נייד
2B or 2B - הבית לסדנאות אימון
01:40 18/09/2012
עם לידת התינוק בשעה טובה, נולדת אתו יישות נוספת, קוראים לה 'רגשות אשמה', והיא תמיד נמצאת שם...

בסדנת 'הורות, זוגיות וקריירה - איך עושים את זה?' אנחנו מתמודדים עם סוגיית רגשות האשמה ועם סוגיות רבות נוספות שמעסיקות כל הורה. בין התחומים בהם עוסקת הסדנה: איזה הורים אנחנו רוצים להיות? כיצד אנחנו רוצים שייראה עולם התעסוקה שלנו? האם אנחנו חיים על פי הרצונות שלנו או על פי מה שמצפה הסביבה? למה אנחנו צריכים את הזוגיות שאנו חיים בה? אילו צרכים אנו רוצים שהזוגיות שלנו תמלא עבורנו? ועוד ועוד.

הייחודיות של הסדנה הוא בכך שלאורך כל התהליך מקבלים המשתתפים אימון אישי משלים 'אחד על אחד' ללא תוספת תשלום, וכך מבטיחים כי הכלים הנלמדים אכן מוטמעים היטב באורחות חייהם. משתתפים בסדנאות מעידים על כי בזכות הסדנה ובמהלכה עשו שינויים שהשפיעו על כל אורחות חייהם.

2B or 2B - הבית לסדנאות אימון, הוא המקום הנכון להעצמה אישית ועסקית וליצירת ארגז כלים מעשי לניהול טוב יותר ולחיים טובים יותר. אנו מקיימים סדנאות בנושאים: ניהול עובדים, ניהול קריירה, הורות-זוגיות-קריירה, העצמה אישית ועסקית, סדנאות יציאה לפנסיה וניהול פנאי ועוד. כמו כן, אנו מקיימים סדנאות המותאמות לצורכי הלקוח.

הקונספט הייחודי שלנו הוא שילוב בין סדנאות בקבוצות קטנות ואימון אישי משלים אותו מקבלים משתתפי הסדנאות, במהלך תקופת הסדנה, ללא תוספת תשלום. קונספט זה מבטיח כי ארגז הכלים שיוצרים המשתתפים במהלך ההשתתפות בסדנאות שלנו, מוטמע היטב באורחות חייהם ומשמש אותם גם הרבה אחרי ההשתתפות בסדנאות.

מנחת הסדנאות היא מיכל שמש-סמרה, מאמנת אישית מזה 12 שנים וחברה באיגוד המאמנים, אם לשני ילדים בת 42. החל משנת 2000 אימנה מיכל אלפי אנשים, הנחתה מאות סדנאות וליוותה עשרות חברות. מיכל בוגרת מסלול "החוויה הדיאלוגית" באוניברסיטת בר אילן. שיטת האימון שלה מורכבת משילוב של עולמות ידע וגישות רבות אליהן נחשפה לאורך שנותיה כמאמנת, ומבוססת על אהבתה הגדולה לבני אדם והרצון לעמוד לרשותם בהתמודדות עם אתגרי החיים.

מנהלת בית הספר לסדנאות אימון '2B or 2B', היא הילה בארי-אוליאל, בעלת תואר שני במדיניות ציבורית ותואר ראשון בתקשורת ומנהל עסקים מטעם האוניברסיטה העברית. עסקה בשנים האחרונות בדוברות והסברה ובניהול אתרי אינטרנט.
 
דוא"ל נייד
עדי הרפז - מאמנת אישית
12:02 23/04/2013
שלום רב, שמי עדי הרפז אני מאמנת אישית ליחסים, זוגיות, הורות, משפחה.
מעבירה הרצאות וסדנאות ברחבי הארץ בתחומי יחסים, הורות ומשפחה. אני חברה בלשכת המאמנים בישראל (CCIL), מוסמכת מטעם מכון אדלר ובעלת BA.

החלטתי להפוך להיות מאמנת אישית ליחסים ומנחת הורים היתה אחת ההחלטות הטובות שקיבלתי בחיי. מאז ומתמיד, יחסים בין בני אדם סיקרנו אותי. תמיד הייתה בי רגישות ועניין רב באנשים, תמיד רציתי להבין את האדם שעומד מולי, אהבתי להתבונן על מצבים ואנשים (גם על עצמי תוך כדי), על הדרך שבה מתקשרים, חולקים רגשות ומשיגים מטרות. היכולת הזו לראות את האחר היא משהו שמלווה אותי לאורך שנים - הרבה לפני שהפכתי את זה למקצוע. ואני יודעת ושמחה שבחרתי נכון!

אני מאושרת לעסוק במקצוע שנוגע במקומות הכי חשובים בחיים שלנו – אנחנו, הזוגיות שלנו, הילדים שלנו והמשפחה שלנו. אני מאמינה שהכל בחיים זה יחסים: יחסים עם בני זוג פוטנציאלים, יחסים במקום העבודה, יחסים עם הילדים, יחסים עם חברים, יחסים עם בני הזוג – יחסים טובים הם התשתית להתקדמות והשגת המטרות שלנו בחיים. אנחנו צריכים ללמוד להיות האדריכלים של היחסים שלנו: בדיוק כמו שבקריירה שלנו אנחנו מתכננים לאן אנחנו רוצים להגיע ומה צריך לעשות כדי להגיע לשם – כך גם אנחנו צריכים להתייחס ליחסים שלנו בחיים עם בני הזוג, הילדים, והאנשים שסביבנו.

אני מאמינה שכל אחד הוא המומחה הגדול ביותר לעצמו, ואני רואה את תפקידי בלעזור לכל אחד למצוא את התשובות שיובילו אותו לאן שהוא רוצה להגיע. כחלק מתהליך הייעוץ, אלווה אתכם כשותפה לקשיים, לרגישויות ולהצלחות אתן לכם את כל הידע והכלים להצלחה - בשנים של לימודים ופרקטיקה רכשתי את הידע, הכלים והניסיון שמאפשרים לי להיות שם עבורכם ולהוביל אתכם לאן שאתם רוצים להגיע!

אבוא תמיד סקרנית - אלמד אתכם, אכיר אתכם, ואדע לתת לכם מענה מדויק שתואם את הצרכים שלכם! אדבר איתכם בגובה העיניים עם הומור ובאווירה טובה! (הומור חשוב מאד בחיים, בזוגיות ובהורות בטח ובטח) אאמין ביכולת שלכם לעשות שינוי - אדאג תמיד להראות לכם את התמונה המלאה והאופטימית, דבר שלפעמים נשכח כשאתם מתמודדים עם הקשיים הרבים שמתלווים לחיים בכלל וליחסים בפרט.

אהיה זמינה עבורכם החל מהפגישה הראשונה ולאורך כל התהליך - מה שצריך כדי שתצליחו! הגישה שלי חיובית, אופטימית ובעיקר פרקטית וישימה! תנסו...זה יכול לעשות הבדל בחיים שלכם.

איך אני עושה את זה? אני יכולה לפגוש אתכם באחת מהדרכים הבאות: פגישות אימון אישיות באחת הקליניקות שלי באיזור המרכז בסדנאות שאני מעבירה ברחבי הארץ בהרצאות השונות שאני מעבירה ברחבי ארץ.


אתם מוזמנים ליצור איתי קשר ונצא לדרך משותפת.

הקליקו כאן ותוכלו לקרוא את ההסבר שכתבתי מהי הדרכת הורים? הדרכת הורים 
וכאן הסבר מהו אימון אישי? אימון אישי

להתראות
עדי הרפז - מאמנת אישית ליחסים

 

דוא"ל נייד אתר אינטרנט
יעל צור - סוד הקלפים והחלומות
02:37 13/03/2014

יעל צור, מתקשרת, מפרשת חלומות.

יעל צור  בוגרת החוג לפסיכולוגיה באוניברסיטה הפתוחה ובעלת הסמכה של יועצת אישית, יועצת זוגית ומגשרת, עוסקת מזה 15 שנה בפירוש חלומות ובתקשור.
הסינרגיה המושלמת שבין הידע התיאורטי – פרקטי, לבין היכולות המיסטיות מאפשר לי לתת שירות מלא ומקיף ללקוח ולכוון אותו בצורה מושלמת.

השירותים של יעל צור:

  • הרצאות בתחום החלומות – הרצאה בת שעה וחצי, על עולם החלומות מההיבט הפסיכולוגי-פיזיולוגי, היבט הדת והיבט הרוח. נדבר על סוגי חלומות, פירושם ומשמעותם לחיינו. ההרצאה משלבת את הקהל (לקהלים קטנים בלבד) ומלווה בדוגמאות וסיפורים.
  • הרצאה בתחום קלפי הטארוט – הרצאה המעניקה הצצה לעולם הקלפים דרך ההיסטוריה שלהם, הקשר של הקלפים לעולמות ידע נוספים כגון פסיכולוגיה, קבלה ועולם הרוח, במהלך ההרצאה ישנה אפשרות להשתתפות הקהל בקבלת מסרים מהקלפים או פירושי שמות (לקהלים קטנים בלבד), משך ההרצאה כשעה וחצי.
  • קורס בסיסי לקריאה בקלפי טארוט - מאפשרים למידה על כל חמשת הקבוצות בחפיסה, למידת קריאה בקלפים והכוונה על ידי הקלפים, כולל התנסות מעשית, חפיסת קלפי ראיידר וחוברת מידע על כל הנלמד בקורס.
  • סדנא לפירוש חלומות – סדנא מרתקת על עולם החלומות, דרך הפסיכולוגיה, הדת והרוח. נלמד על מסע הגוף בזמן השינה, על פירושים פסיכולוגיים להיבטי המוח שלנו דרך החלומות, על עולם החלומות דרך היהדות והקבלה ונתנסה בפירושי חלומות וחשיפה מרתקת לעולם הסמלים.

לפרטים נוספים והזמנת הרצאה או סדנה, אשמח לעמוד לרשותך.
להתראות,
יעל צור - יעוץ אישי וזוגי - תקשור בקלפי טארוט ופירוש חלומות

דוא"ל נייד אתר אינטרנט
יעל זהר - אימון אישי לאימהות
01:56 13/03/2014

אני יעל זהר בת 33 נשואה ואמא ליואב, מאמנת אישית ומלווה אימהות בתחום הקריירה ומנחת סדנאות.

השינוי האישי בקריירה שלי התרחש עם לידת בני, בהתחלה היה לי די ברור שאני חוזרת לעבודה מיד לאחר מספר חודשים מתוך רצון לא לשנות יותר מידי את שגרת חיי. למדתי בחופשת הלידה אימון במכון אדלר בשאיפה לחזור אחרי חופשת הלידה עם כישורי ניהול משוכללים יותר והתאהבתי בתחום.

הידיעה שאני יכולה לבחור כיצד חיי ייראו ולעצבם בהתאם לחזון שנגד עיני, גרמה לי לרווחה עצומה ומהנקודה הזאת התחלתי לבנות את הקריירה מחדש. עזבתי את עולם הניהול, החלטתי להיות עצמאית בתחום האימון והסדנאות והיום מתוך תחושת שליחות גדולה אני מסייעת לאנשים להגשים את חזונם בתחום הקריירה, לעסוק במה שהם באמת אוהבים ולנהל חיים מאוזנים מתוך בחירה ומיצוי הפוטנציאל האישי.

לימודים והכשרות:
תואר ראשון בסוציולוגיה ומדעי החברה מאוניברסיטת בר אילן.
תואר שני במנהל עסקים (MBA) בהתמחות בייעוץ וניהול משאבי אנוש במכללה למנהל.
מאמנת מוסמכת מטעם מכון אדלר.

להתראות בקרוב, יעל

דוא"ל נייד אתר אינטרנט
08:32 25/05/2014

בס"ד
"התינוק שלי מדהים (או התינוקת שלי מדהימה...), החיוך שלו כובש, יש לו עיניים יפות וחיוך חלומי, הניחוח שלו מבשם וכשהוא רגוע ונינוח ליבי מתרחב ואין מאושרת ממני". ברגעים שכאלה אני שואלת את עצמי: מי האדם שהוא יהיה? לאן הוא יתפתח מנקודת הפתיחה הזו? במה זכיתי ובמה הוא זכה? איך אני יכולה לסייע לו או לה לנצל את הפוטנציאל שלהם?

במפגש ביננו אני מנסה לתת מענה לשאלות הללו באמצעות אסטרו תרפיה. אסתרו ותרפיה היא שילוב בין אסטרולוגיה ככלי אבחוני, לבין טיפול מלווה, מכוון, מייעץ, תומך ומדריך. באמצעות מפה אסטרולוגית ניתן להתבונן באינספור היבטים של אדם. אסטרו תרפיה מתבוננת באופן מעמיק ונרחב ב: מבנה האישיות, מיומנויות התקשורת, דפוסי ההתנהגות, מערכות היחסים, דמויות משמעותיות, חוזקות, חולשות, תכונות מולדות, ועוד תכנים רבים ונוספים המספרים מיהו האדם שמולי.

אסטרו תרפיה היא מראה המשקפת את היקום בקיום היומיומי. היא מציינת מראי מקום ובו זמנית מבקשת מאיתנו להשתמש באופן מושכל ורגיש במתנות שהעניק לנו בורא העולם בכדי לחיות נכון.

בהשכלתי ובנסיוני אני עובדת סוציאלית (מ.ר. 8205) ומעבר לזה אני אסטרולוגית, אסטרו תרפיסטית ואשמח להפגש אתכם ואתכן ולעזור.

להתראות
מלכה קנורוביץ - מטפלת באסתרו תרפיה

 

דוא"ל טלפון נייד
דניאלה גריין-חסקלוביץ - דו-איט יעוץ והדרכה
06:34 08/07/2014

שמי דניאלה (איילה) גריין-חסקלוביץ ואני מלווה במשך שנים רבות ארגונים רבים במגזר העסקי, הממשלתי  והפרטי, בפיתוח המשאב האנושי.
עוסקת  בתחום פיתוח קריירה - הכוון תעסוקתי,  באופן פרטני ודרך לשכות התעסוקה בארץ.
בכובע נוסף מטפלת מוסמכת בהסמכה ארצית ובינלאומית בשיטת ה-Nlp ודימיון מודרך.
בעלת קליניקה פרטית המתמחה בנושא של אכילה רגשית. מחברת הספר "נשים ואוכל" העוסק באכילה רגשית.
נשואה ואמא לליה המקסימה.


כלי נוסף בארגז הכלים שלי, המשלים לתחום עיסוקיי, נקרא "נומרולוגיה אינטגרטיבית". בעזרת הנומרלוגיה יש לי את האפשרות לבנות מפה ייחודית לאדם על פי תאריך לידה, שם האם והשם הפרטי, שם בן הזוג, הילדים ועוד. המפה הנומרולוגית מאפשרת ראייה רחבה יותר על האדם , תוך מתן ייעוץ והדרכה בפרספקטיבה נוספת בכמה תחומי חיים:
בתחום התעסוקתי-איזה תחום תעסוקתי הוא המתאים ביותר עבור האדם, התאמה זוגית, הדרכת הילדים (על סמך מספר גורלם-תאריך לידתם) ועוד. עוסקת ביעוץ ובהרצאות בתחום הנומרולוגיה.

דניאלה (איילה) גריין-חסקלוביץ' - הסמכות:
בוגרת לימודי B.A באוניברסיטת תל-אביב,הפקולטה לחינוך.
מטפלת ומנחה בשיטת ה- NLP ודמיון מודרך.
בעלת תעודת NLP master practitioner מטעם מרכז רטר והפקולטה לרווחה ובריאות באוניברסיטת חיפה.
בעלת תעודת הנחיית קבוצות מטעם אוניברסיטת בר-אילן ומרכז גישות.

המייל והטלפונים שלי מצויים למטה ואשמח להפגש.
להתראות
דניאלה
 
 
דוא"ל טלפון נייד אתר אינטרנט
מרכז "לכל אדם יש שביל"
02:43 05/06/2015


מרכז "לכל אדם יש שביל" הוא בית לייעוץ, אבחון וטיפול בתחום הקריירה.
השיטה שלנו קיימת כבר כ-40 שנה ופותחה ע"י ד"ר אורניה יפה ינאי, פסיכולוגית תעסוקתית וקלינית, שכתבה ספר רב מכר שמתאר את היעוצים שעשתה במהלך השנים.

במרכז "לכל אדם יש שביל" עובדים מעל ל-12 אנשי מקצוע, רובם פסיכולוגים תעסוקתיים וקליניים. המרכז מכוון ומלווה אנשים המצויים בפרשת דרכים או לבטים בתחום הקריירה, הלימודים והתעסוקה. רוב העבודה שלנו היא פרטנית, מול לקוחות פרטיים שמגיעים לייעוץ במרכז, אבל אנחנו כל הזמן שואפים להגיע לכמה שיותר אנשים ולסייע להם למצוא את השביל שלהם.

התפיסה שלנו במרכז היא שלכל אדם יש דרך וייעוד. חשיבות ההגשמה במרחב העשייה (עבודה, קריירה וייעוד) היא הכרחית לאושרו של האדם. לכן, אנחנו מפתחים ומעבירים הרצאות וסדנאות לגילאים שונים, לאנשים פרטיים ולארגונים/קבוצות, בנושאים הקשורים לקריירה, לימודים ושאר תחומי החיים.

דוא"ל טלפון נייד אתר אינטרנט